عکسهای دختر شایسته ۲۰۱۶ + بیوگرافی کامل

اخبار , عکس ۰۱ دی ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

عکسهای دختر شایسته ۲۰۱۶ + بیوگرافی کامل

مراسم انتخاب دختر شایسته جهان یکی از مراسماتی است که در جهان شناخته شده است. ما در این مطلب از پورتال وهاران برای شما تصاویری از دختر شایسته در سال ۲۰۱۶ را در نظر گرفته ایم که جدید هستند و در ضمن شما می توانید بیوگرافی دوشیزه استفانی دل واله را که این عنوان را نصیب خود کرده است را نیز ببینید.

بیوگرافی کامل استفانی دل واله

استفانی دل واله دیاز متولد ۳۰ دسامبر ۱۹۹۶است. او یک موسیقیدان تواق، مدل و ملکه زیبایی پورتو که موفق شد در سال جاری عنوان دوشیزه جهانی ۲۰۱۶ را از آن خود کند و در واشنگتن، دی سی ایالات متحده آمریکا تاج را بر سر گذاشت. کاربران پورتال وهاران باید بدانند که او دومین دختر شایسته جهان از پورتوریکو است. استفانی دل واله به سه زبان انگلیسی، فرانسوی و اسپانیایی مسلط است.اودر حال حاضر در نیویورک دانشجو است.

 

Beauty pageant titleholder
نام

و مشخصات تولد

استفانی دل واله

Stephanie del Valle Díaz
۳۰ دسامبر ۱۹۹۶ (سن ۱۹)
سان جان پورتریکو

قد۵ ft 10 in (1.78 m)
رنگ مو
قهوه ای
رنگ چشمقهوه ای
عناوینMiss Toa Baja Mundo 2016
Miss Mundo de Puerto Rico 2016
Miss World 2016

 

عکسهای استفانی دل واله دختر شایسته جهان ۲۰۱۶

عکسهای دختر شایسته 2016 + بیوگرافی کامل

عکسهای دختر شایسته 2016 + بیوگرافی کامل

عکسهای دختر شایسته 2016 + بیوگرافی کامل

عکسهای دختر شایسته 2016 + بیوگرافی کامل

عکسهای دختر شایسته 2016 + بیوگرافی کامل

عکسهای دختر شایسته 2016 + بیوگرافی کامل عکسهای دختر شایسته 2016 + بیوگرافی کامل عکسهای دختر شایسته 2016 + بیوگرافی کامل عکسهای دختر شایسته 2016 + بیوگرافی کامل عکسهای دختر شایسته 2016 + بیوگرافی کامل عکسهای دختر شایسته 2016 + بیوگرافی کامل عکسهای دختر شایسته 2016 + بیوگرافی کامل عکسهای دختر شایسته 2016 + بیوگرافی کامل عکسهای دختر شایسته 2016 + بیوگرافی کامل عکسهای دختر شایسته 2016 + بیوگرافی کامل عکسهای دختر شایسته 2016 + بیوگرافی کامل عکسهای دختر شایسته 2016 + بیوگرافی کامل

گزارشی از مراسم انتخاب دختر شایسته ۲۰۱۶

مراسم دختر شایسته ۲۰۱۶ Miss World در ۱۸ دسامبر ۲۰۱۶ در ایالات متحده آمریکا درست در جنوب واشنگتن دی سی برگزار شد. در این مراسم ۱۱۷ شرکت کننده از سراسر جهان برای دریافت درجه دختر شایسته جهان در سال ۲۰۱۶ به رقابت پرداختند. این دومین بار است که ایالات متحده میزبانی مراسم مجلل بود.

استفانی دل واله Stephanie Del Valle از کشور پورتوریکو به عنوان دختر شایسته ۲۰۱۶ انتخاب و توسط مریا لالاگونا Mireia Lalaguna دختر شایسته ۲۰۱۵ از کشور اسپانیا تاج گذاری شد.
در این مراسم ۵ جایزه دیگر هم وجود دارد : تاپ مدل، مولتی مدیا، استعداد، ورزش و زیبایی هدفمند.

در قسمت تاپ مدل شرکت کننده ها با پوشیدن لباس های طراحان معروف در این مراسم شرکت می کنند و هر کدام که در این لباس ها بهتر باشند برنده می شوند. که برنده این بخش دختر شایسته چین شد.

در قسمت مولتی مدیا شرکت کننده ها باید از خودشان یک فیلم ۶ ثانیه ای تهیه کنند و هر کدام که بیشترین کمک مردمی را جمع آوری کند برنده می شود. برنده این بخش هم مثل سال گذشته دختر شایسته فیلیپین بود.

در قسمت زیبایی هدفمند هم دختر شایسته اندونزی برنده شد.
۱۰ نفری که به مرحله نیمه نهایی توسط رای داوران راه پیدا کردند از کشورهای چین، کنیا، بلژیک، فیلیپین، اندونزی، آمریکا، کره،جمهوری دومنیکن، برزیل و پورتوریکو بودند
۵ نفری که به مرحله نیمه نهایی توسط رای داوران راه پیدا کردند از کشورهای کنیا، اندونزی، فیلیپین، جمهوری دومنیکن و پورتوریکو بودند.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of