خانه / اخبار / جزییات انتشار تصاویر مشکوک در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۵
عکس : چهره ها در راهپیمایی 22 بهمن 95

جزییات انتشار تصاویر مشکوک در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۵

جزییات انتشار تصاویر مشکوک در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۵

روز گذشته مصادف بود با ۲۲ بهمن ۹۵ بود و در این روز به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی ایران، ملت ایران راهپیمایی در حمایت از حکومت اسلامی برپا می کنند. گویا دیروز تصاویر اهانت به کویت در این راهپیمایی مشاهده شده است که موجبات ناراحتی کشور همسایه را فراهم کرده است که ما در این مقاله از پورتال وهاران به جزییات این ماجرا پرداخته ایم.

آیا در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۵ به کشور کویت توهین شده؟

بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه اظهار داشت: روابط ما با کویت و دیگر همسایگان حسنه است و انتشار تصویری در توهین به مقامات کویت و برخی دیگر از سران کشورهای همسایه مشکوک و نابخردانه بوده و مورد تایید دولت و ملت ایران نیست.

جزییات انتشار تصاویر مشکوک در راهپیمایی 22 بهمن 95

قاسمی اقدام به انتشار تصویری مشکوک در جریان برگزاری تظاهرات باشکوه ٢٢ بهمن ماه در جهت ضربه زدن به روابط کشورمان با دولت و مقامات کویت را تقبیح کرد و گفت: انتشار وسیع یک تصویر مشکوک در فضای مجازی که متضمن تصویر و دیدگاهی غیر واقعی از این کشور همسایه است، مورد تایید دولت و مردم کشورمان نیست.

وی افزود: خصومت دولتمردان کشورهایی همچون آمریکا و رژیم صهیونیستی با ملت ایران آشکار است و طبیعی است با واکنش مردم مسلمان و آزاده در مقابله با خوی تجاوزگری و زیاده خواهی آنان مواجه شود، اما این اقدام با روابط حسنه دو کشور و پیامهای دوستانه و سازنده تبادل شده و نیز آرمانهای انقلاب شکوهمند اسلامی در جهت همبستگی امت اسلامی همخوانی ندارد و مردود است.

همچنین بخوانید:  سروش جمشیدی عزادار شد + اینستاپست

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

خانواده علی دایی در رستوران فریبا نادری + عکس

عکس دیده نشده از بارداری فریبا نادری به همراه همسرش

عکس دیده نشده از بارداری فریبا نادری به همراه همسرش فریبا نادری یکی از بازیگران …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *