خانه / اخبار / باز هم شایعه درگذشت جمشید مشایخی ؛ شکایت رسمی از شایعه سازان
باز هم شایعه درگذشت جمشید مشایخی ؛ شکایت رسمی از شایعه سازان

باز هم شایعه درگذشت جمشید مشایخی ؛ شکایت رسمی از شایعه سازان

باز هم شایعه درگذشت جمشید مشایخی ؛ شکایت رسمی از شایعه سازان

متاسفانه چند روزی است که شایعه ای مبنی بر درگذشت جمشید مشایخی در رسانه ها منتشر شده است، این اولین باری نیست که برای این هنرمند پیشکسوت کشورمان این شایعه ها را می سازند. نه تنها برای جمشید مشایخی ، بلکه برای بسیاری دیگر از هنرمندان و بازیگران ایرانی بارها شده است که از این نوع شایعه ها درست می شود. اما این بار جمشید مشایخی تصمیم گرفته است که از کسانی که این شایعه ها را می سازند رسما شکایت کند تا عبرتی شود برای سایرین! پورتال وهاران در این مقاله به جزییات این خبر می پردازد.

در ادامه رفتار ناپسند شایعه پراکنی در خصوص افراد مشهور و محبوب چند روز پیش خبری فوری با عنوان فوت استاد جمشید مشایخی در شبکه های اجتماعی منتشر شد که با واکنش و پاسخ این هنرمند همراه بود.

باز هم شایعه درگذشت جمشید مشایخی ؛ شکایت رسمی از شایعه سازان

جمشید مشایخی خواستار برخورد با شایعه پراکنی هاست

مهرداد خضرایی وکیل استاد جمشید مشایخی، گفت:در پی شایعاتی که اخیرا به شکل بسیار ناراحت کننده استاد مشایخی ، خانوداه اش و به ویژه مردم را ناراحت کرده است استاد مشایخی اقدام به رفع این مشکل کرده است.

وی خاطرنشان کرد:جمشید مشایخی این هفته رسما شکایت خود را علیه شایعه سازان ثبت کرده و به طور جدی این پرونده پیگیری خواهد شد.

شایان ذکر است؛ روز گذشته دوباره شایعه درگذشت این بازیگر پیشکسوت در فضای مجازی منتشر شد و این بار استاد قصد دارد با ثبت شکایت رسمی از تکرار این حرکت غیرفرهنگی جلوگیری کند.

همچنین بخوانید:  ماجرای ازدواج عارف لرستانی و همسرش الهام ناصری + عکس های الهام ناصری

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

بازیگران 97,بازیگران زن 97,بازیگران مرد 97,عکس بازیگران 97,عکس های بازیگران 97,بازیگران زن و مرد ایرانی,عکس جدید بازیگران 97,بازیگران ایرانی 97,بازیگران

عکس های بازیگران زن و مرد ایرانی در شبکه های اجتماعی (سری دوم)

عکس های بازیگران زن و مرد ایرانی در شبکه های اجتماعی (سری دوم) جدیدترین عکس …

یک دیدگاه

  1. آخه این چه کاریه. برای اینکه سایتها بازدید بیشتری داشته باشن شایعه درست میکنن اونم با جون مردم. واقعاً باعث تأسفه……………متأسفم هم برای نسل حاضر و هم برای نسلهای بعدی که قراره این نسل تربیتشون کنن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *