خانه / فرهنگ و هنر / سجاد رضایی دانش آموز اصفهانی و پدرش در برنامه زنده رود + فیلم و عکس
سجاد رضایی دانش آموز اصفهانی و پدرش در برنامه زنده رود + فیلم و عکس

سجاد رضایی دانش آموز اصفهانی و پدرش در برنامه زنده رود + فیلم و عکس

سجاد رضایی دانش آموز اصفهانی و پدرش در برنامه زنده رود + فیلم و عکس

پورتال وهاران در این مقاله فیلم و عکس های حضور سجاد رضایی و پدرش در برنامه زنده رود ۱۹ آذر ۹۵ را برای شما خوبان تهیه کرده است که در ادامه می خوانید

گفت و گو با پدر دانش آموز اصفهانی که کلیپش در فضای مجازی پخش شده بود.

پدر دانش آموز اصفهانی گفت: یک روز در محل کار بودم که همکارانم من را صدا زدند و گفتند«بیا کلیپ بچه‌ات را ببین»؛ واقعیت امر این بود که در آن لحظه بسیار ناراحت شدم و اعصابم بهم ریخت.

وی افزود: پسرم هیچ صحبتی راجع به این فیلم به ما نزده بوده و ما در جریان قرار نگرفته بودیم؛ یک روز در محل کار بودم که همکارانم من را صدا زدند و گفتند«بیا کلیپ بچه‌ات را ببین»؛ واقعیت امر این بود که در آن لحظه بسیار ناراحت شدم و اعصابم بهم ریخت. پدر سجاد رضایی گفت: از مسؤولان مدرسه فرزندم پرسیدم چرا بدون هماهنگی و اجازه من از پسرم فیلم گرفته‌اید که آن‌ها در پاسخ گفتند چون پسر شما بسیار شیرین‌زبان و بااستعداد است.

هیچ شکایتی نکردیم

وی ادامه داد: امروزه همه کودکان و نوجوانان بااستعداد هستند و تنها پسر من بااستعداد نیست، من به مسؤولان مدرسه پسرم گفتم شما باید قبل از فیلم‌برداری از فرزندم با من هماهنگ می‌کردید و از من اجازه می‌گرفتید. رضایی در پاسخ به سؤال مجری برنامه مبنی بر به وجود آمدن شایعه شکایت علیه مسؤلان مدرسه پسرش بیان داشت من و همسرم هیچ شکایتی از مدرسه نکردیم. صدا و سیمای مرکز اصفهان با دعوت از سجاد رضایی (دانش‌آموزی که فیلمش از چند هفته گذشته در شبکه‌های مجازی پخش شده) به برنامه زنده تلویزیونی «زنده‌رود» به موضوع فیلم این دانش‌آموز اصفهانی پرداخت و از استقبال دو تهیه‌کننده تلویزیونی برای استفاده از سجاد رضایی به عنوان بازیگر خبر داد.

همچنین بخوانید:  اولین تیزر فیلم ساعت 5 عصر / فیلم ساعت پنج عصر مهران مدیری + دانلود

گفتنی است بهنام تشکر و قدرت‌الله ایزدی همزمان در این برنامه حضور داشتند و سجاد رضایی را دانش‌آموزی بااستعداد، شیرین‌زبان و راستگو توصیف کردند؛ در پایان یک دستگاه «کوادکوپتر» از طرف صدا و سیما به سجاد رضایی اهدا شد.

عکس های دانش آموز اصفهانی در برنامه زنده رود به همراه پدرش

سجاد رضایی دانش آموز اصفهانی و پدرش در برنامه زنده رود + فیلم و عکس سجاد رضایی دانش آموز اصفهانی و پدرش در برنامه زنده رود + فیلم و عکس

فیلم دانش آموز اصفهانی و پدرش در برنامه زنده رود

لینک دانلود فیلم دانش آموز اصفهانی و پدرش در برنامه زنده رود ۱۹ آذر ۹۵

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

عاشقانه ای دیگر : ساخت سریال دل منوچهر هادی برای نمایش خانگی

عاشقانه ای دیگر : ساخت سریال دل منوچهر هادی برای نمایش خانگی

عاشقانه ای دیگر : ساخت سریال دل منوچهر هادی برای نمایش خانگی منوچهر هادی یکی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *