خانه / اخبار / سریال شکوه یک زندگی از شبکه دو + بازیگران و داستان و زمان پخش و عکس
سریال شکوه یک زندگی از شبکه دو + بازیگران و داستان و زمان پخش و عکس

سریال شکوه یک زندگی از شبکه دو + بازیگران و داستان و زمان پخش و عکس

سریال شکوه یک زندگی از شبکه دو + بازیگران و داستان و زمان پخش و عکس

شکوه یک زندگی عنوان سریال جدید شبکه دو سیما است که در حال ساخت است و داستان تاریخی دارد شخصیت اصلی این داستان نارگل است که بیتا سحر خیز آن را بازی می کند. بیتا سحرخیر در نقش نارگل می تواند مانند سریال ماه و پلنگ به خوبی بدرخشد. ما در این مقاله از پورتال وهاران به داستان سریال شکوه یک زندگی، بازیگران سریال شکوه یک زندگی، زمان پخش سریال شکوه یک زندگی، ساخت سریال شکوه یک زندگی و عوامل سریال شکوه یک زندگی پرداخته ایم.

جزییات کامل سریال شکوه یک زندگی

به نقل از روابط عمومی این سریال، «شکوه یک زندگی» مجموعه‌ای تلویزیونی برای شبکه دوم سیما است که در ۱۵ قسمت، ۴۵ دقیقه ای با پشت سر گذاشتن ۳۰درصد از فیلمبرداری، در شمال کشور و ارتفاعات جنگلی و برفگیر روستاههای رودبار و غریب محله از توابع شهر بهشهر به کار خود ادامه می دهد.

روایت «شکوه یک زندگی» به کارگردانی رضا بهشتی و تهیه‌کنندگی امیرعباس کنی در فضای سالهای ۱۳۴۶ تا ۱۳۶۲ در سه مقطع زمانی آغاز شده و پیگیری خواهد شد .

گروه سازنده پس از سپری شدن روزهای تولیدی در آذرماه ، در این روزها وارد خانه ی پدری نارگل در روستا و در سال ۴۶ رسیده است . زمانی که نارگل تنها ۱۰ سال دارد و مادرش از دنیا رفته و تنها دختر ناصر خان احساس تنهایی میکند و بسیار غمگین است .

در این لوکیشن که حدود ۱۰ روز تصویربرداری پیش بینی شده روایت سالهای ۴۶ و ۵۶ به تصویر کشیده خواهد شد . ۱۰ سالگی نارگل و ۱۸ سالگی او که بعدها با شکل گیری عشق نارگل به یحیی ( حسام محمودی – معلم روستا ) و رقابت شهروز (مزدک رستمی ) برای تصاحب نارگل و نزدیکی بیشتر به ناصرخان ، تداوم خواهد یافت .

همچنین بخوانید:  سریال های نوروز 96 همه شبکه ها + بازیگران و داستان

گروه سازنده پس از سپری شدن روزهای تولیدی در آذرماه ، در این روزها وارد خانه ی پدری نارگل در روستا و در سال ۴۶ رسیده است . زمانی که نارگل تنها ۱۰ سال دارد و مادرش از دنیا رفته و تنها دختر ناصر خان احساس تنهایی میکند و بسیار غمگین است .

ناصرخان که نقش او را عبدالرضا اکبری ایفا میکند در پی ایجاد آرامش و تقویت روحیه‌ی امید به زندگی و آینده ، برای تنها دخترش نارگل است . از طرفی شهلا (مریم کاظمی) و شهروز (مزدک رستمی) خواهر و برادری که مورد مهر ناصرخان قراردارند ، فرصتی پیدا کرده اند تا در این دوره و با توجه به تنهایی و غم نارگل ، به ناصرخان و زندگی او ، بیش از پیش نزدیک شوند .

در این لوکیشن که حدود ۱۰ روز تصویربرداری پیش بینی شده روایت سالهای ۴۶ و ۵۶ به تصویر کشیده خواهد شد . ۱۰ سالگی نارگل و ۱۸ سالگی او که بعدها با شکل گیری عشق نارگل به یحیی ( حسام محمودی – معلم روستا ) و رقابت شهروز (مزدک رستمی ) برای تصاحب نارگل و نزدیکی بیشتر به ناصرخان ، تداوم خواهد یافت .

بازیگران سریال شکوه یک زندگی و نقش هایشان

بیتا سحر خیز(نارگل) ، نازنین فراهانی(حلما)، عبدالرضا اکبری(ناصر)، مریم کاظمی(شهلا)، حسام محمودی(یحیی)، مزدک رستمی(شهروز)، سوگل طهماسبی(وارش) ، کوروش سلیمانی(علی) ، الهام جعفرنژاد(نجمه )، طوفان مهردادیان(بهرام عمو) ، مینا نوروزی فر، ساقی زینتی، مهری آل آقا و تعدادی دیگر بازیگران استانی مازندران امیر بابازاده در نقش عباس، سید حسن حسینی، نیلوفر غلامی، سید ابراهیم عمادی، سعدالله ولی زاده، رجبعلی بریمانی، منوچهر عموزاد، امیر قلی پور، محمدجواد رحمانی آلاشتی، ماهروز نژادی، حمیدرضا بختو، برهام اخلاقی، ایمان توکل به ایفای نقش می‌پردازند.

عوامل اصلی سریال شکوه یک زندگی

عوامل اصلی این مجموعه تلویزیونی عبارتند از: نویسنده فیلمنامه اولیه: شعله شریعتی، نویسنده فیلمنامه نهایی: مرجان اشرفی زاده، تهیه کننده: امیرعباس کنی، کارگردان : رضا بهشتی، مجری طرح: مسعودانتظاری، دستیاریکم و مدیر برنامه ریزی: بهرام ملکی علوی، دستیار کارگردان: محمد عزیزی، طراح صحنه و لباس: علی مربی، طراح چهره پردازی: مهرداد قلی پور، مدیر صدابردار ی: عبدالرضا حیدری، مدیرتصویربرداری: عبدالله عبدی نسب، مدیر تولید: محمد ریحان صفت، تدوین: سینا گنجوی، ساخت موسیقی: امیر رجبی.

همچنین بخوانید:  انتقاد تند علی لهراسبی از برنامه سه ستاره احسان علیخانی

خلاصه داستان سریال شکوه یک زندگی

هم‌اکنون گروه اولیه شامل صحنه و لباس و تولید و تدارکات در منطقه حضور دارند و با حضور مقامات استانی و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، طی مراسم ویژه‌ای این پروژه در یکم آذر ماه کلید خواهد خورد.

موضوع سریال «شکوه یک زندگی» تکریم همسران شهدا و جاویدالاثرهایی است که با استقامت و امیدواری برای رسیدن خبر و نشانه‌ای از عزیزان‌شان ، سال‌ها به تنهایی بارِ زندگی خود و فرزندان‌شان را به دوش کشیدند و شکوهِ یک زندگی را به نمایش گذاشتند.

در خلاصه داستان این مجموعه آمده است: یحیی معلم جوان روستا، به عنوان نیروی داوطلب و مردمی، به جبهه‌های جنگ اعزام می‌شود؛ نارگل همسر جوانش که باردار است به همراه دو کودک خردسالش چشم انتظار بازگشت یحیی است که خبرهای مختلفی به نارگل می‌رسد، از شهادت تا مجروح شدن و در نهایت خبر مفقودالاثر شدن یحیی…… نارگل، اما روایت دیگری برای خود دارد. روایتی با طعم امید از شهادت، اسارت، مجروح شدن و سرانجام …

در باره سریال شکوه یک زندگی بیشتر بدانید بیشتر بدانید

روایت دهه ۶۰ ایران در «شکوه یک زندگی» شبکه دو سیما در تدارک ساخت سریال جدید
مجموعه تلویزیونی «شکوه یک زندگی» در تکریم از همسران شهدای جاویدالاثر، برای نمایش از شبکه دو سیما آماده تولید می‌شود.

به گزارش پورتال وهاران، «امیر عباس کنی»، تهیه‌کننده مجموعه‌های تلویزیونی، بعد از همکاری با رضا بهشتی در سریال «یک لحظه دیرتر»، این روزها مراحل پایانی پیش تولید سریال «شکوه یک زندگی» را برای شبکه دو سیما می‌سازد.

وی درباره روند و جزئیات ساخت این مجموعه تلویزیونی گفت: «شکوه یک زندگی» کاری از گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما در ۱۵ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای، مراحل پایانی پیش تولید را طی می‌کند.

همچنین بخوانید:  سيامك عباسى در دورهمی 15 اردیبهشت 96 + بیوگرافی

«کنی» ادامه داد: قصه‌ی این مجموعه در فضای دهه ۶۰ هجری شمسی در یکی از روستاهای استان مازندران روایت می‌شود و حدود ۸۰ درصد از داستان متعلق به دوران دفاع مقدس به‌ویژه مقارن با زمان انجام عملیات خیبر طراحی و پایه‌ریزی شده است.

وی درباره محوریت اصلی فیلمنامه «شکوه یک زندگی» بیان کرد: مسئله «شکوه یک زندگی»، در تکریم همسران شهدای جاویدالاثرهایی است که با استقامت و امیدواری برای رسیدن خبر و نشانه‌ای از عزیزان‌شان،‌ سال‌ها به تنهایی بار زندگی خود و فرزندان‌شان را به دوش کشیدند و در اصل آنها بودند که شکوه یک زندگی را به عرصه نمایش گذاشتند.

تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «شکوه یک زندگی» افزود: نسخه اولیه فیلمنامه‌ی این مجموعه به قلم شعله شریعتی نوشته و مرجان اشرفی‌زاده، فیلمنامه نهایی را به نگارش درآورده است.

«کنی» در پایان با بیان اینکه تعدادی از بازیگران انتخاب شده در مرحله تست گریم و لباس هستند، درباره مشخص شدن لوکیشن اصلی سریال «شکوه یک زندگی» خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه مراحل تست گریم و پیش‌تولید در تهران انجام می‌شود، یکی از روستاهای حاشیه شهر بهشهر در استان مازندران را به عنوان لوکیشن اصلی این مجموعه در نظر گرفته‌ایم.

برخی از همکاران در این مجموعه تلویزیونی عبارتند از: نویسنده فیلمنامه اولیه: شعله شریعتی، نویسنده فیلمنامه نهایی: مرجان اشرفی‌زاده، کارگردان: رضا بهشتی، مجری طرح: مسعود انتظاری، مدیر برنامه ریزی: بهرام ملکی علوی، دستیار کارگردان: محمد عزیزی، طراح صحنه و لباس: علی مربی، طراح چهره پردازی: مهرداد قلی پور، مدیر تصویربرداران: عبدالله عبدی نسب، مدیر صدابرداری:عبدالرضا حیدری، مدیر تولید: محمود ریحان صفت ، ساخت موسیقی : امیر رجبی

عکس های بازیگران سریال شکوه یک زندگی

سریال شکوه یک زندگی از شبکه دو + بازیگران و داستان و زمان پخش و عکس سریال شکوه یک زندگی از شبکه دو + بازیگران و داستان و زمان پخش و عکس سریال شکوه یک زندگی از شبکه دو + بازیگران و داستان و زمان پخش و عکس سریال شکوه یک زندگی از شبکه دو + بازیگران و داستان و زمان پخش و عکس سریال شکوه یک زندگی از شبکه دو + بازیگران و داستان و زمان پخش و عکس سریال شکوه یک زندگی از شبکه دو + بازیگران و داستان و زمان پخش و عکس سریال شکوه یک زندگی از شبکه دو + بازیگران و داستان و زمان پخش و عکس سریال شکوه یک زندگی از شبکه دو + بازیگران و داستان و زمان پخش و عکس سریال شکوه یک زندگی از شبکه دو + بازیگران و داستان و زمان پخش و عکس

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

عکس های جشن تولد نرگس محمدی فروردین 96 با حضور بازیگران

عکس دیدنی از ماه عسل نرگس محمدی و علی اوجی خرداد ۹۶

عکس دیدنی از ماه عسل نرگس محمدی و علی اوجی خرداد ۹۶ نرگس محمدی بازیگر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *