خانه / اخبار / جزییات مریضی مهران مدیری + آخرین وضعیت
انتقاد تند روزنامه شرق از مهران مدیری : کارت به جایی رسیده که به مقامات میگویی «بتمرگ خونت»!

جزییات مریضی مهران مدیری + آخرین وضعیت

جزییات مریضی مهران مدیری + آخرین وضعیت

مهران مدیری یکی از هنرمندان محبوب در جامعه هنری ما است که دارای آثار زیاد هنری است و همه ما سریالهای مهران مدیری و فیلم های او را دنبال کرده ایم و اخیرا هم مهران مدیری در دورهمی به برنامه های محبوب پیوسته است. به تازگی خبری که در اینستاگرام دورهمی هم منتشر شد، مبنی بر اینکه کسالت مهران مدیری رفع شده است. ما در این مقاله از پورتال وهاران برای شما در مورد سلامت مهران مدیری خبری را منتشر کرده ایم.

در دورهمی شنبه ۱۰ تیر ۹۶ ظاهرا مهران مدیری از نظر سلامت جسمانی دچار مشکل شده به طوری که هنگام پخش نمایش قادر به حرکت و ترک صحنه نمایش نبود. حتی هنگام دعوت از تماشاگرانی که به قصد پاسخ دادن به سوالات مهران مدیری در خصوص موضوع برنامه روی سن می آمدند، در حالت نشسته با آنها صحبت کرد و از این بابت عذرخواهی کرد.

اتفاق ناراحت کننده برای مهران مدیری در دورهمی

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری روزهای جمعه و شنبه ساعت ۲۳ از شبکه نسیم پخش میشود . مهران مدیری در برنامه شب گذشته میزبان مهران احمدی بازیگر نقش شکیب و بهبود فریبا در پایتخت بود و گفتگوی جذابی با این بازیگر داشت.

اجرای نشسته مهران مدیری در دورهمی

بعد از ورود به استودیوی دورهمی مهران مدیری برخلاف همیشه روی صندلی دورهمی نشسته بود و اجرایی نشسته داشت که باعث تعجب همه بینندگان شد. مهران مدیری از مردم بابت اجرای نشسته اش عذرخواهی کرد و گفت :من به علت کمردرد شدید و دیسکک کمری که دوباره عود کرده است نمیتوانم حرکت کنم و امشب برنامه را به صورت نشسته اجرا میکنم.

همچنین بخوانید:  درگذشت عباس خسروی نوازنده مشهور ایرانی فروردین 96

صفحه رسمی برنامه دورهمی با تایید این وضعیت نوشت :مهران مدیری به علت کمردرد برنامه امشب دورهمی را به صورت نشسته اجرا کرد.

کمردرد مهران مدیری کار دستش داد

مهران مدیری سالهاست که با بیماری دیسک کمر دست و پنجه نرم میکند و حتی در سالهایی که باغ مظفر را کار میکرد چند روزی بر اثر درد شدید کمر نتوانست سر صحنه حاضر شود.

 

جزییات مریضی مهران مدیری + آخرین وضعیت

گرداوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

سریال آنام,سریال آنام جواد افشار,بازیگران سریال آنام,داستان سریال آنام,زمان پخش سریال آنام,سریال آنام شبکه سه,سریال آنام 96,بازیگران آنام,داستان آنام,آنام

پخش سریال آنام جواد افشار از شبکه ۳ | بازیگران و داستان و زمان پخش و عکس

سریال آنام از جواد افشار در راه شبکه ۳ | بازیگران و داستان و زمان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *