خانه / اخبار / حرف های زشت کیانوش عیاری در مورد حجاب
حرف های زشت کیانوش عیاری در مورد حجاب

حرف های زشت کیانوش عیاری در مورد حجاب

حرف های زشت کیانوش عیاری در مورد حجاب

کیانوش عیاری کارگردان فیلم کاناپه به دلیل اعتراض به رد شدن فیلمش در جشنواره فجر ۹۵ ، حرفهایی در مورد حجاب بیان کرده است که واکنش های زیادی را در پی داشته است. پورتال وهاران در این مقاله جزییات این خبر را عنوان می کند

حرف زشت کیانوش عیاری درباره حجاب

در حالی که کیانوش عیاری پس از عدم انتخاب جدیدترین فیلمش با عنوان «کاناپه» برای حضور در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر اعلام کرده بود پای تصمیم خود ایستاده و دیگر هرگز فیلمی نخواهد ساخت که در آن جنس مونث در خانه با حجاب حضور داشته باشد.

کیانوش عیاری کارگردان سینما در گفت و گویی درباره پخش نشدن فیلمش در جشنواره فجر ابراز نگرانی کرده و نکته ای گفته که جای تامل دارد.

عیاری گفته” امیدوارم در آینده شرایطی پیش آید که «کاناپه» نه به خاطر بدعت مسئله حجاب بلکه به خاطر خود فیلم دیده شود.”

این در حالی است که علت پخش نشدن فیلم کیانوش عیاری تابو شکنی و استفاده زنان فیلم از کلاه گیس در مقابل شوهرانشان است، موضوعی که تا به امروز و پس از انقلاب دیده نمی شود و می توان گفت گامی در جهت ترویج بی حجابی است.

از سوی دیگر دبیر جشنواره فیلم فجر هم در اظهارنظری اعلام کرده بود که تصمیم گیری درباره نمایش فیلم کاناپه به مراجع بالاتر برمی گردد.

سوال از آقای عیاری این است ایا حجاب بدعت است؟ در کشوری که داعیه اسلام و تشیع دارد و در نظام مقدس جمهوری اسلامی کار به جایی رسیده که حجاب بدعت نامیده می شود؟

همچنین بخوانید:  ماجرای خواستگاری از بازیگر زن معروف ایرانی و تهدید به اسیدپاشی روی او!

چشم مسوولان وزارت ارشاد روشن که یک کارگردان سینما اینچنین موضعی میگیرد و پاسخی از سوی آنها داده نمی شود.

پوشش های برخی بازیگران در این سالهای اخیر دل متدینین را خون کرده بود و حالا سخن از بدعت بودن حجاب مطمئنا با پاسخ قاطع مردم و مراجع عظام تقلید مواجه خواهد شد.

آقای عیاری چه لزومی دارد که زنان فیلم شما بدون حجاب باشند؟ چرا عده ای که خود را فرهنگی و داعیه دار فرهنگ کشور می دانند به دنباا مسایلی هستند که در دین مبین اسلام جایی ندارد.

حرف های زشت کیانوش عیاری در مورد حجاب

داستان فیلم کاناپه کیانوش عیاری

فیلم کاناپه روایت زندگی ۲ خانواده ای است که می خواهند با هم وصلت کنند اما در نهایت یک کاناپه باعث ایجاد مشکلاتی در زندگی آنها می شود.

بازیگران فیلم کاناپه کیانوش عیاری

بازیگران این فیلم عبارتند از فرهاد آییش ، ابوالفضل پورعرب ، بابک حمیدیان ، فرگل فربخش ، آتوساانواریان ، بیتابیگی ، سمیراذکایی ، تینا عبدی ، رزیتاسلطانی ، با حضور فریبا کامران و جهانگیرالماسی

عوامل فیلم کاناپه کیانوش عیاری

از جمله عوامل این سریال می توان به کیانوش عیاری (تهیه کننده، نویسنده وکارگران)، حسن آقاکریمی(مدیرتولید)، شاهرخ دستورتبار(مجری طرح) اشاره کرد.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

ثبت‌ نام آرم طرح ترافیک 96 + تغییرات جدید

ساعات و محدوده طرح ترافیک زوج و فرد از فردا ۱۹ دی ۹۶

ساعات و محدوده طرح ترافیک زوج و فرد از فردا ۱۹ دی ۹۶ چند وقتی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *