خانه / فرهنگ و هنر / صحبت های فقیهه سلطانی در دورهمی درباره دخترش گندم و سینمای ایران
مادر شدن فقیهه سلطانی+ عکس بارداری آذر 95

صحبت های فقیهه سلطانی در دورهمی درباره دخترش گندم و سینمای ایران

صحبت های فقیهه سلطانی در دورهمی درباره دخترش گندم و سینمای ایران

در این مطلب از پورتال وهاران برای شما گزارشی از حضور هنرمند با اخلاق کشورمان فقیهه سلطانی در برنامه دورهمی امشب آماده کرده ایم که از شما دعوت می کنیم تا با ما همراه باشید.

***

همچنین ببینید:

دختر فقیهه سلطانی به دنیا آمد + عکس و اسم دخترش

***

فقیهه سلطانی در برنامه دورهمی ۲۵ آذر ۹۵

فقیهه سلطانی در برنامه دورهمی پنج شنبه ۲۵ آذر ۹۵ حضور یافت و ضمن اینکه گفت متولد سال ۱۳۵۳ است، در مورد کودک دورنش که ۱۲ ساله است، حرف زد. او گفت در حدود یک سال و نیم است که با همسرش جلال امیدیان فتوبالیست ازدواج کرده است و در مورد ماجرای ازدواجش هم گفت که از طرف دوستش به یک مراسم خیریه دعوت شده بود که در آن مراسم همسرش با حالت متحیر عاشق او شده است! و این حالت تحیر هم منجر به ازدواج آنها شده است. حاصل این ازدواج هم دختری به نام گندم است. در ادامه او از حرفه اش و زندگی کاری اش هم صحبت کرد. فقیهه سلطانی از باند و باندبازی در سینمای ایران گفت و از رابطه ها در این باره یاد کرد. فقیهه سلطانی گفت برای حضور در سینما باید از شرافت خود بگذری و خود را کوچک کنی! که بنا به صحبت هایش چون این کار را خلاف اخلاق شخصی اش می دانست قید حضور در سینما را زده است! در پایان او از آخرین کار سینمایی اش به نام «جاودانگی» یاد کرد که در مهر ماه ۹۵ اکران شده است.

همچنین بخوانید:  نوزدهمین جشنواره فیلم فجر / جشنواره فیلم فجر 19 / جشنواره فجر 1379

صحبت های فقیهه سلطانی در دورهمی درباره دخترش گندم و سینمای ایران

فقیهه سلطانی همینطور در برنامه دورهمی گفت که برخی ها رک بودن را با صمیمیت اشتباه می گیرند و همین ها هم باعث شکسته شدن حرمت ها در جامعه و از جمله در بین هنرمندان شده است.

فقیهه سلطانی از بهترین خاطره زندگی اش یاد کرد که آن هم سلامتی مادرش بود. در پاسخ به سوال مهران مدیری در مورد اینکه آیا خوشبخت هستید؟ گفت این سوال سختی است و معتقد بود که خوشبختی نسبی است.

***

همچنین ببینید:

دختر فقیهه سلطانی به دنیا آمد + عکس و اسم دخترش

***

گرداوری : پورتال وهاران www.vaharan.ir

 

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

نیوشا ضیغمی در کنسرت علی زندوکیلی,عکس های نیوشا ضیغمی در کنسرت علی زندوکیلی,نیوشا ضیغمی مرداد 96,نیوشا ضیغمی تابستان 96,نیوشا ضیغمی سال 96

عکس فوق العاده زیبای نیوشا ضیغمی در سال ۹۶

عکس فوق العاده زیبای نیوشا ضیغمی در سال ۹۶ در این مقاله از پورتال وهاران …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *