خانه / فرهنگ و هنر / واکنش تند لیلی رشیدی به استیکرهای ضد روحانی
واکنش تند لیلی رشیدی به استیکرهای ضد روحانی

واکنش تند لیلی رشیدی به استیکرهای ضد روحانی

واکنش تند لیلی رشیدی به استیکرهای ضد روحانی

به تازگی در تلگرام استیکرهای ضد روحانی ساخته شده اند مبنی بر اینکه بازیگران دیگر به حسن روحانی رای نمی دهند. لیلی رشیدی به این اتفاق واکنش تندی نشان داد و اعلام کرد که در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ دوباره به روحانی رای می دهد. پورتال وهاران در این مقاله جزئیات خبر واکنش لیلی رشیدی به استیکرهای ضد روحانی را برای شما عزیزان منتشر می کند.

واکنش لیلی رشیدی به استیکرهای انتخاباتی علیه روحانی

واکنش لیلی رشیدی به استیکرهای انتخاباتی علیه روحانی: کار را از مضحکه و بلاهت هم گذرانده‌اند. برداشته‌اند با عکس من و همکاران و دوستانم استیکری با این عنوان ساخته‌اند که «یک اشتباه را دوبار تکرار نکنیم و به فکر مردم هم باشیم».

منظورشان این است که یعنی ما از حسن روحانی برائت جسته‌ایم. احتمالا می‌خواهند ازین نمد کلاهی برای کسانی بدوزند که سال‌هاست هرچه من و هم‌صنفانم می‌کشیم ریشه در تفکر آنان دارد. اما سرنا را از سر گشادش زده‌اند.

من لیلی رشیدی، با صدای بلند «تَکرار می‌کنم» که به رغم تمام کاستی‌ها و مشکلات، دوباره به حسن #روحانی رای می‌دهم؛ برای خودم، برای مردمم و برای ایران. تا کور شود هرآنکه نتواند دید.

واکنش تند لیلی رشیدی به استیکرهای ضد روحانی

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)
همچنین بخوانید:  عکس شباهت یکتا ناصر و دخترش سوفیا

درباره ی admin

همچنین ببینید

بهاره رهنما 97,بهاره رهنما 2018,کاهش وزن بهاره رهنما 97,لاغری بهاره رهنما 97,لاغر شدن بهاره رهنما 97,کاهش وزن بهاره رهنما 2018,عکس لاغر شدن بهاره رهنما 97

عکس: کاهش وزن شدید و محسوس بهاره رهنما

عکس: کاهش وزن شدید و محسوس بهاره رهنما همانطور که می دانید بهاره رهنما اضافه …