قالب وردپرس
خانه / اخبار / همه چیز در مورد سامانه کارانه + نحوه ثبت نام در سامانه کارانه قالیباف
راه اندازی سامانه کارانه قالیباف + آدرس سایت و نحوه ثبت نام در سامانه کارانه

همه چیز در مورد سامانه کارانه + نحوه ثبت نام در سامانه کارانه قالیباف

همه چیز در مورد سامانه کارانه + نحوه ثبت نام در سامانه کارانه قالیباف

محمدباقر قالیباف یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ است. قالیباف در یکی از وعده های انتخاباتی خود قول ایجاد ۵۰۰۰۰۰۰ شغل را به مردم داده است و برای این منظور سامانه ای به نام کارانه راه اندازی کرده است که در سامانه کارانه همه افراد بالای ۱۸ سال می توانند ثبت نام کنند و شغل مورنظر خود مطابق با تخصصی که دارند پیدا کنند و تا زمانی که شغلی برای خود بیابند مبلغ ۲۵۰۰۰۰ تومان دریافت می کنند. پورتال وهاران در این مقاله جزئیات خبر ساخت سامانه کارانه قالیباف و آدرس سامانه کارانه به همراه آموزش ثبت نام در سامانه کارانه را برای شما عزیزان منتشر می کند. باید دید آیا محمدباقر قالیباف اگر برنده انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ شود به این وعده خود عمل می کند یا خیر. از شما همراهان عزیز وهاران دعوت می کنیم تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

نظر شما درباره سامانه کارانه قالیباف چیست؟

سامانه کارانه راه‌اندازی شده است/ متقاضیان با هر مهارت و تخصصی ثبت نام کنند

محمدباقر قالیباف کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در گفتگو با خبرنگار گروه انتخابات باشگاه خبرنگاران جوان؛ در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه اولین اولویت شما چیست، اظهار داشت: اولین اولویت ما تعهد به وعده اصلی‌مان یعنی ایجاد ۵ میلیون شغل است.

وی با بیان اینکه ان‌شا‌الله با کمک کارآفرینان، پیمانکاران، تجار و نیروهای جوان خلاق‌مان کار تولید شغل و کالا را آغاز می‌کنیم، گفت: اگر این اتفاق بیافتد، به این معنا است که ما توانستیم در وهله اول جوان‌هایمان را به کار بگیریم و همچنین توانستیم ۵ میلیون ازدواج به پا کنیم.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: با ایجاد ۵ میلیون شغل همچنین می‌توانیم ۵ میلیون نفر را از خطر آسیب‌های اجتماعی و ۵ میلیون خانواده را از دغدغه‌مندی نجات دهیم.

قالیباف با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه دولت آینده از روز اول باید کارش در موضوع اشتغال را آغاز کند، تصریح کرد: بر همین اساس ما همین الان سامانه ملی کارانه به آدرس www.kar96.ir را ایجاد کرده‌ایم و همه کارآفرینان و کسانی که به دنبال کار هستند با هر مهارت و تخصصی می‌توانند در این سایت ثبت‌نام کنند.

سامانه کارانه قالیباف، راه اندازی شد

یک کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری دوازدهم از تحقق یکی از وعده‌های انتخاباتی خود خبر داد.

محمدباقر قالیباف در گفت‌وگویی از راه اندازی سامانه ملی کار خبر داد و گفت: همانطور که حضرت آقا فرمودند که دولت آینده باید از روز اول کار خود را در حوزه اشتغال آغاز کند، سامانه ملی کارانه که وعده آن را از قبل داده بودم راه اندازی شده است.

وی ادامه داد: جویندگان کار و کارآفرینان با هر مهارت و تخصصی که دارند می‌توانند با مراجعه به این پایگاه در سامانه ملی کارنه ثبت نام کنند.

این نامزد انتخاباتی همچنین درباره دومین مناظره انتخابات ریاست جمهوری، اظهار کرد: فردا موضوع مناظره مسایل فرهنگی و سیاسی است و طبیعتا ممکن است مسایل سیاست داخلی و خارجی مطرح باشد.

قالیباف تصریح کرد: مهم ترین بحثی که همه ما نامزدها باید به آن توجه کنیم آن است که بیشتر به جنبه ایجابی موضوعات بپردازیم، مشکلات مردم را بگوییم و درباره آنها برنامه خود را ارایه دهیم.

وی تاکید کرد: مهم این است حرفی که می زنیم، دغدغه مردم باشد، سپس اینکه برای آن دغدغه چه کاری انجام خواهیم داد را به اطلاع مردم برسانیم.

نحوه ثبت نام در سامانه کارانه قالیباف

برای ثبت نام در سامانه کارانه  ابتدا در سایت kar96.ir ثبت نام کنید به این صورت که کد ملی و رمز عبور و شماره همراه خود را وارد کرده و سپس وارد سایت می شود.

نکته: اگر بعد از ثبت نام، روی گزینه “صفحه ورود” کلیلک کردید اما صفحه ورود برایتان باز نشد، یک بار دیگر آدرس kar96.ir را رفرش کرده و روی گزینه “ورود” کلیک کنید و با ورود کد ملی و رمز عبور وارد سایت شوید.

بعد از وارد شدن به سایت، گزینه “درخواست اشتغال” را بزنید.

در مرحله بعد وارد صفحه دیگری می شود که ابتدا باید “مرام نامه” را به دقت خوانده و سپس گزینه “تأیید و مرحله بعد” را بزنید.

در مراحل “اطلاعات فردی” و “مشخصات محل سکونت” و “اطلاعات بیمه” و “افراد تحت تکفل” و “سابقه تحصیلی“، اطلاعات مربوط به خود را وارد کنید و در هر مرحله بعد از وارد کردن اطلاعات گزینه “تأیید و مرحله بعد” را بزنید.

در مرحله آخر یعنی “شغل های پیشنهادی” شغل های مورد علاقه خود را از لیستی که با تایپ حروف اول کارها باز می شود انتخاب کنید و اگر شغلی موردنظر شماست ولی در لیست وجود ندارد می توانید در فیلد بعدی، شغل مورد علاقه خود را بنویسید که در صورت تأیید مدیر در سامانه قرار می گیرد.

در پایان گزینه “ذخیره” را بزنید.

توجه: به دلیل اینکه سامانه کارانه تازه راه اندازی شده است، شاید در زمان ثبت نام دچار مشکلاتی مانند ایجاد خطا و یا ارور شوید که باید شکیبا باشید و در زمان دیگری اقدام به ثبت نام نمایید.

آموزش تصویری ثبت نام در سامانه کارانه / آموزش گام به گام ثبت نام در سامانه ملی کارانه

با ورود به سایت www.kar96.ir می توانید در سامانه ملی کارانه قالیباف ثبت نام نمایید.

در ابتدای ورود برای ثبت نام باید رو گزینه ثبت نام کلیک نمایید.

در مرحله بعد همانند تصویر زیر می بایست اطلاعات فردی خود را همانند کد ملی و شماره تلفن را وارد نمایید که پس از آن کدی برای شما ارسال خواهد شد.

راه اندازی سامانه کارانه قالیباف + نحوه ثبت نام در سامانه کارانه

سپس با وارد کردن کد ملی و رمز عبور می توانید وارد سامانه شوید که همانند تصویر زیر است.

راه اندازی سامانه کارانه قالیباف + نحوه ثبت نام در سامانه کارانه

درخواست اشتغال

برای ثبت نام شما در لیست افراد جویای شغل دولت مردمی با کلیک بر روی کلید درخواست اشتغال به صفحه فرم مربوطه وارد شده و اطلاعات مورد نیاز را تکمیل نمایید.

لازم به ذکر است اطلاعات خواسته شده شامل اطلاعات الزامی و اختیاری است اطلاعات الزامی با ستاره <<*>> مشخص گردیده است و باید حتما تکمیل گردد.

در صورت تکمیل اطلاعات اختیاری با آغاز به کار دولت مردمی، رسیدگی به درخواست های شما تسریع خواهد شد.

درخواست وام اشتغال

بعد از تکمیل فرم درخواست اشتغال کلید درخواست وام اشتغال را خواهید دید.

در صورتیکه شما می توانید برای خود و دیگران شغل ایجاد کنید و برای این امر نیاز به وام دارید با کلیک بر روی کلید “درخواست وام اشتغال” آن را تکمیل نمایید. رسیدگی به این درخواست با آغاز کار “دولت مردمی” شروع خواهد شد.

با کلیک روی گزینه درخواست اشتغال می بایست مراحل زیر را طی نمایید :

جویندگان کار و کارآفرینان با هر مهارت و تخصصی که دارند، می‌توانند با مراجعه به این پایگاه اینترنتی به نشانیwww.kar۹۶.ir در سامانه ملی کارانه ثبت‌نام کنند

مطالعه متن و تأییدیه

راه اندازی سامانه کارانه قالیباف + نحوه ثبت نام در سامانه کارانه

مرحله ورود اطلاعات فردی

راه اندازی سامانه کارانه قالیباف + نحوه ثبت نام در سامانه کارانه

مرحله ورود مشخصات محل سکونت

راه اندازی سامانه کارانه قالیباف + نحوه ثبت نام در سامانه کارانه

مرحله ورود اطلاعات بیمه ( در صورت وجود )

راه اندازی سامانه کارانه قالیباف + نحوه ثبت نام در سامانه کارانه

مرحله ورود مشخصات افراد تحت تکفل ( در صورت وجود )

راه اندازی سامانه کارانه قالیباف + نحوه ثبت نام در سامانه کارانه

ورود مشخصات تحصیلی

راه اندازی سامانه کارانه قالیباف + نحوه ثبت نام در سامانه کارانه

ورود شغل های پیشنهادی

راه اندازی سامانه کارانه قالیباف + نحوه ثبت نام در سامانه کارانه

در انتها نیز با پیام زیر رو به رو خواهید شد :

راه اندازی سامانه کارانه قالیباف + نحوه ثبت نام در سامانه کارانه

راه اندازی سامانه کارانه قالیباف + آدرس سایت و نحوه ثبت نام در سامانه کارانه

فیلتر شدن سایت کارانه

سایت کارانه که در پی صحبت‌های محمدباقر قالیباف برای ایجاد ۵ میلیون شغل ایجاد شده بود، دقایقی پیش فیلتر شد. پیش از این نیز وزیر کشور در واکنش به راه‌اندازی این سایت گفته بود که سایت یارنه غرقانونی است و جنبه خرید رای دارد. شنیده شده فیلتر این سایت یا دستور مقام قضایی صورت گرفته است.

مرام نامه سامانه کارانه قالیباف

بسم الله الرحمن الرحیم

قالَ النَّبِىُّ صلی الله علیه و آله: اَحَبُّ الاَْعْمالِ اِلَى اللّهِ عَزَّ وَ جَلَّ سُرُورٌ یُدْخِلُهُ مُؤْمِنٌ عَلى مُؤْمِنٍ، یَطْرُدُ عَنْهُ جُوعَهُ اَوْ یَکْشِفُ عَنْهُ کَرْبَهُ

پیامبر اکرم صلى الله علیه و آله فرمود: بهترین اعمال در پیشگاه الهى سه چیز است: ایجاد خوشحالى در دل مؤمن، رفع گرسنگى، و زدودن غم و اندوه از چهره او.

دوره،نداریم،نمی‌شود و نمی‌توانیم تمام شده است

طرح کارانه که بنده مطرح کردم به معنای گدا پروری یا صدقه دادن به مردم نیست. آنهایی که این مفاهیم را به گداپروری تفسیر می‌کنند، این موضوع را درک نمی‌کنند که کسی که بیکار است در خرج اولیه زندگی‌اش باز می‌ماند.
کسانی که معتقدند نمی‌شود ۵ میلیون شغل ایجاد کرد اولا نشان می‌دهند به مردم و توان داخلی اعتقادی ندارند ثانیا این هدف را با شیوه مدیریت خودشان که کند و قدیمی و مربوط به ۵۰ سال پیش است مقایسه می‌کنند و ثالثا نشان می‌دهد یک بار قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه را مطالعه نکردند که آنجا این تکلیف کاهش نرخ بیکاری همزمان با افزایش ورودی به جامعه بیکاران تکلیف شده است.
فعالیت ها باید به برنامه جهاد رفع بیکاری منجر شود و مهمترین برنامه دولت ایجاد پنج میلیون شغل است. تعهد من ایجاد پنج میلیون شغل و قبل از آن پرداخت ماهیانه ۲۵۰ هزار تومان حق کارانه است. اگر توفیق خدمت پیدا کنم سامانه ملی کارانه را راه اندازی می کنم که در این سامانه جوانان بالای ۱۸ سال بیکار در آن ثبت نام می کنند و تا موقع پیدا کردن شغل ماهانه مبلغ ۲۵۰ هزار تومان به آنها پرداخت خواهد شد.

با تشکر از اعتماد شما به خادم ملت، اطلاعات شما در صورت انتخاب هر یک از کاندیداها و با موافقت شما به ایشان ارائه خواهد شد.
بنده همه مرام نامه را مطالعه نمودم و با اطلاعات کامل در این سامانه ثبت نام می نمایم.

دانلود ویدیو

نظر شما درباره سامانه کارانه قالیباف چیست؟

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

جزییات کامل خبر ازدواج فاطمه صبا راد با مانی رهنما + عکس

جزییات کامل خبر ازدواج فاطمه صبا راد با مانی رهنما + عکس

جزییات کامل خبر ازدواج فاطمه صبا راد با مانی رهنما + عکس برنامه به خانه …

۲۹ دیدگاه

 1. بنر های شهرداری :آیا میدانید از هر ۶ فرزند آمریکایی ۵ تاش غیر مشروع هستند؟آیا میدانید ۹۵ درصد مردم آمریکا کارتون خوابند ؟….

 2. چه باقر چه بی قر …رای ما قالیباف نیست.
  بنر های تبلیغاتیشو یادمون نمیره .چاله چوله های شهر و ترافیکهای وحشتناک تهران و آلودگی … هم داریم میبینیم .

 3. سلام

  دوستان چجوری می توانم در سایت کارانه ثبت نام کنم .؟

 4. سلام

  من یک کردستانی هستم و می گویم اکثر مردم کردستان طرفدار قالیباف هستند چون واقعا این طرح کارانه آقای قالیباف اگر اجرا بشود به دلیل اینکه ۹۹ درصد مردم کردستان و مناطق کرد نشین بیکار و فقط دارای شغلهای ساعتی و یک روز در ماه کار دارندو زیر خط فقر هستند شامل حال همه کردها می شود ..

 5. حقه باشه یا نباشه رای من قالیباف و بس

 6. من به تو (قالیباف)رای میدهم.

 7. دروغ که حناق نیست، بعد از انتخاب یا بهانه ای میاره و یا یه قول خودش کارانه رو به یه عده خاص نور چشمی میده ، آبروی رفته با رای جبران نمیشه

 8. باسلام خدمت همه دوستان .خواستم درمورد طرح دکترقالیباف نکته ای بگم اینکه هرچندبرای رای جمع کردن باشه اما همین کارنشون میده ازدرد مردم خبرداره من کرمانم ولی از ابادانیهایی که درتهران انجام شده باخبرم تهرانیهای عزیز اینقدرتاشکرنباشید اگه مثل ما تو استانهای محروم و لی ثروتمند زندگی میکردید معنی بی پولی و نداری رو واقعا درک میکردید من نمیگم روحانی کارنکرده دستش دردنکنه زحمت کشیده اما حداقل من و اطرافیانی که باهاشون سروکاردارم چیزی برامون تغیرنکرده اگه یکروز کارنکنم بلید سه روز گرسنگی بکشم تا جبران یکروزم بشه ایا فساد رو توی مملکت نمیبینید ایا رشوه خواری ورانت و باند بازی و جناح بازی رو نمیبینید ایا شکم‌گرسنه خودتون وارزوهای کوچکتون رو نمیبینید ایا دلتون نمیخواد شماهم یه زندگی اروم بی دغدغه و امنیت شغلی داشته باشید بازیهای سیاسی تمومی نداره ولی حالا یکی اومده حرف از درد مردم میزنه واقعا عمق مشکل مردم رو میدونه هنه میگن احمدی نژاد فلان کرد اخه دوستان احمدی نژاد فقط تنها کاری که کرد همون پولایی که قراربود دیگران اقازاده ها ازکشورببرن گذاشت توجیب خود مردم بعدشم‌اینهمه حرف دنبالش درست کردند بیایید حق جو وحق طلب باشیم به امید اینده ای خوب

 9. چرا فیلترشد من هنوز ثبت نام نکردم:-(((((((

 10. سلام ______

  دوستان عزیز بالاخره شما باید به یکی رای بدین ؟

  خوب چه کسی سابقه مدیریت بهتری داره ؟ چرا جو رو احساسی می کنید ؟

  قالیباف نشون داده مدیریت بلده ، اگه هم بلد نیست میده دست کاربلد جوان . غیر از این بوده شما تحقیق کنید ، با فحش کار حل نمیشه این همه به آقایون دیگه رای دادید چی شد ؟ تهرانی ها خیلی نمک نشناسی نکنن ، این بابا اگه مترو تهران رو یواش درست میکرد و دزدی میکرد خوب بود یا با سرعت کلی مسیر ساخته ؟؟؟ کمی احساسات رو کنار بزاریم و تفکر رو جایگزین کنیم . دوستون دارم

 11. این هم یه دروغ بزرگ دیگه و سر کار گذاشتن مردم و ۴۰ سال وعده های پوچ و تو خالی
  وای به حال شما و مردم
  ما شما را به مقام انسانیت میرسانیم….
  ای وای…

 12. شما راهکارت را نشون بده و بگو از چه راهی میخوای پنج میلیون شغل درست کنی؟ با ادعا که کاری درست نمیشه

 13. این آقا که دم از ساده زیستی وفقرا میزنه،وقتی هنوز رییس جمهور نشده و لایحه به مجلس نداده برای تخصیص بودجه و بودجه تصویب نشده از طرف مجلس پس از جیب مردم بدبخت که شهرداری ازشون میگیره واسه عمران شهر میخواد زینه کنه یا یه پس انداز کلان اونور آب داره؟ مردمو گاگول فرض کرده اصلا اگه همچین کاری از دستش بر میومد چرا گذاشت دم انتخابات

 14. یکی نیست بگه بابا ما وضعیت اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و … رو از این بهتر نخوایم کی رو باید ببینیم. من مطمئنم حتی این وعده وعیدها هم نباشه رئیس جمهور آینده حتی از حفظ وضعیت موجود هم عاجزه، چه برسه به اینکه بخواد وضعیت رو از این بهتر کنه. دلتون رو صابون نزنید خدا خدا کنید وضعیت از این بدتر نشه فقط همین و همین رو فقط ازشون بخواین که تو رو خدا دست از سر کچل این مردم بردارید با همین وضعیت خودمونو وفق می دیم …. من این حرفو زدم ولی امیدوارم ۴ سال بعد از زدن این حرفم پشیمون باشم چون اون روز وضعیت بهتر شده و همه از رئیس جمهور تشکر می کنیم که کشور رو از این وضعیت فوق بحرانی نجات داد.

 15. واقعا فکر میکنید ما مردم ایران انقدر بیشعوریم؟
  این وعده عین توهین به شعور منه ایرانیه . این عین همون وعده ی امام خمینه که آبرو مجانی میکنم برقو مجانی میکنم . ما دیگه در دهه ی ۵۰ زندگی نمیکنیم ما شعور داریم آقای قالی باف دیگه گول شماهارونمیخوریم

  • عده ی امام خمینی اونی نبود که تو فکر میکنی، تا جایی که من میدونم امام گفتن که آب و برق رو “برای طبقه مستمند، فعلا” مجانی میکنیم، همین طور هم شد و آب و برق اونا تا مدتی مجانی بود البته اگر از مقدار مشخصی بیشتر مصرف میکردن، ظاهرا مقدار اضافه رو باید پولشو پرداخت میکردن، هیچ حرفی رو بدون یقین نزنید چون ما مسئولیم ممنوم

 16. حل کردن مشگل بیکاری اصلا سخت نیست.تفکرات قالیباف کاملا درسته .دولت روحانی دولت دزدی باند بازیست.والا حل کردن مشکل بیکاری و رکود اقتصادی کاری نداره

 17. سلام حرف ندارید جناب دکتر .ولی بدونید اینقدر محتاج شدیم که وقتی بارندگیه بیرون نمیریم هم لباس مناسب سرما نیست هم پول درمان زیاده اگ مریض بشیم همین سلامتی هم از دست میدیم . حرف زیاده تو دلا ولی دیگ امبدی برای مردم نمونده . شدیم مثل مردی ک هوو میاره میگیم بعدی بهتر میشه بعدی بعدی بعدی تا کی منتظر باشیم ک رفاه باشه ، خنده باشه ، شادی باشه ، سفره پر باشه ، … خدایی کمک کن ، انشالا ک خدا کمک همه کنه به همه، پسری بی سرپرست ۲۸ ساله بیکار

 18. حقه بازیه گول نخورید

 19. بالاخره جناب قالیباف شما یکمی دلسوز ما فقرا هستید.واحساس مسولیت میکنید.دمتون به هر حال گرم.

 20. آقای دکتر قالیباف،سایت کارانه برای ثبت نام در دسترس نیست
  شما زورتون به کله گنده ها نمیرسه، ببینید چه راحت سایت کارانه رو فیلتر کردن و شما هیچ کاری نتونستید بکنید.
  من متاهل هستم و یک پسر هشت ساله دارم، بیکارم و کلی بدهی دارم، تا وقتی که آقاها و آقازاده ها با کشورهای دیگه لج میکنن و باهاشون همکاری نمیکنن، زندگیه ما مردم بدبخت همینه ، ما هر شب گشنه میخوابیم ولی اینا با پول بیت المال شکم گندشونو سیر میکنن، اگه راهی هست کمک کنید تا ما از این کشور به اصطلاح اسلامی بریم مثل افغانیها تو کشورهای دیگه زندگی کنیم، اونجا حداقل یه تیکه نون واسه خوردن هست. با تشکر جاوید از تهران

 21. سلام

  از این سایت های کاریابی زیاد است!

  اول بودجه لازم را به تصویب برساند ( از طیق مجلس)بعد سایت باز کند.

  ایشان مردم را چه فرض کرده است؟/

 22. حقه بازیه و جمع کردن رای مردمه

 23. باسلام. لطفا دو پیشنهاد را حتما مطرح وپیگیری نمایید. ۱-باتوجه به پراکندگی سازمانها وارگانهای مختلف واهمیت ودغدغه در زمینه خانواده ،جوانان وزنان وعدم ساختار اداری منسجم در این بخشها تشکیل وزارت (یاحداقل سازمانی )باعنوان وزارت امور خانواذه ،جوانان وزنان ضروری به نظر می رسد. وزارت ورزش و جوانان کنونی توان این کار را ندارد چون ورزش و حواشی آن اجازه رسیدگی به امور جوانان را نمی دهد. می توان از ادغام معاونت امور جوانان وزارت ورزش و معاونت امور زنان وخانواده ریاست جمهوری و (سایر دستگاههای پراکنده در بخشهای دیگر)این وزارتخانه را تشکیل داد.(داشتن متولی و برنامه و بودجه مشخص و پاسخگوبودن به مردم ورسانه ها) ۲- تشکیل شورای عالی خانواده، جوانان وزنان زیر نظر رییس جمهور،به منظور هماهنگی تمام سازمانهای مرتبط و تصمیم گیریهای کلان در این زمینه ها باتشکر فراوان (به امید موفقیت شما ومردم شایسته وسربلند ایران)

 24. اعتماد مردم را با مشورت با افراد بیصلاحیت و ناکارامد از دست ندهید این عجله شما باعث بی اعتمادی و سوئ استفاده شده است ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس قالب وردپرس