خانه / اخبار / حضور ترانه علیدوستی در اسکار ۲۰۱۷ لغو شد + عکس و جزییات کامل
حضور ترانه علیدوستی در اسکار 2017 لغو شد + عکس و جزییات کامل

حضور ترانه علیدوستی در اسکار ۲۰۱۷ لغو شد + عکس و جزییات کامل

حضور ترانه علیدوستی  در اسکار ۲۰۱۷ لغو شد + عکس و جزییات کامل

فیلم فروشنده اصغر فرهادی نامزد اسکار ۲۰۱۷ شده است و بر حسب قوانین معمولا عوامل نامزدهای نهایی د این مراسم حضور می یابند. اما خبرهای جدید از اسکار ۲۰۱۷ حاکی از آن است که ترانه علیدوستی در آکادمی اسکار ۲۰۱۷ حضور ندارد. در این مقاله از پورتال وهاران به جزییات این خبر پرداخته ایم.

انصراف ترانه علیدوستی از حضور در اسکار ۲۰۱۷

فیلم فروشنده ساخته اصغر فرهادی به عنوان یکی از نامزدهای اسکار بهترین فیلم معرفی شد. در همین راستا بازیگران نقش اول این فیلم به همراه اصغر فرهادی قرار است برای شرکت در مراسم اسکار راهی آمریکا شوند. ترامپ که پس از رسیدن به کرسی ریاست جمهوری امریکا به فکر محدودیت حضور مسلمانان در کشورش افتاده است قرار شده سندی را امضا کند که بر مبنای آن از مهاجرت و سفرهای مسلمانان به این کشور جلوگیری شود.

ترانه علیدوستی نیز با انتشار پستی در صفحه توییترش از این اقدام ترامپ انتقاد کرد و نوشت: “این اقدام ترامپ نژادپرستانه است و این طرح چه این رویداد فرهنگی را در بر بگیرد و چه نگیرد من به نشانه اعتراض درآن شرکت نخواهم کرد”

اینستاپست ترانه علیدوستی درباره انصراف از حضور اسکار ۲۰۱۷

حضور ترانه علیدوستی در اسکار 2017 لغو شد + عکس و جزییات کامل حضور ترانه علیدوستی در اسکار 2017 لغو شد + عکس و جزییات کامل

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)
همچنین بخوانید:  درسا درخشانی کشف حجاب کرد + عکس و بیوگرافی

درباره ی admin

همچنین ببینید

عکس بیتا اصلانی همسر دوم هومن سیدی,بیتا اصلانی ویکی پدیا,بیوگرافی بیتا اصلانی,بیوگرافی همسر دوم هومن سیدی,هومن سیدی 96,هومن سیدی و همسر دومش,هومن سیدی ویکی

عکس بیتا اصلانی همسر دوم هومن سیدی و دخترشان نیل

عکس بیتا اصلانی همسر دوم هومن سیدی و دخترشان نیل هومن سیدی این روزها خبرساز …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *