خانه / سرگرمی / زیباترین روش خواستگاری کردن + عکس
محل تبلیغات در مجله اینترنتی وهاران

زیباترین روش خواستگاری کردن + عکس

زیباترین روش خواستگاری کردن + عکس

ازدواج یکی از مهمترین وقایع زندگی هر فردی است که بنا به فرهنگ آن جوامع دارای آداب و رسومی خاص است؛ مثلا خواستگاری کردن یکی از عناصر اولیه فرهنگی ازدواج کردن است که در اغلب کشورها مرسوم است که بنا به روشهای فردی و اجتماعی انجام می گیرند. به تازگی مد شده است که مرد از دختر مورد علاقه اش به روشهای جدید خواستگاری می کند که ما در این مطلب یکی از این نوآوری ها در خواستگاری کردن را برای شما کاربران عزیز سایت وهاران در نظر گرفته ایم.

روش جالب و رومانتیک برای خواستگاری!

داستان از این قرار است که یک جوان آمریکایی برای خواستگاری از دختر مورد علاقه اش که دختری از شهر نیویورک بوده است به روشی جالب و احساسی دست زده که در این روش ابتکاری، جوان آمریکایی عاشق درخواست ازدواج خویش را بر آسمان نوشت. اقدام این جوان در خواستگاری از دختر مورد علاقه اش آنقدر جالب بود که رسانه ها را هم درگیر خود کرد، به طوری که روزنامۀ انگلیسی دیلی میل، با انتشار عکسهای از این کار بی سابقه، در ستون اختصاصی خود  نوشت یک جوان اهل آمریکا برای خواستگاری از دخترِ مورد علاقه خود با کمک دود سفید یک هواپیما، درخواستازدواج  خود را بر آسمان نیویورک نوشت.
اهالی نیویورک در حالی که از این کار شگفت انگیز به حیرت آمده بودند، همگی به دختر مورد نظر جوان آمریکایی نگاه می کردند تا واکنش او را ببینند. دختر هم که مانند دیگر مردم نیویورک از این جریان عاشقانه خوشحال بود و شگفت زده شده بود،، در نهایت به این درخواست خواستگاری رمانتیک جواب مثبت داد و تماشاگران از جواب مثبت او خوشحال شدند.

عکسهای خواستگاری رومانتیک جوان آمریکایی

زیباترین روش خواستگاری کردن + عکس

روش رومانتیک خواستگاری

زیباترین روش خواستگاری کردن + عکس

عکسهای خواستگاری رومانتیک

زیباترین روش خواستگاری کردن + عکس

خواستگاری جالب جوان آمریکایی

مترجم: ندا رحیمی

اختصاصی سایت وهاران

www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

اس ام اس شب یلدا 95

مجموعه کامل اس ام اس شب یلدا ۹۵

مجموعه کامل اس ام اس شب یلدا ۹۵ پورتال وهاران برای شما کاربران عزیز یلدای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *