ترفندهایی برای لاغر به نظر رسیدن در عکس + آموزش تصویری

سرگرمی , عکس ۲۱ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

ترفندهایی برای لاغر به نظر رسیدن در عکس + آموزش تصویری

بسیاری از افراد به ویژ آن هایی که اضافه وزن دارند دوست دارند که در عکس هایی که می گیرند لاغر به نظر برسند. ترفندها و تکنیک های زیادی برای لاغر نشان دادن در عکس وجود دارد که پورتال وهاران در این مقاله این تکنیک ها را به همراه عکس به شما عزیزان معرفی می کند.

چگونه در عکس هایی که از ما گرفته می شود لاغر به نظر برسیم؟

خیلی ها دوست دارند وقتی از آنها عکس گرفته می شود در آن لاغر و خوش اندام به نظر برسند. چگونه می توان در عکس ها خوش اندام به نظر برسیم؟

معمولاً می‌گویند که دوربین، چهار پنج کیلویی به وزن آدم اضافه می‌کند، اما خوشبختانه همیشه چنین اتفاقی نمی‌افتد. با یادگیری اینکه چطور به درستی ژست بگیرید، خواهید توانست در عکس‌ها حتی لاغرتر از واقعیت بنظر بیایید، بدون اینکه نیاز باشد وزنتان را کاهش بدهید.

خیلی‌ها نگران ظاهر کلی و اضافه وزنی که دارند هستند. این نگرانی اغلب زمانی خیلی خودش را نشان خواهد داد که قرار است عکسی گرفته می‌شود. چه شما وزن ایده آلی داشته باشید، و چه دارای اضافه وزن باشید، یک عکس بد می‌تواند حتی یک شخص جذاب و خوش هیکل را بد ریخت نشان دهد.

معمولاً می‌گویند که دوربین، چهار پنج کیلویی به وزن آدم اضافه می‌کند، اما خوشبختانه همیشه چنین اتفاقی نمی‌افتد. با یادگیری اینکه چطور به درستی ژست بگیرید، خواهید توانست در عکس‌ها حتی لاغرتر از واقعیت بنظر بیایید، بدون اینکه نیاز باشد وزنتان را کاهش بدهید.

تکنیکی برای لاغر به نظر رسیدن در عکس ها

۱- در خارج از محیط‌های بسته هم، اگر برایتان مقدور است با فلش روشن عکس بگیرید. عکس گرفتن در محیط‌های پر نور و درخشان، ظهور سایه‌هایی که باعث ایجاد اضافه وزن دروغین می‌شوند را کاهش می‌دهد. فقط با عکس گرفتن در نور مناسب، در کل ظاهری لاغرتر خواهید داشت.

۲- جوری جلوی دوربین بایستید که یک پایتان جلوی پای دیگر قرار بگیرد. بدنتان را بچرخانید تا با زاویه‌ی ۴۵ درجه روبروی دوربین باشید. سپس طوری ژست بگیرید که شانه‌ها و سرتان به سمت لنز دوربین باشد. ممکن است بنظر برسد که این ژست، ژستی ناشیانه است، اما این ژست یکی از ژست‌هایی‌ست که شما را لاغر نشان می‌دهد. یک دستتان را هم روی رانتان بگزارید، تا شانه‌هایتان هم نحیف‌تر بنظر برسد.

۳- از بالا عکس بگیرید! از یکی از دوستان بلند قد تر از خودتان بخواهید که از شما عکس بگیرد، یا اینکه پایه‌ی دوربین‌تان را روی یک صندلی قرار دهید. به این دلیل که شما به سمت بالا به دوربین نگاه می‌کنید، اضافه وزنی که در صورتتان هویداست، در سایه‌ی بوجود آمده محو خواهد شد.

چگونه لاغر تر به نظر برسیم بدون اینکه یک گرم وزن کم کنیم

۱- لباس های اندازه ی بدنتان بپوشید

همیشه باید با پوشیدن لباس اندازه ی بدنتان شروع کنید. لباس هایی که برایتان کوچک یا بزرگ هستند، چاق تر نشانتان می دهد. لباس نباید تنگ باشد، زیرا باعث جلب توجه به سلول های چربی بدنتان می شود. هم چنین لباس نباید خیلی گشاد باشد، زیرا اضافه نمودن حجم و پوشاندن حالت بدن باعث این خیال می شود که بدنتان بزرگ تر از آنچه که نشان می دهد است. در عوض لباسی بپوشید که اندازه ی بدنتان باشد: لباسهایتان باید بدون فشردن بدنتان، آن را به آرامی در آغوش بگیرد.

۲- صرف نظر از جنسیت تان کفش پاشنه دار بپوشید

هنگامی که کفش پاشنه دار به پا می کنید، حالت بدنتان به صورت طبیعی با (چرخیدن لگن و کمک به صاف نگه داشتن پشت و شانه ها) تغییر می دهد. هم چنین پاهایتان را بلند می کند و بدنتان را به همان نسبت لاغر تر نشان می دهد. اگر مرد هستید، کفش های رسمی زیادی در بازار موجود اند که پاشنه های کوچکی دارند، با استفاده از این نوع کفش ها از بخش کوچکی از این ویژگی ها بهره ببرید.

۳- لباسی کمر دار بپوشید

راه ساده ای که با استفاده از آن فورا لاغر تر به نظر می رسید، پوشیدن لباس هایی است که توجه ها را به کمر طبیعی (باریک ترین قسمت کمر) جلب می کند. لباس های اندازه ی تن بپوشید که کمرشان جمع می شود با استایل هایی مانند کمربند، طرح های مختلف، یا تکه که  توجه ها را به کمر جلب می کنند.

۴- لباس هایی انتخاب کنید که بر سینه و پایین تنه تان تمرکز کنند

با تمرکز بر سینه و پایین تنه تان کمرتان را باریک تر نشان دهید. بلوز، دامن، و پیراهن هایی بپوشید که در قسمت پایین تنه پف دارند (اگر مرد هستید، سعی کنید هر وقت می توانید، پیراهنتان را داخل شلوارتان نکنید). هم چنین بد نیست لباس هایی بپوشید که سینه تان را برجسته تر می نمایند. خانم ها می توانند بلوز هایی بپوشند که در قسمت جلویی چروک و موج دار اند.

۵- سراغ لباس های برش دار بروید

در قسمت هایی از بدنتان که از آنها احساس نارضایتی دارید، با استفاده از برش می توانید خطای دید ایجاد کنید. سجاف دامن، کت، و انواع دیگر پوشش، نحوه ی دیده شدن تان را تغییر می دهند. در کل بر روی باسن، قفسه ی سینه، و کمر به دنبال خطوط مواج و برش باشید.

برای مثال از پوشیدن لباس های کلیشه ای توریست ها خودداری کنید، چرا که اکثر این لباس ها بهتان حجم و خطوط برش بد اضافه می کنند. شلوارک های بلند و گشاد و دامن های ماکسی هیچ کمکی بهتان نمی کنند.

شلوار های بوت کات و راسته، بهترین انتخاب برای اضافه کردن خطوط هستند. خانمها هم چنین می توانند دامن های جذب تا روی زانو بپوشند. در زمستان نیز دامن های جذب را با جوراب شلواری مات ترکیب کنید. این جوراب شلواری ها پا ها را (با هر شکل و اندازه) لاغر و بلند تر نشان می دهند

۷ تکنیک موثر برای لاغر و کشیده به نظر رسیدن

چگونه کشیده و لاغر به نظر برسیم؟

همیشه لازم نیست فقط و فقط با باشگاه رفتن و تبعیت از هزار و یک رژیم غذایی، ظاهری متناسب داشته باشید. لباس پوشیدن و نحوه ی خودآرایی نیز تاثیر قابل توجهی در چاق و لاغر جلوه دادن شما دارد. به این نکات توجه کنید تا بتوانید ظاهری مناسب برای خود دست و پا کنید.

کفش پاشنه بلند بپوشید

پوشیدن هرروزه ی کفش پاشنه بلند برای سلامتی شما مفید نیست. اما اگر یک شب به میهمانی دعوت شدید و قصد داشتید از هر طریقی که شده لاغرتر جلوه کنید، حتما کفش پاشنه بلند به پا کنید. این کفش ها شما را قدبلندتر و پاهای تان را لاغرتر نشان خواهدداد، اما در مقابل از پوشیدن کفش هایی که بر روی قسمت قوزک پا بند دارد بپرهیزید، چون این کفش ها پا را چاق نشان می دهد.

لباس در سایز مناسب بدن تان انتخاب کنید

این تصور اشتباه برای بسیاری از افراد جا افتاده که اگر لباس تنگ بپوشند، کوچک تر می شوند یا لباس گشاد باعث می شود چربی هایشان به چشم نیاید. این در حالی است که لباس بسیار تنگ به شکل بدی تجمع چربی را بیرون می اندازد و پیراهن بسیار گشاد هم سایز شما را به مراتب درشت تر از آن چه هستید، نمایان می سازد. لباس تان را در مناسب ترین سایز برای بدن تان انتخاب کنید تا متناسب تر به نظر بیایید.

قسمت های بزرگ بدن تان را بپوشانید

دقت کنید و ببینید کدام قسمت های بدن تان چاق ترند. سعی کنید لباس های مناسب انتخاب کنید که این بخش ها را بهتر می پوشاند. مثلا اگر شکم نسبتا بزرگی دارید، پوشیدن یک تونیک که کمر و شکم تان را می پوشاند تا حد قابل توجهی شما را لاغرتر نشان خواهدداد. اگر ساق پاهایتان گوشتالو است، با پوشیدن بوت در همان اندازه، آن ها را بیرون نیندازید و در عوض شلوار دمپاگشاد به پا کنید که درشتی ساق پاهای تان را محو می کند. برای پوشاندن بازوهای بزرگ، لباس هایی با آستین گشاد به تن کنید. لباس های مختلف را پرو کنید تا متوجه شوید کدام یک برای خوش اندام نشان دادن شما مناسب است.

دیگر کسی نیست که از قدرت لاغرکنندگی رنگ های تیره خبر نداشته باشد. اما این به آن معنا نیست که شما باید خود را محدود به رنگ مشکی کنید. رنگ های سرمه ای، قهوه ای، بنفش تیره، یا حتی زرشکی پررنگ هم تا حدی شما را لاغر نشان می دهد. سعی کنید متنوع بپوشید تا از یک رنگ یکسان خسته نشوید.

گن بپوشید

مطمئنا زیاد راحت نیست، اما در لاغر نشان دادن شما تاثیر زیادی دارد. زیرپوش هایی که شما را جمع و جور می کند، نقش بسیار مهمی در کاهش سایزتان خواهدداشت. به خصوص در میهمانی ها که قصد دارید لباسی زیبا به تن کنید و خوش اندام تر به نظر برسید، پوشیدن گن را فراموش نکنید.

وسایل اضافه

استفاده از وسایل اضافه برای پوشاندن کپلی ها بی تاثیر نیست. اگر بازوهای تان چاق است و شما در میهمانی شب دکلته پوشیده اید، می توانید شالی بر دوش تان بیندازید تا بازوهای تان را از دیدرس خارج کند و در عوض با انداختن گردن بند و گوشواره یا مدل موی قشنگ و سنجاق های زیبا و چشمگیر، حواس بقیه را به نقاط دیگر معطوف کنید

تی شرتی را در نظر بگیرید که طرح یک گل بزرگ بر روی آن چاپ شده، شاید قشنگ و چشمگیر به نظر بیاید ولی شما را چاق تر نشان خواهدداد. طرح های بزرگ، بدن را بزرگ تر نشان خواهندداد و بهتر است سراغ آن ها نروید. طرح راه راه افقی شما را پهن تر و راه راه عمودی، بلند و باریک تر نشان خواهدداد. به عنوان مثال، پیراهن هایی که کمرشان جمع و چروک می شود، شما را کوچکتر نشان می دهند.

آموزش تصویری لاغر به نظر رسیدن در عکس

ترفندهایی برای لاغر به نظر رسیدن در عکس + آموزش تصویری ترفندهایی برای لاغر به نظر رسیدن در عکس + آموزش تصویری ترفندهایی برای لاغر به نظر رسیدن در عکس + آموزش تصویری ترفندهایی برای لاغر به نظر رسیدن در عکس + آموزش تصویری ترفندهایی برای لاغر به نظر رسیدن در عکس + آموزش تصویری ترفندهایی برای لاغر به نظر رسیدن در عکس + آموزش تصویری ترفندهایی برای لاغر به نظر رسیدن در عکس + آموزش تصویری ترفندهایی برای لاغر به نظر رسیدن در عکس + آموزش تصویری ترفندهایی برای لاغر به نظر رسیدن در عکس + آموزش تصویری ترفندهایی برای لاغر به نظر رسیدن در عکس + آموزش تصویری ترفندهایی برای لاغر به نظر رسیدن در عکس + آموزش تصویری ترفندهایی برای لاغر به نظر رسیدن در عکس + آموزش تصویری ترفندهایی برای لاغر به نظر رسیدن در عکس + آموزش تصویری

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of