قالب وردپرس
خانه / اخبار / زمان واریز یارانه خرداد ۹۶ اعلام شد
زمان واریز یارانه خرداد 96 اعلام شد

زمان واریز یارانه خرداد ۹۶ اعلام شد

زمان واریز یارانه خرداد ۹۶ اعلام شد

همه مردم ایران هر ماه منتظر اعلام خبر واریز یارانه ها هستند. با اینکه مبلغ یارانه های نقدی بسیار ناچیز است اما مردم ایران برای همین مقدار هم لحظه شماری می کنند. چرا که خانواده های زیادی هستند که با همین مبلغ یارانه امرار معاش می کنند و هیچ منبع درآمد دیگری ندارند. زمانی که فقط یک یا دو روز زمان واریز یارانه ها به تاخیر می افتد، چه بسیار خانواده هایی که دچار استرس و نگرانی می شود که شاید یارانه آن ها قطع شده باشد. دولت هم هر ماه تعداد زیادی از خانواده ها را از دریافت یارانه حذف می کند. پورتال وهاران با این مقدمه می خواهد زمان واریز یارانه نقدی خرداد ۹۶ را اعلام کند. امیدواریم که مبلغ یارانه خرداد ۹۶ این ماه حداقل برای خانواده هایی که کم درآمد هستند افزایش داده شود. برای آگاهی از خبر زمان پرداخت یارانه خرداد ۹۶ این مقاله وهاران را تا پایان مطالعه فرمایید.

یارانه خرداد ۹۶ جمعه‌ ۲۶ خرداد ۹۶

هفتاد و ششمین مرحله از یارانه نقدی جمعه ۲۶ خرداد ۹۶ به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت است.

طبق اعلام سازمان هدفمندسازی یارانه ها، هفتاد و ششمین مرحله از یارانه نقدی ساعت ۲۴ جمعه ۲۶ خرداد ۹۶ به مبلغ ۴۵۵۰۰ تومان به ازای هر نفر به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت خواهد بود.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

عکس بازیگران در جشنواره فیلم فجر 96 - عکس های جشنواره فیلم فجر 96 - بازیگران زن در جشنواره فیلم فجر 96 - عکس های سی و ششمین جشنواره فیلم فجر 96 - جشنواره فیلم فجر 36

اخبار و تصاویر کامل از جشنواره فیلم فجر ۹۶ (عکس بازیگران و نتایج و حواشی)

اخبار و تصاویر کامل از جشنواره فیلم فجر ۹۶ (عکس بازیگران و نتایج و حواشی) …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس قالب وردپرس