خانه / اخبار / زمان واریز یارانه خرداد ۹۶ اعلام شد
زمان واریز یارانه خرداد 96 اعلام شد

زمان واریز یارانه خرداد ۹۶ اعلام شد

زمان واریز یارانه خرداد ۹۶ اعلام شد

همه مردم ایران هر ماه منتظر اعلام خبر واریز یارانه ها هستند. با اینکه مبلغ یارانه های نقدی بسیار ناچیز است اما مردم ایران برای همین مقدار هم لحظه شماری می کنند. چرا که خانواده های زیادی هستند که با همین مبلغ یارانه امرار معاش می کنند و هیچ منبع درآمد دیگری ندارند. زمانی که فقط یک یا دو روز زمان واریز یارانه ها به تاخیر می افتد، چه بسیار خانواده هایی که دچار استرس و نگرانی می شود که شاید یارانه آن ها قطع شده باشد. دولت هم هر ماه تعداد زیادی از خانواده ها را از دریافت یارانه حذف می کند. پورتال وهاران با این مقدمه می خواهد زمان واریز یارانه نقدی خرداد ۹۶ را اعلام کند. امیدواریم که مبلغ یارانه خرداد ۹۶ این ماه حداقل برای خانواده هایی که کم درآمد هستند افزایش داده شود. برای آگاهی از خبر زمان پرداخت یارانه خرداد ۹۶ این مقاله وهاران را تا پایان مطالعه فرمایید.

یارانه خرداد ۹۶ جمعه‌ ۲۶ خرداد ۹۶

هفتاد و ششمین مرحله از یارانه نقدی جمعه ۲۶ خرداد ۹۶ به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت است.

طبق اعلام سازمان هدفمندسازی یارانه ها، هفتاد و ششمین مرحله از یارانه نقدی ساعت ۲۴ جمعه ۲۶ خرداد ۹۶ به مبلغ ۴۵۵۰۰ تومان به ازای هر نفر به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت خواهد بود.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)
همچنین بخوانید:  تغییر ساعت کاری ادارات تیر 96 در این استان ها

درباره ی admin

همچنین ببینید

بارداری سوم کیت میدلتون,عکس بارداری سوم کیت میدلتون,حاملگی سوم کیت میدلتون,بارداری کیت میدلتون,سومین بارداری کیت میدلتون,سومین حاملگی کیت میدلتون

جزییات بارداری سوم کیت میدلتون ۲۰۱۷ + عکس جدید

جزییات بارداری سوم کیت میدلتون ۲۰۱۷ + عکس جدید خانواده سلطنتی انگلستان سالها است که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *