خانه / اخبار / زمان آزمون استخدامی شهرداری تهران اعلام شد
زمان آزمون استخدامی شهرداری تهران اعلام شد

زمان آزمون استخدامی شهرداری تهران اعلام شد

زمان آزمون استخدامی شهرداری تهران اعلام شد

برای ان دسته از کاربران عزیز که در آزمون استخدامی شهرداری تهران اسفند ۹۵ شرکت کرده اند در این مقاله جزییاتی از زمان برگزاری آزمون شهرداری اسفند ۹۵ را در نظر گرفته ایم.

تاریخ برگزاری آزمون استخدامی شهرداری تهران ۲۶ اسفند ۹۵

معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران از برگزاری دومین مرحله آزمون تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان قراردادی به ثابت ازمایشی شهرداری تهران در ٢۶ اسفند ماه خبر داد.

سید جعفر تشکری هاشمی گفت: تمام کسانی که حتی در نوبت اول آزمون نصاب علمی را کسب کرده بودند ولی به دلیل پایین بودن سر جمع نِمْرَات (علمی و سوابق تجربی) واجد شرایط شناخته نشدند باید در دومین مرحله آزمون شرکت کنند.

وی با تاکید بر این که بر اساس نظر سازمان اداری استخدامی کشور تمامی کسانی که حتی در نوبت اول آزمون نصاب علمی را کسب کرده بودند ولی به دلیل پایین بودن سر جمع نِمْرَات (علمی و سوابق تجربی) واجد شرایط شناخته نشدند، باید در دومین مرحله آزمون شرکت کنند، تصریح کرد : نمره آزمون اول منتفی و صرفاً نمره آزمون دوم ملاک عمل است.

زمان آزمون استخدامی شهرداری تهران اعلام شد

معاون شهردار تهران از تغییر ساختار امتیاز دهی در مرحله دوم آزمون خبر داد و گفت : با توجه به این که امتیاز ۱۲۰ برای واجدین شرایط در نظر گرفته شده است، ساختار امتیازدهی بر اساس آیتم‌های مورد تاکید تغییر داشته تا همکاران بتوانند با کسب امتیاز لازم در مرحله دوم موفق شوند.

به گفته وی ، پیشنهادات تغییر ساختار امتیاز دهی به سازمان اداری و استخدامی کشور ارایه شده که خوشبختانه مورد تأیید قرار گرفته است.

همچنین بخوانید:  جزئیات ممنوع التصویر شدن محمد سلوکی + بیوگرافی

تشکری هاشمی افزود: انتظار می‌رود به علت تغییرات صورت گرفته در ساختار امتیاز دهی بیش از ۳ هزار نفر واجد شرایط شناخته شوند. از این رو دومین مرحله از آزمون نیز در فضایی کاملا رقابتی برگزار خواهد شد .در این مرحله نیز با توجه به مجوز تبدیل وضعیت استخدامی ۵ هزار نفر از کارکنان قراردادی به ثابت ازمایشی، بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ نفر دیگر تبدیل وضعیت خواهند شد .

به نقل از روابط عمومی معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران، تشکری هاشمی یادآور شد : کارکنانی که در آزمون استخدامی شرکت نکردند و یا به هر دلیل نتوانستند آمادگی لازم علمی را کسب کنند و چنان چه نمره لازم را کسب نکرده‌اند ، کلاس‌های آموزشی لازم برنامه‌ریزی شده است تا ضمن شرکت در این کلاس‌ها شاهد موفقیت آن‌ها در مرحله دوم آزمون باشیم.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

زلزله غرب آبان 96,زلزله سر پل ذهاب آبان 96,زلزله کرمانشاه آبان 96,زلزله ایلام آبان 96,کشته های زلزله سر پل ذهاب آبان 96,زلزله غرب کشور آبان 96

تعداد و اسامی کشته ها و مصدومین زلزله غرب ۲۲ آبان ۹۶

تعداد و اسامی کشته ها و مصدومین زلزله غرب ۲۲ آبان ۹۶ همانطور که می …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *