خانه / روزنامه ها / عناوین روزنامه های امروز ۱۸ آذر ۹۵
محل تبلیغات در مجله اینترنتی وهاران
عناوین روزنامه های امروز

عناوین روزنامه های امروز ۱۸ آذر ۹۵

صفحه اول روزنامه های ورزشی ، سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی

روزنامه های  آرمان امروز ، آفتاب یزد ، ابرار ، ابرار اقتصادی ، ابتکار ، اعتماد ، افکار  ، اقتصاد پویا ، اطلاعات ، ایران ، بانی فیلم ، تجارت ، تعادل ، تفاهم ، جام جم ، جهان اقتصاد ، جهان صنعت ، جوان ، جمهوری اسلامی ، حمایت ، خراسان ، دنیای اقتصاد رسالت روزان رویش ملت سیاست روز شرق شهروند صبح اقتصاد فرهیختگان فناوران اطلاعات قانون قدس کار و کارگر کسب و کار کیهان گسترش صمت مردم سالاری وطن امروز هدف و اقتصاد همشهری ابرار ورزشى ایران ورزشی استقلال جوان خبر ورزشى شوت گل هدف نود 

قیمت روز گوشی     قیمت روز خودرو

روزنامه‌های پنجشنبه ۱۸ آذر ۹۵

عناوین اخبار روزنامه آرمان امروز در روز پنجشنبه ۱۸ آذر :

عناوین اخبار روزنامه آفتاب یزد در روز پنجشنبه ۱۸ آذر :

عناوین اخبار روزنامه ابرار در روز پنجشنبه ۱۸ آذر :

عناوین اخبار روزنامه ابرار اقتصادی در روز پنجشنبه ۱۸ آذر :

عناوین اخبار روزنامه ابتکار در روز پنجشنبه ۱۸ آذر :

عناوین اخبار روزنامه اعتماد در روز پنجشنبه ۱۸ آذر :

عناوین اخبار روزنامه افکار در روز پنجشنبه ۱۸ آذر :

عناوین اخبار روزنامه اقتصاد پویا در روز پنجشنبه ۱۸ آذر :

عناوین اخبار روزنامه اطلاعات در روز پنجشنبه ۱۸ آذر :

عناوین اخبار روزنامه ایران در روز پنجشنبه ۱۸ آذر :  تومان پول جدید ایران ؛ تصویب تدابیر لازم برای پاسخ به اقدامات امریکا ؛ دیگر صفحه‌ها ؛ اصلاح پول ملی؛ گامی مثبت ؛ سردار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین شد ؛ آثاری که آفریده‌اید، هیچ وقت فراموش نمی‌شوند ؛ 3 تفاهمنامه نفتی ایران و «شل» امضا شد ؛ ارجاع دو پرونده محمود صادقی به قوه قضائیه ؛ اهداف کنفرانس امنیتی بین‌المللی به میزبانی تهران ؛ جزئیات کاهش ساعت‌کار بانوان شاغل دارای شرایط خاص ؛ خانواده‌های شهدا الگوی ملت ایران هستند ؛ عرف مورد قبول مردم، رسمیت یافت ؛ تبیین‌گر باور مهدویت ؛ خبر ؛ بیانیه شش کشور غربی در حمایت از تروریست‌های <حلب> ؛ برجام و مسئولیت دولت امریکا ؛

عناوین اخبار روزنامه تجارت در روز پنجشنبه ۱۸ آذر :

عناوین اخبار روزنامه تعادل در روز پنجشنبه ۱۸ آذر :

عناوین اخبار روزنامه تفاهم در روز پنجشنبه ۱۸ آذر : با حکم فرمانده معظم کل قوا؛ سردار «غلامحسین غیب پرور» به ریاست سازمان بسیج منصوب شد؛نیروگاه‌ها جوان می‌شوند؛منابع آبی کشور در معرض نابودی !؛نوسانات نرخ ارز؛ آفت تصمیم‌گیری مدیران صنایع؛دلیل متضرر شدن سهامداران بانک‌ها در بورس؛گسترش فرهنگ کارآفرینی در میان جوانان؛افزایش قیمت گل به دلیل سرمازدگی؛سایه دلار بر افزایش قیمت کالاها ؛واحد پول ایران «تومان» شد؛کاهش ساعت کار بانوان شاغل کلید خورد ..................................... صفحه 2؛ صنعت هوایی ایران در اوج تحریم و فشارها پایدار ماند؛

عناوین اخبار روزنامه جهان صنعت در روز پنجشنبه ۱۸ آذر :

عناوین اخبار روزنامه جوان در روز پنجشنبه ۱۸ آذر :

عناوین اخبار روزنامه جمهوری اسلامی در روز پنجشنبه ۱۸ آذر :

عناوین اخبار روزنامه خراسان در روز پنجشنبه ۱۸ آذر :

عناوین اخبار روزنامه دنیای اقتصاد در روز پنجشنبه ۱۸ آذر :

عناوین اخبار روزنامه رسالت در روز پنجشنبه ۱۸ آذر :

عناوین اخبار روزنامه رویش ملت در روز پنجشنبه ۱۸ آذر :

عناوین اخبار روزنامه سیاست روز در روز پنجشنبه ۱۸ آذر : تکرار مسیری بی‌نتیجه اشتباه بزرگی است؛صدها اندونزیایی قربانی زلزله ۵/۶ ریشتری؛شانه خالی کردن از مسئولیت؛ابتکار و حرف‌هایی که به دانشجویان نگفت؛نرخ سود بالا می‌رود، نرخ تورم پایین؛

عناوین اخبار روزنامه شاخه سبز در روز پنجشنبه ۱۸ آذر :

عناوین اخبار روزنامه شرق در روز پنجشنبه ۱۸ آذر :

عناوین اخبار روزنامه شهروند در روز پنجشنبه ۱۸ آذر : بازنشستگی ریال ؛مرد ناشناس خیابان‌ها؛اعطای نشان فاطمی به رئیس جمعیت هلال احمر؛غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج شد؛دکتر بی «دکتر»؛صلح بهترین گزینه برای بشر است؛جو مسموم تکواندو باعث شد به جمهوری آذربایجان بروم؛صفحه شهرونگ؛علی‌اصغر احمدی معاون سیاسی وزیر کشور شد؛مرگ مهاجران معاش بومیان؛نجات با دستان خالی ؛آموزه‌های اصیل اسلامی را به سایر ملل منتقل کنیم ؛آیا بی‌مسئولیتی حد و مرزی ندارد؟؛

عناوین اخبار روزنامه صبا در روز پنجشنبه ۱۸ آذر :

عناوین اخبار روزنامه عصر اقتصاد در روز پنجشنبه ۱۸ آذر :

عناوین اخبار روزنامه فرهیختگان در روز پنجشنبه ۱۸ آذر :

عناوین اخبار روزنامه فرصت امروز در روز پنجشنبه ۱۸ آذر :

عناوین اخبار روزنامه قدس در روز پنجشنبه ۱۸ آذر :

عناوین اخبار روزنامه کسب و کار در روز پنجشنبه ۱۸ آذر :

عناوین اخبار روزنامه کیهان در روز پنجشنبه ۱۸ آذر :

عناوین اخبار روزنامه گسترش صمت در روز پنجشنبه ۱۸ آذر :

عناوین اخبار روزنامه مردم سالاری در روز پنجشنبه ۱۸ آذر :

عناوین اخبار روزنامه نسل فردا در روز پنجشنبه ۱۸ آذر :

عناوین اخبار روزنامه نسل فردا اصفهان در روز پنجشنبه ۱۸ آذر :

عناوین اخبار روزنامه نو آوران در روز پنجشنبه ۱۸ آذر :

عناوین اخبار روزنامه وطن امروز در روز پنجشنبه ۱۸ آذر :  نقطه عطف نبرد شام ؛ کار برجام تمام است ؛ امضای اوباما یعنی دموکرات و جمهوری‌خواه ندارد! ؛ ایمان بیاوریم به پایان فصل سرد ؛ 1178 سال گذشت ؛ تعیین رئیس جدید سازمان بسیج ؛ رونمایی جلد دوم سلام بر ابراهیم ؛ تایم: ترامپ رئیس‌جمهور ایالات متفرقه ؛ چقدر دیر! ؛ برای عقب راندن ایران همکاری می‌کنیم ؛ حذف یک صفر از پول ملی ؛ اشتغال قرار است از فرانسه بیاید ؛

عناوین اخبار روزنامه هدف و اقتصاد در روز پنجشنبه ۱۸ آذر :

عناوین اخبار روزنامه همدلی در روز پنجشنبه ۱۸ آذر :

عناوین اخبار روزنامه ابرار ورزشى در روز پنجشنبه ۱۸ آذر :

عناوین اخبار روزنامه ایران ورزشی در روز پنجشنبه ۱۸ آذر :  بیرانوند: عملکرد رادوشوویچ نیازی به تعریف من ندارد ؛نقش جهان برای دیدار با استقلال آماده می‌شود ؛ مگر باید از دست مردم فرار کنیم؟ ؛امیرشقاقی: نداشتن حامی مالی معضل قدیمی بانوان است ؛فرصت و تهدید برای منصوریان ؛

عناوین اخبار روزنامه پیروزی در روز پنجشنبه ۱۸ آذر :

عناوین اخبار روزنامه خبر ورزشى در روز پنجشنبه ۱۸ آذر :

عناوین اخبار روزنامه شوت در روز پنجشنبه ۱۸ آذر :

عناوین اخبار روزنامه گل در روز پنجشنبه ۱۸ آذر :

عناوین اخبار روزنامه هدف در روز پنجشنبه ۱۸ آذر :

عناوین اخبار روزنامه نود در روز پنجشنبه ۱۸ آذر :

 

***

چگونه روزنامه بخوانیم:

آیا شما می خواهید در مورد رویدادهای جاری می دانم، اما دوست ندارند خواندن روزنامه؟ هنر روزنامه خواندن به نظر می رسد در حال مرگ را به عنوان خوانندگان بالقوه بیشتری به منابع دیگر برای اطلاعات، به ویژه نشریات اینترنتی مانند وبلاگ ها و سایت نظر. این که آیا شما در حال خواندن برای پیدا کردن یک اتصال به جامعه خود، برای آگاهی بیشتر در مورد رویدادهای جهان، و یا به استراحت در حالی که با بهره گیری از یک فنجان قهوه، در اینجا یک راه خوب برای گرفتن به خواندن روزنامه است.

۱- پیدا کردن یک محل راحت به خواندن مقاله خود را. کافی شاپ ها، صندلی در فضای باز در رستوران ها، و یا صندلی راحتی خود را از مکان های بزرگ به حل و فصل در و لذت بردن از خواندن مقاله خود را انتخاب می کنند.

۲- تصمیم بگیرید که هدف خواندن خود را. اگر شما در حال خواندن آرامش یا لذت بردن، و سپس شما رویکرد ممکن است کمتر ساخت یافته. اگر شما به دنبال برای یک موضوع خاص و یا برای تمرین، شما نیاز به بیشتر سازمان یافته است.
ترین روزنامه انگلیسی زبان در طیف وسیعی از سطوح خواندن نوشته شده است، از حدود کلاس پنجم به سطح کالج، بنابراین شما باید در مقالات و بخش های که احتمالا مناسب خواهد شد هدف خود تمرکز کنید. به عنوان مثال، بررسی فیلم آسان تر، و سریع تر خواهد بود، خواندن، در حالی که گزارش در مورد موضوعات پیچیده اقتصادی ممکن است بیشتر به چالش کشیدن و نیاز به زمان بیشتر.
خواندن یک مقاله برای تمرین یک زبان خارجی شما کمک خواهد کرد در مورد مسائلی که به سخنرانان آن زبان مهم و همچنین به شرکت در فرهنگ و یادگیری کلمات جدید یاد بگیرند

۳- تصمیم بگیرید که در آن شما می خواهید برای شروع. بعد از اینکه شما یک حس مقاله کلی بدست، بخش یا مقاله است که جلب توجه خود را بر اساس هدف خواندن خود را انتخاب کنید. شما ممکن است یک مقاله تیتر در صفحه اول را انتخاب کنید، و یا شما ممکن است به یکی دیگر از بخش جست و خیز و شروع به خواندن ورزشی. استفاده از جدول از محتویات به عنوان راهنمای خود را.
بخش تحریریه شامل مقالات مستبد به جای اخبار به شدت واقعی، مانند بخش “نظر” در مطبوعات آزاد دیترویت، که ممکن است دیدگاه سرمقاله در مراقبت های بهداشتی جهانی و یا جنگ علیه ترور را ارائه دهد.
بخش سبک زندگی معمولا داستان در مورد هنر و تجارت است. فوربس، برای مثال، ممکن است مقالات در مورد فیلم های جدید، مدل های ماشین محبوب، و ایده های سفر است.
بخش سرگرمی شامل فیلم و تئاتر بررسی، و همچنین مصاحبه با نویسندگان و هنرمندان و اطلاعات در مورد گالری های هنری و سایر رویدادهای محلی و ملی. به طور مشابه، در بخش ورزشی خواهد نمرات جعبه از ورزش در حال حاضر در فصل گزارش، و ممکن است شامل داستان های شخصی در مورد بازیکنان، مربیان، و یا مسائل در جهان ورزشی، از جمله مشکل ضربه مغزی در NFL.

۴- ریختن (فولد) مقاله خود را به طوری که شما می توانید به راحتی و به راحتی بخوانید. اگر شما در یک فضای شلوغ هستید، مانند یک قطار، برابر روزنامه خود را به ربع برای خواندن آسان تر و کمتر نگران باشید در مورد آزار مردم است.
شما ممکن است پیدا کردن آن را آسان تر به جدا کردن بخش های مختلف، معمولا با یک حرف مشخص شده اند، و مقابله با آنها در یک زمان، به جای تلاش برای نگه داشتن تمام صفحات به منظور.
تاشو یک روزنامه به درستی اختیاری است، هر چند اگر شما در حال عبور از آن را به شخص دیگری، آن را ادب به قرار دادن تمام بخش های پشت در محل زمانی که شما انجام می شود.

۵- پیش نمایش بخش انتخابی شما را به خواندن. مقالات روزنامه ها معمولا در یک “هرم وارونه” ساختار، که بدان معنی است که مهم ترین اطلاعات به نظر می رسد در آغاز داستان، به جای پایان، با جزئیات به ترتیب اهمیت به دنبال نوشته شده است. جمله اول، به نام “سرب” و یا “بند آغازین،” طراحی شده است برای گرفتن توجه خوانندگان و ارائه جزئیات اصلی داستان به آنها جلب به عنوان خوانده شده بیشتر است.
ستون های فرعی نزدیک داستان قابل توجهی تجزیه و تحلیل ارائه برای درک “چرا” از داستان. برای اولین بار خواندن آنها را به برخی از زمینه برای ایده.
شما همچنین می توانید سرفصلهای مقالات یا نقل قول بالون به عنوان خوانده شده، در صورت موجود بودن، برای یک مرور کلی از موضوعات مهم و نظرات قابل توجه در داستان.

۶- مقاله ای که می خواهید به خواندن و شروع را انتخاب نمایید. خوانده شده چند پاراگراف اول، به عنوان این شامل نقاط اصلی مقاله، و شما قادر خواهید بود برای تعیین اگر شما می خواهید به ادامه خواندن آن. دفعات بازدید: بقیه این مقاله و یا حرکت به یکی از جدید اگر شما علاقه از دست داده ام و یا اگر آن را هر گونه اطلاعاتی که شما در پیدا کردن ارزشمند ارائه نمی دهد.
آیا می شود ترس به پرش به یک مقاله یا بخش جدید اگر هدف خود راضی است و یا اگر شما نیاز به یک استراحت از یک موضوع دشوار است. به عنوان مثال، شما ممکن است خواندن بیش از حد در مورد خشونت خانگی برای خواندن آرامش بیش از آزاردهنده است پیدا کنید، بنابراین شما می توانید تصمیم به نجات یک مقاله در مورد یک مورد دادگاه خشونت خانگی آینده برای بعد.
هنگامی که شما با یک بخش به پایان رسید، شما می توانید آن را کنار بگذارند به شما به عنوان یک مکان جدید برای آغاز پیش نمایش و خواندن پیدا کنید. در زمانی که شما همه را خوانده ام و یا بسیاری از بخش، شما باید احساس رضایت احساس که شما جمع آوری که شمع جدید از مقالات برای بازیافت یا استفاده مجدد.

۷- تعیین نظر خود را در و توجه داشته باشید تعصبات خود را. هنگامی که شما در حال خواندن بخش تحریریه، و یا “سرمقاله” (در مقابل صفحه سرمقاله)، به یاد داشته باشید که شما در حال خواندن نظرات آن دسته از نویسندگان، و نه لزوما بیان حقایق دارند. قبل از شروع، شما باید عنوان مقاله به عنوان خوانده شده برای گرفتن ایده از این موضوع، و سپس یک لحظه به نظر نظر خود را در اولین.
حتی اگر بخش اخبار به شدت اطلاعاتی است، از نظرات و تعصبات خود را از آگاه بودن قبل از خواندن آن مقاله به شما کمک خواهد به آزاداندیش تر در مورد موضوعات دشوار است.
سعی کنید قطعات نظر که در تقابل با دیدگاه های خود می باشد. حتی اگر شما را قبول ندارند، شما ممکن است چیز جدیدی یاد بگیرند، آن است که آیا راه های مختلف به دفاع از نظر خود، و یا یک چشم انداز جدید در مورد این مسئله در مجموع است.

۸- خواندن خود را به زندگی خود و دیگر منابع خبری وصل کنید. حتی اگر شما در حال خواندن برای استراحت، گرفتن یک لحظه به دیدن رابطه بین مقالات شما در حال خواندن و تجربه خود و یا نگرانی می توانید به یک تجربه لذت بخش تر می شود. از خود بپرسید: “آیا من می توانم ایده و یا اتفاقاتی که من خواندن در مورد به زندگی خود من و داستان های دیگر من در مورد این موضوع را خوانده ام وصل شوم؟”
ساخت ارتباط بین اخبار تلویزیون و رایگان کلیپ های ویدیوئی اینترنت و یک روزنامه چاپ کمک خواهد کرد که شما را به تبدیل شدن به حتی در مورد موضوع آگاهانه تر و درگیر به عنوان یک شهروند.

***

روزنامه های امروز صبح  نیم صفحه اول روزنامه های ورزشی  بازی دراز |   پایگاه خبری بح فومن   روزنامه آفرینش  صفحه اول   صفحه اول روزنامه های امروز ۲۶ تیر  عناوین روزنامه های امروز پنجشنبه  تیتر روزنامه ها  دوسبو  نیم صفحه اول روزنامه های ورزشی ۷ تیر

روزنامه های ورزشی امروز دوشنبه  نتیجه بازی چهار شنبه شب رءال یو ونتوس  صفحه اصلی   خبرگزاری جمهوری اسلامی   شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کارکنان بانک ها > صفحه اصلی   تصاویر صفحه نخست روزنامه های ورزشی ۱۳۹۲/۰۷/۲۹  زیرمیزی   جهان نیوز   پایگاه خبری تحلیلی توریسم آنلاین   مجله اینترنتی پرشین فاز » عناوین روزنامه های ورزشی ۹۵/۰۲/۲۲   اصفهان امروز   تفسیر اخبار | Ettelaat International Newspaper  تیتر روزنامه های امروز تهران  جوان آنلاین   پورتال شهرداری مهاباد   پایگاه خبری تحلیلی توریسم آنلاین  روزنامه های امروز افغانستان  روزنامه های روز اصفهان  عناوین روزنامه های امروز صبح ایران  نیم صفحه اول روزنامه های ورزشی ایران  رسانهها  روزنامههای خارجی  آفتاب   روزنامه های مالزی: شنبه  خبرچه  روزنامه های امروز تهران  سفرنامه ارک  ضمیمه رایگان گردشگری روزنامه ارک : سفرنامه ارک   روزنامه آفتاب یزد  روزنامه های امروز دوشنبه  روزنامه جام جم: جام جم نشریات   صفحه افغانستان  BBC Persian   Mokhatab Online  مخاطب آنلاین  مجله اینترنتی مخاطب  نیم صفحه اول روزنامه های ایران  آکانیوز ،اخبار  نیم صفحه اول روزنامه های صبح ایران  صفحه اول روزنامههای ایران  شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۴   روزنامه پزشکی ایران   عناوین روزنامه های ورزشی امروز دوشنبه ۱۱ تیر ۹۲  زیرمیزی   عناوین روزنامه های ورزشی ۹۵/۰۲/۲۴   ۱۰ بدهکار بزرگ بانکی بازداشت شدند/ باید با افراد خودسر در روزنامهها و …   روزنامه آوای خراسان جنوبی  نیم صفحه اول روزنامه های ورزشی  تازه ترین عناوین روزنامه ها  مجله اینترنتی دلگرم   ۱۰ بدهکار بزرگ بانکی بازداشت شدند/ باید با افراد خودسر د روزنامهها و …  روزنامه های ورزشی امروز ۲۷ تیر  نیم صفحه اول روزنامه های ورزشی صبح کشور  Perspolisnews.Com   روزنامه کیهان  خبرآنلاین   موسی قربانی فرزند قاینات   تصاویر روزنامه های ۲۷ تیر ۹۵ + صفحه اول روزنامه ها  جزقل  عناوین روزنامه های امروز صبح  ایرنا  روزنامه های پاکستان: شنبه بیست و ششم تیر  نیم صفحه اول روزنامه های ورزشی امروز ۴ تیر  آفتاب  تیتر روزنامه های امروز اصفهان  اصفهان امروز  نیم صفحه اول روزنامه های سیاسی امروز  عناوین روزنامه های امروز تهران  خبرگزاری جمهوری اسلامی   عناوین روزنامه های ورزشی ۲۷ تیر ۹۵ + عکس  جزقل  روزنامه های ورزشی امروز پنجشنبه  روزنامه جمهوری اسلامی  روزنامه های ورزشی امروز شنبه  جام حذفی فوتبال ایران  نیم صفحه اول روزنامه های ورزشی   روزنامه های ورزشی ۲۷ تیر ۹۵   فن نارنیا   پایگاه خبری تحلیلی هدانا | Hodana   خیریه قره تپه ایهای مقیم تهران   داغ نیوز  اخبار غیر قابل انتشار و محرمانه   سیاست روز   عناوین روزنامه های امروز یکشنبه ۲۷ تیر ۹۵  جوان ایرانی   صدای زرند | سایت خبری و تحلیلی صدای زرند   روزنامه شوت ۲۷ تیر | شاید استقلالی ها ظرفیت باخت نداشتند  قطره  نیم صفحه اول روزنامه های ورزشی کشور  اتحاد جنوب  پایگاه خبری تحلیلی جنوب کشور   عناوین مهم روزنامه های اسپانیا | بارسانیوز  ۰  نیم صفحه اول روزنامه های سیاسی ۲۷ تیر  نیم صفحه اول روزنامه های سیاسی امروز ۱۲تیر  شبکه اطلاع رسانی راه دانا   صفحه اول روزنامه های امروز ۲۶ تیر | تراز   عناوین روزنامه های کشور  تالار گفتگو  نیم صفحه اول روزنامه های سیاسی ۲۹/۱۱/۹۱  نیم صفحه اول روزنامه های امروز ۲۱تیر  سه نشانه   جوان آنلاین  نیم صفحه اول روزنامه های ورزشی ۱۸ تیر  روزنامه آوای خراسان جنوبی   تیتر روزنامه های امروز ۲۶ تیر :: بهترین و جتیردترین مطالب اینترنت  پیشخوان روزنامه های امروز تهران  انحلال  روزنامه رسمی  فهرست آگهی ها   نیم صفحه روزنامه های ورزشی ۲۷ تیر | خبرخوان ساعت صفر  نیم صفحه اول روزنامه ها  نیم صفحه اول روزنامه های ورزشی امروز ایران  فال   صدای زرند | سایت خبری و تحلیلی صدای زرند   سایت خبری تحلیلی پارس نیوز   روزنامه آفرینش  صفحه اول  روزنامه های امروز سه شنبه  روزنامه مردم سالاری  صفحه اول   عکس/ تیتر روزنامهها پس از دروغ بزرگ و شرم آور  مشرق نیوز …   روزنامه هدف و اقتصاد  صفحه اول   پایگاه هواداران منچستر یونایتد در ایران   نیم صفحه روزنامه های ورزشی ۲۷ تیر | فرا پرس   تیتر و عناوین روزنامه های ایران ۲۷ تیر ۱۳۹۵ …  صفحه اصلی   irjavan.com: عناوین روزنامه های امروز یکشنبه ۲۷ تیر ۹۵  تیتر و عناوین روزنامه های ورزشی ۲۷ تیر ۱۳۹۵ یکشنبه  نتایج …   عناوین روزنامه های ورزشی اسپانیا، ۱۶مه: مسیِ اتلتیکو  Shafaqna  نیم صفحه اول روزنامه های سیاسی ۱۷ تیر  تبلیغات اینترنتی  برترین ها  مرجع آگهی پیک برتر  روزنامه های امروز اصفهان  kayhan.ir  نیم صفحه اول روزنامه های ورزشی 

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *