قالب وردپرس
خانه / اخبار / طرح ترافیک سیزده بدر ۹۶ + ساعت اجرا و جزئیات
محدودیت های ترافیکی 19 خرداد 96 + فهرست مسیرها

طرح ترافیک سیزده بدر ۹۶ + ساعت اجرا و جزئیات

طرح ترافیک سیزده بدر ۹۶ + ساعت اجرا و جزئیات

با توجه به اینکه رو یکشنبه ۱۳ فروردین ۹۶ روز طبیعت و روز سیزده بدر ۹۶ است، پلیس راهور اطلاعیه در مورد طرح ترافیک روز سیزده بدر ۹۶ را اعلام کرده است. پورتال وهاران در این مقاله جزئیات خبر اجرای طرح ترافیک روز طبیعت ۹۶ و همچنین ساعت اجرای طرح ترافیک سیزده بدر ۹۶ را برای شما عزیزان منتشر می کند.

طرح ترافیک سیزده بدر ۹۶ / طرح ترافیک یکشنبه ۱۳ فروردین ۹۶ / طرح ترافیک روز طبیعت ۹۶

جانشین فرمانده ناجا با اشاره به افزایش ۱۶ درصدی ترددهای جاده‌ای در نوروز امسال از کاهش ۸ درصدی کشته‌های سرصحنه تصادفات رانندگی طرح نوروزی تا کنون خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس راهور، سردار سرتیپ اسکندر مومنی افزود: برابر آخرین آمارها استان‌های مازندران، گیلان، قم، فارس، خراسان رضوی و خوزستان پرترددترین استان‌ها در نوروز امسال بودند.

وی با اشاره به افزایش ۱۶ درصدی ترددهای جاده‌ای در نوروز امسال گفت: علی‌رغم افزایش حجم ترددها و بارش نزولات آسمانی، ۸ درصد کشته‌های سر صحنه تصادفات در نوروز امسال کاهش یافت.

جانشین فرمانده ناجا با بیان این که تصادفات رانندگی در موج دوم سفرهای نوروزی کاهش بیشتری داشته است و رانندگان بیشتر رعایت کردند، تصریح کرد: تا کنون حدود ۷۰ درصد مسافران نوروزی به مبادی اولیه بازگشته‌اند و بخشی از مسافرانی که هنوز بازنگشته‌اند، فردا و بخشی نیز روز ۱۴ فروردین باز می‌گردند که بر این اساس، طرح نوروزی پلیس تا ۱۵ فروردین و بازگشت کامل مسافران ادامه خواهد داشت.

وی از بهبود شاخص‌های امنیتی در نوروز امسال خبر داد و گفت: سرقت‌ها و جرایم مهم مانند سرقت مسلحانه، سرقت خودرو و سرقت منزل کاهش قابل توجهی داشته است.

جانشین فرمانده ناجا با اشاره به روز طبیعت گفت: فردا حوزه درونشهری پلیس راهور بسیار پرکارتر از حوزه جاده‌ای است و بر این اساس طرح انتظامی و ترافیکی ویژه روز طبیعت از ۵ صبح فردا در سراسر کشور اجرا می‌شود.

اجرای طرح ترافیک سیزده بدر 96 + ساعت اجرا و جزئیات

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

عکس بازیگران در جشنواره فیلم فجر 96 - عکس های جشنواره فیلم فجر 96 - بازیگران زن در جشنواره فیلم فجر 96 - عکس های سی و ششمین جشنواره فیلم فجر 96 - جشنواره فیلم فجر 36

اخبار و تصاویر کامل از جشنواره فیلم فجر ۹۶ (عکس بازیگران و نتایج و حواشی)

اخبار و تصاویر کامل از جشنواره فیلم فجر ۹۶ (عکس بازیگران و نتایج و حواشی) …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس قالب وردپرس