قالب وردپرس
خانه / اخبار / محدوده طرح ترافیک پنجشنبه ۱۹ اسفند ۹۵
محدودیت های ترافیکی 19 خرداد 96 + فهرست مسیرها

محدوده طرح ترافیک پنجشنبه ۱۹ اسفند ۹۵

محدوده طرح ترافیک پنجشنبه ۱۹ اسفند ۹۵

رئیس پلیس راهور تهران ساعاتی پیش محدودیت طرح ترافیک پنجشنبه ۱۹ اسفند ۹۵ را اعلام کرد. گویا طرح ترافیک ۱۹ اسفند ۹۵ تا ساعت ۱۷ خواهد بود. اگر می خواهید جزئیات خبر محدودیت های ترافیکی پنجشنبه ۱۹ اسفند ۹۵ را بدانید، این مقاله پورتال وهاران را حتما مطالعه نمایید چرا که جزئیات خبر محدودیت ترافیکی ۱۹ اسفند ۹۵ را برای شما عزیزان منتشر می کند.

سردار محمدرضا مهماندار در گفت‌وگو با خبرنگار در مورد تناقض اخبار منتشر شده در خصوص ساعت طرح ترافیک پنج‌شنبه این هفته و هفته آینده اظهار داشت: با توجه به افزایش تردد در روزهای پایانی و به دلیل افزایش تقاضای خرید مردم، شورای ترافیک تهران تمهیداتی را در نظر گرفته است.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ تصریح کرد: در این خصوص ساعت طرح ترافیک در پنج‌شنبه این هفته و هفته آینده تا ساعت ۱۷ خواهد بود.

وی اعلام کرد: محدودیت فوق تنها در محدوده طرح ترافیک است و تغییری در ساعت تردد در محدوده زوج و فرد اعمال نشده است.

لازم به ذکر است که در خصوص ساعت طرح ترافیک پنج‌شنبه اخبار متناقضی اعلام شده است؛ در یکی از گفت‌وگوها، رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ساعت این محدودیت را تا ۱۳ اعلام کرد و هم اینک نیز برخی خبرگزاری‌ها ساعت این محدودیت را ۱۹ اعلام کرده‌اند.

محدوده طرح ترافیک پنجشنبه 19 اسفند 95

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

جزییات خبر بازگشت رابعه اسکویی به ایران و نامه اش به مسئولان

بازگشت رابعه اسکویی به ایران و متن عجیب او در اینستاگرام

بازگشت رابعه اسکویی به ایران و متن عجیب او در اینستاگرام رابعه اسکویی چه چندی …

یک دیدگاه

  1. خب ما از کجا بفهمیم!یعنی هروز بیایم چک کنیم که!حداقل یه هفته جلو تر اعلام کنه تی وی رادیو اخبار نه اینکه نصف شب یهو بعد از ۱۰سال خواب نما شن که طرح ۵شنبه تا ۵ هست!امروز یک ساعت من که هیچ ۱۹تا دیگه هم وایستادیم که ۱۳ بشه بریم!بماند که ۱۰۰تا پلاک مخدوش کردن و خیلی زودتر رفتن!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس قالب وردپرس