ترفندهای اپیلاسیون کردن راحت و دیر به دیر

زیبایی ۲۴ مهر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

ترفندهای اپیلاسیون کردن راحت و دیر به دیر

برای همه خانمهایی که دغدغه اپیلاسیون کردن را دارند در این مطلب نکاتی مفید را گردآوری کرده ایم که امید داریم مورد استفاده شما قرار گیرد.

نکات مهم برای اپیلاسیونی راحت و کامل

۱٫ خیس کردن تیغ در آب گرم قبل از اصلاح

حرارت دادن و خیس کردن تیغ مخصوص اصلاح با آب داغ به آن کمک خواهد کرد تا به راحتی روی پوست سُر بخورد و در نتیجه در اصلاح بهتر موثر است. این کار باعث می شود ضمن اینکه موهای کوچک به راحتی کنده شوند، برای دفعات بعدی رشد کمتری نیز داشته باشند.

ترفندهای اپیلاسیون کردن راحت و دیر به دیر

۲٫ استفاده از روغن اصلاح به جای کرم اصلاح

کرم مخصوص اصلاح ممکن است احساس خوبی در پوست شما ایجاد نکند، اما روغن اصلاح راهکار بهتری است که در واقع بسیار هم موثر است. برای استفاده از روغن اصلاح، تیغ مخصوص اصلاح را در روغن فرو ببرید این کار باعث می شود به راحتی موها کنده شوند و در ضمن روغن باعث می شود یک مانعی بین پوست شما و تیغ به وجود آید و پوست شما آسیبی نمی بیند.

۳٫ اصلاح در جهت مخالف که مو رشد می کند

این قانون طلایی واقعی است که به کار یک اصلاح ماهرانه می آید: همیشه بر خلاف جهت رشد مو اصلاح کنید. اینکار باعث می شود که تیغ به ریشه موها نزدیک تر باشد و به همین دلیل آنها را بهتر می کند و باعث می شود که موها دیرتر رشد کنند و در نتیجه نیاز به اصلاح در زمان طولانی تری دارید. نکته مهم این کار آن است که پوست در این حالت احساس لطافت خاصی خواهد داشت.

۴٫ به طور منظم تیغ وسیله اصلاح تان را عوض کنید

هر بار که شما برای اصلاح از تیغ تان استفاده می کنید آن به نسبت دفعات قبل کندتر می شود و بنابراین در طی زمان پوست شما هم بعد از اصلاح با همان تیغ احساس ناصافی خواهد داشت. پس بهتر آن است که تیغ وسیله خود را به طور مرتب عوض کنید. این کار هم باعث سلامت پوستتان خواهد شد و هم چون تیغ تیز است و موها را از ریشه در می آورد در مدت زمان طولانی تری نیاز به اصلاح دارید.

ترفندهای اپیلاسیون کردن راحت و دیر به دیر

۵٫ لایه بردار قبل از اصلاح را فراموش نکنید

منظور از لایه برداری پوست آن است که پوست های مرده را از سطح پوستتان بردارید. این کار باعث می شود عمل برداشتن موها به راحتی انجام بگیرد.

۶٫ دوش گرم قبل از اصلاح

قبل از اصلاح کردن حتما یم دوش آب گرم بگیرد، اگر نتوانستید دوش بگیرید حتما با یک پارچه مرطوب با آب گرم پوست خود را مالش دهید. این کار باعث می شود منافذ پوست شما باز شوند و عمل کندن موها دردناک نیاشد و پوست متورم نمی شود.

اگر این نکات مطرح شده در سایت وهاران برای اصلاح کردن را مراعات کنید بعد از اصلاح پوستی نرم و ابریشمی خواهید داشت و در مدت زمان طولانی تری به اصلاح نیاز خواهید داشت.

مترجم: ندا رحیمی
اختصاصی سایت وهاران
www.vaharan.ir

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of