خانه / اخبار / امروز چهارشنبه ۳ آذر ۹۵ و خبر آلودگی هوای تهران
جزییات خبر افزایش آلودگی هوای تهران در سه روز آینده آذر 95

امروز چهارشنبه ۳ آذر ۹۵ و خبر آلودگی هوای تهران

امروز چهارشنبه ۳ آذر ۹۵ و خبر آلودگی هوای تهران

چند وقتی است که آلودگی هوا در تهران و سایر شهرهای جنوب کشور خبرساز شده است به طوری که این آلودگی هوا منجر به تعطیلی مدارس در این شهرها و در تهران شده است. امروز ۳ آذر ۹۵ چهارشنبه بر طبق پیش بینی ها هوای تهران آلوده است. جزییات بیشتر را در ادامه بخوانید.

امروز چهارشنبه 3 آذر 95 و خبر آلودگی هوای تهران

در پی بارش‌های اخیر در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه، شرایط برای افزایش آلاینده‌های جوی تهران در روز چهارشنبه آماده می‌شود. بنابراین شهروندان اگر می‌خواهند هوا همچنان در شرایط مناسب بماند، باید به جای استفاده از وسیله شخصی و تک سرنشین، از اتوبوس و مترو برای تردد در شهر استفاده کنند.

مریم نادری مدیر واحد پایش و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در این باره گفت: بر اساس نتایج مدل پیش بینی پارامترهای هواشناسی برای شهر تهران، به تدریج با کاهش میزان ناپایداری جوی در روز چهارشنبه ۳ آذر، طی برخی ساعات وزش باد مؤثر پیش بینی می شود. این شرایط کمابیش برای روز پنج شنبه نیز ادامه خواهد داشت. همچنین پارامتر دما طی دو روز آینده کاهش قابل توجهی خواهد یافت و دمای تهران صفر درجه سانتیگراد باقی خواهد ماند.

به گفته نادری، نتایج سامانه پیش‌بینی آلودگی هوای تهران نشان می‌دهد پس از برقراری هوای پاک و سالم در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه، برای روز چهارشنبه افزایش نسبی غلظت ذرات معلق در برخی ایستگاه‌ها ایجاد می‌شود.

گردآوری : پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)
همچنین بخوانید:  اظهار نظر جنجالی مهدی مهدوی کیا در مورد مدافعان حرم

درباره ی admin

همچنین ببینید

زلزله غرب آبان 96,زلزله سر پل ذهاب آبان 96,زلزله کرمانشاه آبان 96,زلزله ایلام آبان 96,کشته های زلزله سر پل ذهاب آبان 96,زلزله غرب کشور آبان 96

تعداد و اسامی کشته ها و مصدومین زلزله غرب ۲۲ آبان ۹۶

تعداد و اسامی کشته ها و مصدومین زلزله غرب ۲۲ آبان ۹۶ همانطور که می …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *