خانه / سرگرمی / فال عشق هفتگی : از ۲۰ خرداد تا ۲۷ خرداد ۹۶
فال عشق هفتگی : از 15 آبان تا 22

فال عشق هفتگی : از ۲۰ خرداد تا ۲۷ خرداد ۹۶

فال عشق هفتگی : از ۲۰ خرداد تا ۲۷ خرداد ۹۶

فروردین

فال عشق هفتگی : از 15 آبان تا 22

اگر می خواهید با تغییر دادن رفتار خود رابطه بهتری داشته باشید یا فرد خاصی را علیرغم میلش کنار خودتان نگه دارید بهتر است کمی بیشتر فکر کنید. آیا بهتر نیست خودتان باشید؟

اردیبهشت

فال عشق هفتگی : از 15 آبان تا 22

این روزها حس و حال خوبی دارید. ونوس به سمت نشانه شما حرکت می کند و جذابیت و اعتماد به نفس تان را بالا می برد. این افزایش اعتماد به نفس باعث می شود بدون کوچک ترین تلاشی دیگران را به خود جذب کنید. تا پایان این هفته به تمام نیازهای جسمانی و احساسی خود می پردازید و راحت تر از عشق خواسته های تان را می طلبید.

خرداد

فال عشق هفتگی : از 15 آبان تا 22

درست است که آدم پر حرفی هستید اما در زندگی عاشقانه ترجیح می دهید کمتر حرف بزنید و این هم برای شما و هم برای محبوب لذت بخش تر است. حضور ماه کامل در بخش روابط عاشقانه طالع تان به فکر پیشرفت رابطه تان می افتید و هیچ کس به جز شما و محبوب در این زمینه کاری از دستش برنخواهد آمد.

تیر

فال عشق هفتگی : از 15 آبان تا 22

انرژی های ستاره ای باعث شده اند به محبوب چند دروغ مصلحتی بگویید. شاید این راه حل برای امروز مشکل را حل کند اما با گذشت زمان مشکل را بزرگ تر می کند. پس بهتر است صادق باشید و واقعیت را بگویید.

مرداد

فال عشق هفتگی : از 15 آبان تا 22

ماه کامل در بخش عشق واقعی نشانه شما قرار می گیرد. مدتی است با فردی در حال آشنایی هستید این هفته به نتیجه می رسید و از احساس تان مطمئن می شوید که آیا جلوتر بروید یا نه. نکته آخر این که در شرایط رمانتیک کنونی باید به اندازه کافی صادق و روراست باشید.

همچنین بخوانید:  همه چیز درباره کریسمس 2017 (تاریخچه و...)

شهریور

فال عشق هفتگی : از 15 آبان تا 22

در رابطه ای که هستید همه چیز روشن و واضح است. هر دو از بدون در کنار یکدیگر لذت می برید اما در مورد آینده مردد و نگران هستید. نگرانی در مورد آینده به خود راه ندهید چون وضعیت را بدتر از آن چه هست می کند . فقط از زمان حال لذت ببرید آینده آن چه که باید اتفاق بیفتد می افتد.

مهر

فال عشق هفتگی : از 15 آبان تا 22

سیاره مشتری در نشانه شما مستقیم در حال حرکت است و زمان پیشرفت در مسائل شخصی و مسائل عاشقانه را فراهم می کند. درست است که این سیاره از ماه قبل در نشانه شما حضور دارد اما به عقب حرکت می کرد. اکنون روابط عاشقانه و زندگی مشترک شما در حال پیشرفت است و در مسائل مالی هم رشد خواهید کرد.

آبان

فال عشق هفتگی : از 15 آبان تا 22

ونوس سیاره عشق و تعادل وارد بخش روابط شما می شود بنابراین اگر در رابطه ای هستید بیش تر از همیشه از از روابط تان لذت می برید و اگر با فردی در حال آشنایی هستید اکنون بهترین زمان برای تصمیم گیری و تعهد است.

آذر

فال عشق هفتگی : از 15 آبان تا 22

این هفته متوجه تغییرات چشمگیری در روابطتان خواهید شد. علاوه بر این که به حرف های هم گوش می دهید خواسته ها و گفته های یکدیگر را به خوبی درک می کنید. پس اگر این روزها به همسرتان توصیه های زیادی کردید تعجب نکنید. او هم ممکن است از شما زیاد نظر و ایده بخواهد.

دی

فال عشق هفتگی : از 15 آبان تا 22

این هفته ونوس برای اولین بار وارد بخش عشق واقعی طالع شما می شود و تا اواسط ماه آینده همانجا باقی می ماند. بنابراین با فرد جدیدی آشنا می شوید که قدرت این را دارد که قلب شما را تسخیر کند. اگر هم در رابطه ای هستید روابط بهتری خواهید داشت. به تمام خواسته های محبوب گوش دهید مطمئن باشید پشیمان نمی شوید.

همچنین بخوانید:  شرح کامل اعمال روز اربعین 95

بهمن

فال عشق هفتگی : از 15 آبان تا 22

اگر مجرد هستید از میان چندین دیدار یکی از آن ها که بیشتر شما را جذب خودش می کند انتخاب کرده و به او علاقمند می شوید.

فال عشق هفتگی : از 15 آبان تا 22

مریخ هنوز هم در بخش روابط عاشقانه شما در حال حرکت است و امکانات رمانتیک زیادی را برای شما فراهم می کند. حضور ونوس و مریخ در نشانه شما باعث می شود بتوانید درباره تمام خواسته ها و نیازهای تان از رابطه گفتگو کنید و به نتیجه برسید.

گردآوری : پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

فال روزانه ۱ تیر ۹۶ – پنج شنبه

فال روزانه ۱ تیر ۹۶ – پنج شنبه *** همچنین ببینید: فال هفتگی PMC : …

۴ دیدگاه

 1. نظرتون چیه بخش فال عشق هفتگی رو کلا حذف کنید؟
  یه تیتر کهنه بدون اپدیت

  • سلام دوست عزیز
   ممنون از همراهی شما با پورتال وهاران
   ما قصد فریب کاربران را نداریم.
   همکاران بخش تحریریه سایت، فال ها را از سایت های خارجی می گیرند، وقتی هنوز سایت های منبع آپدیت نشده اند، طبیعتا ما هم آپدیت نمی شویم.
   به محض دریافت فال از سایت های مرجع خارجی، همکاران سریعا فال ها را ترجمه کرده و در سایت منتشر می کنند.
   با احترام

 2. فال عشق هفتگی اپدیت شه لطفا
  تکراری هم نذارید

 3. چرا فال عشق هفتگی دیرتر از همه چیز اپدیت میشه؟
  هر هفته ما سر کاریم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *