خانه / سرگرمی / فال عشق هفتگی از ۲۸ مرداد تا ۴ شهریور ۹۶
فال عشق هفتگی : از 15 آبان تا 22

فال عشق هفتگی از ۲۸ مرداد تا ۴ شهریور ۹۶

فال عشق هفتگی از ۲۸ مرداد تا ۴ شهریور ۹۶

فال عشق هفتگی فروردین

فال عشق هفتگی وهاران

اوای هفته درگیر مسائلی مربوط به خانواده می شوید. چنانچه سعی می کنید دیگران را مجبور به اجرای خواسته های خودتان کنید مطمئن باشید که نتیجه معکوس می گیرید. به خاطر داشته باشید که عشق کنترل یکدیگر نیست. خوشبختانه شما و محبوب در اوایل هفته احساس و عاطفه بیشتری را به رابطه بازمیگردانید. منتظر رابطه ای رمانتیک باشید که رضایت هر دوی شما را جلب خواهد کرد.

فال عشق هفتگی اردیبهشت

فال عشق هفتگی وهاران

اگر محبوب را متقاعد می کنید که به تمام نیازهای شما پاسخ دهد همه نکات مثبتی که در رابطه وجود دارند را از بین می برید. با مجبور کردن دیگران به آن ها می فهمانید که تصمیم اشتباهی می گیرند این تنها شما هستید که همیشه تصمیم درستی می گیرید. پس این کار را کنار بگذارید.

فال عشق هفتگی خرداد

فال عشق هفتگی وهاران

به نظر می رسد یک درگیری مالی بین شما و محبوب وجود دارد. همسرتان شاهد است که این روزها از پس کارها به خوبی بر می آیید و بابت این موضوع برای شما بسیار خوشحال است اما با این وجود باز هم فکر می کند که خودش بهتر می تواند تصمیمات و مسایل مالی را اداره کند. به او یادآور شوید که شما شریک زندگی اش هستید و تصمیمات مربوط به مسائل مالی را باید با هم بگیرید.

فال عشق هفتگی تیر

فال عشق هفتگی وهاران

ونوس در جهت مخالف سیاره پلوتو قرار گرفته است در نتیجه سایه ای روی عشق عمیقی که با محبوب به اشتراک گذاشته اید ظاهر می شود و محبوب تزلزل عشق را در رابطه می بیند. پس نتیجه می گیریم که باید کمی صبر کنید. مشکل اینجاست که شما کمی لجبازی می کنید و این به هیچ کارتان نمی آید.

فال عشق هفتگی مرداد

http://www.vaharan.ir/wp-content/uploads/2017/06/%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%B9%D8%B4%D9%82-%D9%87%D9%81%D8%AA%DA%AF%DB%8C-%D9%88%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86_www.vaharan.ir-5.jpg

فکر می کنید که بهترین راه برای نشان دادن عشق به همسرتان این است که خودتان را به او ثابت کنید. احساس می کنید که محبوب همیشه به شما نیاز دارد و این موضوع به شما احساس امنیت می دهد. اما این طرز فکر فقط باعث ایجاد وابستگی و رابطه ناسالم می شود. در عوض به همسرتان ابراز کنید که زندگی چقدر با وجود او برایتان لذت بخش است.

فال عشق هفتگی شهریور

فال عشق هفتگی وهاران

این هفته ممکن است بدترین حالت عشق در روابط تان ایجاد شود و لذتی که از زندگی و رابطه عاشقانه تان می بردید از بین ببرد. هر دو سعی می کنید دیگری را کنترل کنید و احساس ناامنی و ناآرامی در رابطه می کنید و در نتیجه از هم فاصله می گیرید. عشق مالکیت نیست.

فال عشق هفتگی مهر

فال عشق هفتگی وهاران

این هفته زندگی خانوادگی و حرفه ای شما کمی ناامید کننده بوده است. به دنبال تعطیلات آخر هفته هستید که با دوستان تان سرگرم شوید. چنانچه مجرد هستید به جشنی دعوت می شوید و در آن با فرد جدیدی که ظاهر او جذابیت زیادی برایتان دارد آشنا می شوید. هر دو ذهنیت و دیدگاه های مشابهی با هم دارید و لحظات خوبی را با هم سپری خواهید کرد.

فال عشق هفتگی آبان

فال عشق هفتگی وهاران

به عشق تان سوءظن دارید و احساس می کنید به شما دروغ گفته یا به اعتمادتان خیانت کرده است. بنابراین از هر تاکتیکی برای گرفتن مچ او استفاده می کنید. از چک کردن موبایل و کامپیوتر گرفته تا جاسوسی و تحقیقات مخفیانه. اما با این کارها فقط خودتان را متوهم و روانی می کنید. اگر احساس می کنید که او به شما خیانت می کند از خودتان بپرسید که چرا در این رابطه مانده اید.

فال عشق هفتگی آذر

فال عشق هفتگی وهاران

یک روز موفقیت مالی همسرتان را جشن می گیرید و روز دیگر سعی می کنید او را کنترل کنید. اگر در رابطه با درآمدهای یکدیگر اختلاف داشته باشید در رابطه دلسرد خواهید شد. به جای این که سعی کنید در امور مالی مشترک حرف اول را بزنید بیشتر حواستان به امور مالی خودتان باشد. سعی کنید جریان نقدی خودتان را افزایش دهید و به همسرتان اجازه دهید نگرانی های خودش را داشته باشد.

فال عشق هفتگی دی

فال عشق هفتگی وهاران

ونوس در بخش روابط مشترک شما در حال گردش است و تعادل و پشتیبانی را در رابطه شما حفظ کرده است. انرژی خاصی در فضای نشانه شما دیده می شود که احساس گرم بین شما و محبوب را تهدید می کند. پس اگر سعی در کنترل محبوب دارید باید متوقف شوید چون با این کار فقط مشکلات بیشتری را به رابطه جذب می کنید.

فال عشق هفتگی بهمن

فال عشق هفتگی وهاران

مریخ در بخش روابط مشترک شما در حال حرکت است و صمیمیت بیشتری را در رابطه ایجاد می کند. با وجود بحث های زیادی که دارید علاقه و صمیمیت بین شما از بین نخواهد رفت. همین روزهاست که برنامه سفر به یک شهر ساحلی را بچینید.

فال عشق هفتگی اسفند

فال عشق هفتگی وهاران

عطارد در بخش روابط نشانه شما در حال حرکت به سمت عقب نشینی است و مشکلات و موانع زیادی را در روابط مشترک شما بوجود می آورد. پس لطفی به خودتان بکنید و در بحث ها با همسرتان با خونسردی تمام همه چیز را توضیح دهید. اگر مجرد هستید و با فردی جدیدی در حال آشنایی هستید با فضولی و مداخله های یکی از دوستان تان اذیت می شوید. دوست تان ممکن است از محبوب شما خوشش نیاید و سعی کند این رابطه رمانتیک را از بین ببرد.

گردآوری : پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)
همچنین بخوانید:  اس ام اس شهادت حضرت علی اصغر (محرم 95)

درباره ی admin

همچنین ببینید

فال حافظ روزانه : فال روزانه حافظ

فال حافظ روزانه : فال روزانه حافظ ۱ شهریور ۹۶

فال حافظ روزانه : فال روزانه حافظ ۱ شهریور ۹۶ فال و طالع بینی یکی …

۴ دیدگاه

 1. نظرتون چیه بخش فال عشق هفتگی رو کلا حذف کنید؟
  یه تیتر کهنه بدون اپدیت

  • سلام دوست عزیز
   ممنون از همراهی شما با پورتال وهاران
   ما قصد فریب کاربران را نداریم.
   همکاران بخش تحریریه سایت، فال ها را از سایت های خارجی می گیرند، وقتی هنوز سایت های منبع آپدیت نشده اند، طبیعتا ما هم آپدیت نمی شویم.
   به محض دریافت فال از سایت های مرجع خارجی، همکاران سریعا فال ها را ترجمه کرده و در سایت منتشر می کنند.
   با احترام

 2. فال عشق هفتگی اپدیت شه لطفا
  تکراری هم نذارید

 3. چرا فال عشق هفتگی دیرتر از همه چیز اپدیت میشه؟
  هر هفته ما سر کاریم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *