خانه / سرگرمی / فال عشق هفتگی : از ۲ اردیبهشت تا ۹ اردیبهشت ۹۶
فال عشق هفتگی : از 15 آبان تا 22

فال عشق هفتگی : از ۲ اردیبهشت تا ۹ اردیبهشت ۹۶

فال عشق هفتگی : از ۲ اردیبهشت تا ۹ اردیبهشت ۹۶

فروردین

فال عشق هفتگی : از 15 آبان تا 22

احساس می کنید باید احساس درونی تان را از همسرتان پنهان کنید. شاید به این دلیل که با خودتان فکر می کنید اگر رویاهای تان را به او بگویید هیچکدام را تایید نمی کند. از طرف دیگر هر دو باورهای کاملا متفاوتی دارید. همسرتان سعی دارد این باورها را درک کند اما درک آن ها را غیرممکن می داند. شاید این کار کمی سخت باشد اما در رابطه باید لزوما انجام شود.

اردیبهشت

فال عشق هفتگی : از 15 آبان تا 22

متوجه شده اید که همسرتان نمی خواهد از نظر مالی آرزوها و رویاهای تان را تامین کند. شما با این موضوع مشکلی ندارید اما چیزیکه بیشتر از عدم حمایت مالی شما را اذیت می کند باور اوست که تصور می کند شما هرگز به هدفتان نخواهید رسید. با او درباره هدفتان صحبت کنید. اگر از او نظرخواهی نکنید ممکن است دچار پشیمانی شوید.

خرداد

فال عشق هفتگی : از 15 آبان تا 22

این هفته انرژی خیلی زیادی دارید. روز جمعه برای اولین بار بعد از ۲ سال مریخ وارد نشانه طالع شما می شود در نتیجه احساس شادابی بیشتری همیشه خواهید داشت. یکی دیگر از عواقبی که سیاره مریخ در نشانه شما دارد برقراری ارتباط با فردی است که جذب او شده اید.

تیر

فال عشق هفتگی : از 15 آبان تا 22

احساس می کنید تمامی جذابیت های تان را از دست داده اید بنابراین بیشتر سعی می کنید نقاط قوت درونی تان را تقویت کرده و بدانید که چه چیزهایی انگیزه بیشتری در شما ایجاد می کنند. اگر متاهل هستید یا در رابطه ای به سر می برید باید رابطه روحانی عمیق تری را با او برقرار کنید.

مرداد

فال عشق هفتگی : از 15 آبان تا 22

سخت در حال دست و پنجه نرم کردن با مشکلات مالی هستید. شاید یک ریسک بزرگ باعث شده دارایی مشترکتان را از دست بدهید یا بیش از حد ولخرجی کرده اید. اما اکنون زمانش رسیده که محتاطانه تر عمل کنید و به فکر راه حلی برای رفع مشکلات مالی باشید.

شهریور

فال عشق هفتگی : از 15 آبان تا 22

مشکلات مالی روی زندگی عاشقانه تان تاثیر گذاشته است. گاهی اوقات باید توجه بیشتری به بعضی وظایف داشته باشیم. مثل آر، خانواده یا مسائل عاشقانه. اکنون تحت تاثیر بار مسئولیت های خانوادگی قرار گرفته اید بنابراین وقت زیادی برای مسائل رمانتیک ندارید و این موضوع برای محبوب تان قابل درک است.

مهر

فال عشق هفتگی : از 15 آبان تا 22

عطارد در بخش روابط عاشقانه شما در حرکت است و تا اواسط هفته آینده که به حرکت مستقیم خود ادامه دهد دچار سوءتفاهم های زیادی خواهید شد. سعی کنید رابطه شفافی داشته باشید و همه چیز را برای هم شفاف سازی کنید. هیچوقت تعیین نکنید که یکی از شما تصمیم گیرنده نهایی باشد زیرا همین باعث می شود نتوانید مشکلات را با هم حل کنید.

آبان

فال عشق هفتگی : از 15 آبان تا 22

در مسائل رمانتیک کمی گیج و سردرگم شده اید. درست است که سیاره ونوس چرخش مستقیمی داشته اما سایش او به زحل باعث شده احساس کنید در زندگی تان هیچ تغییری رخ نخواهد داد. اگر در زندگی عاشقانه تان اعتماد به نفس ندارید یا احساس می کنید همسرتان شما را تحسین نمی کند باید بگویم این حالت ها کاملا موقتی هستند. پیشرفت های غیرمنتظره ای در راه هستند و به زودی شاهد تغییرات بزرگی در زندگی خواهید بود.

آذر

فال عشق هفتگی : از 15 آبان تا 22

وقتی مریخ سیاره انرژی بعد از دو سال برای اولین بار وارد بخش روابط عاشقانه شما می شود احساس می کنید باید تغییرات زیادی در روابط تان ایجاد کنید. این سیاره تا اواسط ماه آینده در جای خود باقی می ماند و زندگی عاشقانه تان را زیر و زبر می کند. در نتیجه سعی می کنید تمام مشکلات را به نحوی حل کنید.

دی

فال عشق هفتگی : از 15 آبان تا 22

این هفته سوءتفاهم های زیادی بین شما و محبوب ایجاد می شود و این باعث می شود برای جلوگیری از بحث و جدل خیلی چیزها را از او مخفی کنید. اما این کار هیچ مشکلی را رفع نخواهد کرد. هر چه بیشتر از او دور شوید دیرتر به تفاهم می رسید. پس همه چیز را با او در میان بگذارید تا بتوانید به راه حل های بهتری برسید.

بهمن

فال عشق هفتگی : از 15 آبان تا 22

سیاره مریخ بعد از دو سال برای اولین بار وارد بخش عشق واقعی نشانه شما شده است و تا اواسط ماه آینده همانجا باقی می ماند. مدت ها بود که شور و اشتیاق و هیجان در رابطه نداشتید اما این روزها دوباره آن را به دست آورده اید و هیجان را وارد رابطه تان کرده اید. در طی چندین هفته آینده اشتیاق و سرگرمی در رابطه را در اولویت قرار می دهید.

فال عشق هفتگی : از 15 آبان تا 22

بحث و درگیری های زیادی بین شما و همسرتان در رابطه با مسائل خانوادگی و مسائل شغلی وجود دارد. احساس می کنید تنها هستید و هیچکس حمایت تان نمی کند. بین خانواده و کار در دوراهی قرار گرفته اید. از طرفی کارهای زیادی به شما در محیط کار محول شده و از طرف دیگر خانواده خواستار حضور بیشتر شماست.

گردآوری : پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

فال ماهانه مهر 95 در وهاران

فال ماهانه اردیبهشت ۹۶ در وهاران

فال ماهانه اردیبهشت ۹۶ در وهاران فروردین در روزهای ۴م و ۵م این ماه، چه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *