خانه / اخبار / اسامی برندگان انتخابات شورای شهر تهران ۹۶ + تعداد آرا
اسامی برندگان انتخابات شورای شهر تهران 96 + تعداد آرا

اسامی برندگان انتخابات شورای شهر تهران ۹۶ + تعداد آرا

اسامی برندگان انتخابات شورای شهر تهران ۹۶ + تعداد آرا

انتخابات شورای شهر تهران اردیبهشت ۹۶ همزمان با انتخابات زیاست جمهوری ۹۶ برگزار شد. تعداد بسیار زیادی در انتخابات شورای شهر تهران ۹۶ شرکت کردند و به همین دلیل رقابت بین آن ها بسیار زیاد بود. اگر می خواهید از تعداد آرا و اسامی برنده های شورای شهر تهران ۹۶ آگاه شوید این مقاله پورتال وهاران را تا پایان مطالعه نمایید چرا که اسامی برندگان و تعداد آرای برندگان شورای شهر تهران ۹۶ را برای شما عزیزان منتشر می کنیم.

اسامی برندگان شورای شهر تهران در انتخابات ۹۶ و تعداد آرای آن ها

تهران

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

فرماندار تهران از ورود اعضای لیست امید به شورای شهر تهران، ری و تجریش خبر داد.

عیسی فرهادی فرماندار تهران صبح امروز (یکشنبه – ۳۱ اردیبهشت) در نشستی خبری نتایج انتخابات پنجمین دوره شورای شهر تهران، ری و تجریش را بر اساس آمار اولیه و شمارش آرای ۲۵۲۳ صندوق از مجموع ۳۹۵۷ صندوق اخذ رای تهران اعلام کرد.

بر اساس اعلام فرهادی، ۲۱ عضو لیست امید تهران، به شورا راه یافتند.

براساس نتایج اولیه شمارش آرای شورای شهر تهران، ری و تجریش اعضای اصلی این شورا به شرح زیر است:
۱٫ محسن هاشمی بهرمانی ۱۷۴۶۵۶۸
۲٫ مرتضی الویری ۱۴۰۱۶۴۵
۳٫ احمد مسجدجامعی ۱۳۹۷۷۴۱
۴٫ شهربانو امانی ۱۲۸۸۸۰۵
۵٫ محمدجواد حق شناس ۱۲۸۱۳۴۹
۶٫ بهاره آروین ۱۲۷۶۷۱۹
۷٫ سیدابراهیم امینی ۱۲۵۷۶۳۶
۸٫ افشین حبیب زاده ۱۲۲۶۳۷۷
۹٫ سیدآرش حسینی میلانی ۱۲۲۴۰۷۰
۱۰٫ حسن خلیل آبادی ۱۲۲۲۳۶۳
۱۱٫ علی اعطا ۱۲۰۸۱۹۰
۱۲٫ زهرا صدر اعظم نوری ۱۱۹۹۹۶۳
۱۳٫ محمد سالاری ۱۱۸۲۵۵۵
۱۴٫ سیدحسن رسولی ۱۱۸۰۰۴۴
۱۵٫ ناهید خداکرمی ۱۱۶۶۳۳۱
۱۶٫ مجید فراهانی ۱۱۶۴۰۷۲
۱۷٫ زهرا نژادبهرام ۱۱۲۶۸۴۰
۱۸٫ سیدمحمود میرلوحی ۱۱۱۴۰۵۳
۱۹٫ الهام فخاری ۱۱۰۶۴۶۸
۲۰٫ محمدعلی خانی ۱۰۶۴۲۴۰
۲۱٫ بشیر نظری ۱۰۶۰۰۲۳
۲۲٫ مهدی چمران ۶۵۳۲۴۷
۲۳٫ علیرضا دبیر ۵۲۶۵۵۵
۲۴٫ حبیب کاشانی ۴۷۱۵۷۹

ورامین: اعضای اصلی عبارتند از جعفر اردستانی نام پدر فتح‌الله ۱۲۹۳۴ رأی، سیدرضا احمدی نام پدر سید ابوالقاسم ۱۲۰۶۴رأی، زهرا هداوندمیرزایی نام پدر محمد ۱۰۳۵۴ رأی، محمد وصال‌پور نام پدر علی‌اکبر ۹۶۶۷ رأی، فتح‌الله فرجی نام پدر محمدتقی ۹۵۱۹ رأی، حسن حبیبی نام پدر براتعلی ۹۳۲۳ رأی، احمد خانی نام پدر حجت‌اله ۸۲۶۲ رأی، محمدحسن فرجی نام پدر یحیی ۸۰۵۳ رأی، علی خانی نام پدر مرتضی۷۸۹۰ رأی.

پیشوا: محمد رضا تیمورپور، اکبر نصیری، علیرضا حسنی، مسعود اصغری، علی عبدی و ربعلی عبدی پیشتاز آرا هستند.

صالحیه: مطابق آراء ماخوذه انتخابات پنجمین دوره شورای شهر صالحیه، محمد دهقان نیری، میثم بابایی، محمد دهقان، محمد واقفی، محمد گنجی، احمد خلجی و حسن خدایاری پیشتاز آرا هستند.

نتایج انتخابات شورای شهر تهران ۹۶ در همین مقاله بروزرسانی می شود …

در انتخابات روز جمعه، ۵۶ میلیون و ۴۱۰ هزارو ۲۳۴ نفر واجد شرایط رای دادن هستند که از این تعداد یک میلیون و ۳۵۰ هزار و ۲۹۴ نفر رای اولی هستند.

طبق ماده ۳۶ قانون انتخابات ریاست جمهوری، انتخاب‌کنندگان باید دارای شرایط ذیل باشند: تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران، ۱۸ سال تمام، عدم جنون.

طبق ماده ۲۵ قانون انتخابات شوراها، انتخاب‌کنندگان این انتخابات باید دارای شرایط زیر باشند: تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران، حداقل سن ۱۸ سال تمام در روز اخذ رأی، سکونت حداقل یک سال در محل اخذ رأی (به استثنای شهرهای بالای یکصد هزار نفر جمعیت).

اما این ۵۶ میلیون و ۴۱۰ هزارو ۲۳۴ نفری که روز جمعه به شعب اخذ رای مراجعه می‌کنند در صورتیکه واجد شرایط مندرج در ماده ۳۶ قانون انتخابات ریاست جمهوری و ماده ۲۵ قانون انتخابات شوراها (که در سطور بالا قید شده) باشند، به صرف داشتن شناسنامه و دانستن کد ملی خود می‌توانند رای دهند؛ نکته حائز اهمیت آن است که روز جمعه برای رای دادن نیازی به کارت ملی نیست و صرف داشتن کدملی کفایت می‌کند.

دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از ساعت ۸ صبح امروز (جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶) آغاز می‌شود؛ برای این انتخابات ۶۳ هزار و ۴۲۹ شعبه اخذ رأی تدارک دیده شده است؛ طبق قانون زمان پایان رای گیری ساعت ۱۸ امروز خواهد بود که قطع به یقین با توجه به مشارکت بالای هم وطنان عزیزمان، این مهلت در اکثر شعب انتخاباتی تمدید خواهد شد.

نتایج انتخابات شورای شهر همه استان ها به تفکیک شهر اردیبهشت ۹۶

آذربایجان شرقی

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

مرند: اکبر یحیوی ۱۱ هزار و ۶۴۱ رای، یداله هاشم زاده با ۹ هزار و ۲۲۷ رای، مقصود استادی با هشت هزار و ۲۳ رای، مهدی علیپور با هفت هزار و ۷۳۴ رای، محمد تقی طهماسب پور با هفت هزار و ۵۹۱، محمد بخشی با  شش هزار و ۷۵۸ و فرامرز آخوندی با شش هزار و ۷۳۴ رای مجوز حضور در پنجمین شورای اسلامی شهر مرند را بدست آوردند.

هشترود: محمد رضا شقاقی پور با ۳۸۵۵ رای، زهرا طاهر موسوی با ۳۶۸۹ رای، عباس نژاد با ۳۲۸۴ رای، یوسف ایلغمی با ۲۷۱۶ رای، محمدرضا قهرمان پور با ۲۶۱۵ رای، حسین اکبری با ۲۵۶۳ رای و کمال سلیمی با ۲۱۴۲ رای

میانه:‌ محمود علیلو با ۶۳۵۴ رای، اسلام صدری با ۴۱۴۸ رای، علی اکبری با ۴۱۱۵ رای، ابراهیم ایدری با ۳۹۵۳ رای، جعفر شاهمحمدی با ۳۸۸۳ رای، افضل حسینخانی با ۳۷۵۶ رای و مهدی امینی با ۳۷۳۲ رای

بناب:‌ محمد باقر ولائی(صحرائی) با ۱۲۶۰۱ رای، وحید خیرالهی با ۹۳۰۵ رای، عباس ممقانی با ۸۹۳۴ رای، محسن رحیمیان با ۸۷۲۵ رای، بهمن حدادی بناب با ۵۹۵۲ رای، علی پور جعفر با ۵۶۱۶ رای، جواد نظام‌پرست با ۵۵۹۹ رای

اهر:  ابوالفضل بابایی دایلاری با ۵۱۰۲ رای، اصغر فتح زاده با ۴۶۰۹ رای، بهبود سعادتی با ۴۱۴۶ رای، بهبود جعفری با ۳۷۸۵ رای، صمد علی اکبرزاده با ۲۷۶۲ رای، میرجلال موسوی با ۲۶۵۱ رای و راضیه عباسی با ۲۶۲۲ رای

کلیبر:‌ تورج یعثوبی کلیبر  ۲۴۲۴ رأی، احمد همتی با ۲۱۵۷ رأی، مهدی قربانی ۱۹۱۰ رأی، اسد آذری ۱۶۷۲ رأی و بیت‌اله امین کلیبر ۱۶۶۷ رأی

بستان آباد: سعید اسفندیاری  با ۲۸۷۵ رای، حسین عزت زاده با ۲۴۳۲ رای، داود فرهنگ با ۲۲۲۶ رای، محمد اکرمی با ۲۰۳۳ رای و یوسف نامور با ۱۸۸۸ رای به عنوان اعضای اصلی شورای شهر بستان آباد معرفی شدند.

عجب شیر : مجید مرادی با ۵۸۱۴ رای، حسن قاسم نژادیان با ۴۷۲۷ رای، ناصر معانی با ۴۳۰۳ رای، مجتبی نیکنام با ۳۷۹۰ رای و جعفر قادری با ۳۲۱۹ رای توانستند به عنوان اعضاء اصلی راهی شورای شهر اسلامی این شهر شوند.

قره آغاج: مهدی حبیب الهی با ۱۱۸۴ رای، داوود محمدپور با۱۱۴۰ رای، اصغر محبی با ۹۰۴ رای، علی اصغر فیضی با ۸۷۸ رای، وهاب وحیدی با ۸۲۱ رای و محمد شعبانی با ۸۰۶ رای نیز به عنوان منتخبان مردم شهر قره آغاج، مجوز حضور در پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا را در این شهر کسب کردند.

ملکان:‌ حامد دودمانی با ۴۱۵۲ رای، نوید محمودزاده با ۳۱۲۸ رای، ابراهیم رزقی با ۳۱۲۲ رای، احمد ترابی با ۲۸۱۹ رای و غلامرضا فرخی با ۲۴۴۸

آذربایجان غربی

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

بوکان: ‌۱ .احمد صالحی ۲ .سیدمحسن حسینی۳ علی وجدی قزلجی ۴ .حسن صناعتی ۵ . شادی تردست ۶. خالد یوسفی ۷ .لیلا احمدی اقدم

چایپاره: میر توحید حسینی نام پدر میرکمال ۵۰۳۶ رأی، رسول کریمی چرکندی نام پدر بهرام ۴۹۶۶ رأی، بتول احمدی خانقاهی نام پدر کرم  ۳۱۴۷ رأی، رعنا ولی زاده نام پدر عین اله ۲۸۹۸ رأی و حسین موسوی نام پدر علی‌اصغر ۲۷۶۹ رأی به‌عنوان اعضای اصلی شورای شهر چایپاره مشخص شدند.

میاندوآب: رسول ملکی،  جهانگیرقاسم زاده، احدغفاری، داریوش عسگری، فخرالدین آذریان، تراب قهرمانی، مرتضی نجفی

پیرانشهر: خالد حسن آقایی ۷۰۶۲،  محمدزاهد محمدزادە اقدم ۴۰۸۳، جمال سعیدنیا ۳۹۸۸، نسرین قریشی ۳۹۴۶، صفر تفاخر ۳۷۳۹، حیدر سرشین ۳۷۱۲، سید صلاح الدین طه زاده ۳۵۲۱

اردبیل

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

بیله‌سوار: یاور سجودی با سه هزار و ۱۷۷ رای، سیدرسول فاطمی با دو هزار و ۸۲۶ رای، حسن پورمیرضا با دو هزار و ۷۶۹ رای، وکیل کارگر با دو هزار و ۳۶۷ رای و عالیه هژیر با دو هزار و ۳۰۱ رای به شورای شهر بیله‌سوار راه یافتند.

اصفهان

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

کاشان: ۱- سید مهدی ناظم رضوی با ۵۳۱۸۹ رای۲- مصطفی کردمیل با ۳۱۲۷۴ رای۳- علی هاشمی طاهری با ۲۲۴۸۵ رای۴- مجید شمس با ۲۱۳۵۹ رای۵- علیرضا پورعسگری با ۲۰۳۷۵ رای۶- علیرضا مفرح با ۱۹۹۱۰ رای۷- حسین علی وکیل با ۱۸۵۴۶ رای۸- علی رسول زاده با ۱۷۷۸۹ رای۹- عفت پدرام فر با ۱۷۵۸۷ رای

خوانسار: عبدالرضا دهاویین، محمدتقی اورئی، کتایون نادری، محمود اورئی و هوشنگ صانعی

گلپایگان: حسین زاهدی ۷۹۸۰ رأی، طاهره خوشنویسان ۵۸۶۴ رأی، مسعود اسکندری ۵۷۹۶ رأی، سینا ناظمی ۴۹۴۹ رأی، معصومه قربانی ۴۳۵۲ رأی، احمد افتخاری ۳۶۲۹ رأی،‌ حمید نوروزی ۳۳۷۱ رأی

سمیرم:‌ ایرج منصور زاده، روح الله شهبازی، محمد ابراهیم پیرمرادیان، ابوالفضل طایی و حسن شهبازی

سیه چشمه:

البرز

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

الوند: جواد ختمی، علی رضایی جهانی، محمد عبدالله پور، علیرضا خمسه، سهراب ذاکری نرگس‌آبادی، مهتاب بهرامی،‌علی قدمی

همچنین بخوانید:  جزییات پلمب بیمارستان معروف تهران به خاطر تخمک فروشی یک دختر مجرد

طالقان: به ترتیب کسب بیشترین آرا، سیدحسن میرحسینی، شعیب‌الله فرامرزی، حمیرا موقیمی، نادر صادقیان و حامد صادقیان انتخاب شدند.

اشتهارد: محمد صفری با پنج هزار و ۸۰۷ رأی، شمس الله خلج با سه هزار و ۹۰۳  رأی، کریم شاه بیگ با سه هزار و ۴۷۹ رأی، حمید ملاحسنی فرد سه هزار و ۴۰۵  رأی،‌ عامر عابد با سه هزار و ۵۸ رأی

ایلام

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

ایلام:‌ هادی کرمی با ۱۱۱۰۹ رای،  پیمان اقبالی با ۹۰۰۰ رای،  مهرداد داوری با ۸۶۷۰ رای،  مریم جان بخشی با۸۵۷۱ رای، حسینعلی یاری با ۷۴۱۱ رای، عبدالرضاپورخلیل با ۶۸۷۰ رای، مظفرمیرزاد با ۶۸۵۷ رای

دره شهر: عبدل کرمخدایی، اسماعیل کریمی نیا، هوشیار هنجاری،  میثم خدارحمی و سید رامین رحیمی

شهر ماژین: امیر شفیع زاده نام پدر هوشنگ دارای ۴۷۸ رأی، فرزداد طاهری نام پدر اسفندیار دارای ۴۵۳ رأی، محمد صفری نام پدر صید حیدر دارای ۴۵۰ رأی، عصمت اله کهزادوند نام پدر نامدار دارای ۴۰۸،  هوشنگ کرمی نام پدر مسخعلی دارای ۳۹۵ رأی

چوار : علی رضا شمس الهی۱۱۳۳ رای، عباس خانمحمدی۱۱۲۷ رای، نادرخاکی۱۱۰۳ رای، نظرآزادی۱۰۰۲ رای، سجادبیگ محمدی۹۹۱ رای

دهلران: از تعداد ۱۹هزارو ۷۲۲تعداد تعرفه های مصرف شده و تعداد ۱۹هزار و۲۹۲رای صحیح به ترتیب  سید رضا ابراهیمیان با چهار هزارو ۲۴۴رای نفر اول، رحمان جابری با چهار هزارو ۷۸رای نفر دوم ، سید ابراهیم حسینی با چهار هزارو ۷۲رای نفر سوم ، علی اصغر اسماعیلی با چهار هزارو ۳۹رای نفر چهارم و بهزاد رحمی با سه هزارو ۵۸۹رای نفر پنجم به اعضای اصلی شواری اسلامی شهر دهلران انتخاب شدند.

ملکشاهی: احمد عبدالی با ۳۱۴۸ رای،  موسی علی اکبرپور با ۲۵۱۵ رای،  فرشاد غلامی با ۲۴۶۲ رای، سلیمان جمشیدی با ۲۲۳۵ رای، صالح نجفی با ۲۲۱۶ رای

بدره: هادی صی هاشمی، سعیدجعفری، ابوذررحیمی، خدامرادصفری، جعفرحیدربیگی به عنوان اعضای شورای شهر بدره انتخاب شدند.

سیه چشمه: محمد کواکبی ۳۰۷۰ رای، جواد دادگر ۲۵۷۴ رای، محمد ملکی ۲۴۴۷ رای

بوشهر

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

عسلویه: بر اساس شمارش آراء پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر عسلویه، محمد خواجه ۱۵۰۱ رای، محمود محمدی‌زاده ۱۱۷۹ رای، علی دریایی ۹۴۹ رای، حسن علی‌زاده ۸۴۱ رای و حسن غلامی ۷۷۷ رای کسب کردند و به عنوان اعضای اصلی معرفی شدند.

تهران

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

ورامین: اعضای اصلی عبارتند از جعفر اردستانی نام پدر فتح‌الله ۱۲۹۳۴ رأی، سیدرضا احمدی نام پدر سید ابوالقاسم ۱۲۰۶۴رأی، زهرا هداوندمیرزایی نام پدر محمد ۱۰۳۵۴ رأی، محمد وصال‌پور نام پدر علی‌اکبر ۹۶۶۷ رأی، فتح‌الله فرجی نام پدر محمدتقی ۹۵۱۹ رأی، حسن حبیبی نام پدر براتعلی ۹۳۲۳ رأی، احمد خانی نام پدر حجت‌اله ۸۲۶۲ رأی، محمدحسن فرجی نام پدر یحیی ۸۰۵۳ رأی، علی خانی نام پدر مرتضی۷۸۹۰ رأی.

پیشوا: محمد رضا تیمورپور، اکبر نصیری، علیرضا حسنی، مسعود اصغری، علی عبدی و ربعلی عبدی پیشتاز آرا هستند.

صالحیه: مطابق آراء ماخوذه انتخابات پنجمین دوره شورای شهر صالحیه، محمد دهقان نیری، میثم بابایی، محمد دهقان، محمد واقفی، محمد گنجی، احمد خلجی و حسن خدایاری پیشتاز آرا هستند.

چهارمحال و بختیاری

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

فرخ شهر : محمد رضا سمیع، محمد علی شماعی، وحید برزگر، سید سجاد موسویان و حبیب کاووسی

لردگان: مهدی محمودی، جلیل پیران، رسول موسوی، اسلام حسنی و یوسف نادری

کمیجان: براساس نتایج به دست آمده نجفعلی سلطانی نفر اول، محسن کرباسی نفر دوم، علی نصرت رحیمی نفر سوم، غلامعلی کمیجانی نفر چهارم و عرفانی‌راد نفر پنجم شده‌اند.

شهرکرد: مرجان دادیی دهکردی با ۱۵ هزار و ۵۲۲ رأی، فرهاد رئیسی دهکردی با ۱۲ هزار و ۸ رأی، مصطفی حیدری با ۹ هزار و ۵۲۶ رأی، طیبه شریفی با ۹ هزار و ۲۱ رأی، حیدر علیپور با ۸ هزار و ۳۶۶ رأی، حمید فتح‌الهی با ۷ هزار و ۷۶۸ رأی و علیرضا توکلی با ۶ هزار و ۷۸۷ رأی به عنوان اعضای اصلی شورای شهر شهرکرد انتخاب شدند.

بروجن: روح‌انگیز کرمی با ۹ هزار و ۳۹۹ رای، بهروز حبیبی با چهار هزار و ۸۴۳ رای، احمدرضا پناهی باچهار هزار و ۴۶۴ رای، محمدعلی شفیعی‌زاده با چهار هزار و ۴۵۷ رای، ابوالقاسم منصوری با چهار هزار و ۲۵۸ رای، فریدون سلیمان‌پور با چهارهزار و ۲۱۱ رای و کامران حیدری با چهار هزار و ۱۸۱ رای به عنوان اعضای اصلی شورای شهر بروجن مشخص شدند.

خراسان جنوبی

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

بیرجند:‌ نتایج به دست آمده از شمارش آرا تا این لحظه در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر بیرجند به ترتیب ابراهیم تقی زاده ،محمد علی طاهری، حجت الاسلام عبدالرزاق، زهره موهبتی ، فاطمه زهرا هلال بیرجند، رضا حسنی صفت، میری، محمودی راد و مرتضی یزدان شناس است.

سرایان: رضا سیف الهی با سه هزار و ۲۸۸ رای نفر اول انتخابات شورای شهر سرایان شد.مهدی عظیمی با سه هزار و ۱۲۲ رای، محمد علی اصغری  با دو هزار و ۷۳۸ رای، جواد فنایی با دو هزار و ۲۶۴ رای و سید حسن آسال با دو هزار و ۲۱۶ رای به شورای شهر سرایان راه یافتند.

نهبندان: غلامرضا ساربان  با ۳ هزار و ۴۶۴ رای ، فرشته رشیدنژاد با ۳ هزار و ۱۹۴ رأی ، رضا فرزان با ۲ هزار و ۹۳۸ رأی ، محمدرضا هاشمی با ۲ هزار و ۵۴۲ رأی ، زین العابدین اکبری با ۲ هزار و ۴۳۸ رأی، محمد کوچکزایی با ۲ هزار و ۴۱۸ رأی و مهدی جعفری با ۲ هزار و ۱۸۵ رأی منتخبین مردم شهر نهبندان برای اعضای اصلی و علی البدل پنجمین دوره  شورای اسلامی شهر نهبندان هستند.

خوسف: صالحی با یک هزار و ۳۴۹ رأی، مظلومی با یک هزار و ۲۵۸ رأی،  خدابخشی با ۹۵۲ رأی به ترتیب منتخبان دیگر مردم در انتخابات شورای اسلامی شهر خوسف هستند. رحیمی با  ۷۸۵ رأی، نخعی با ۷۳۷  و کریمی با ۶۴۳ نیز از دیگر منتخبان مردم در انتخابات شورای اسلامی شهر خوسف هستند.

قاین: در این دوره از انتخابات آقاین محمد قرائی، محسن فلکی، سعید شهرستانی، محسن طالبی و علی برنا به ترتیب بیشترین آمار رای این شهرستان را کسب کردند.

خراسان رضوی

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

سبزوار: ربانعلی کل میشی با ۱۹ هزار و ۶۰۲ رای،علی اکبر فروغی با ۱۶ هزار و ۱۰۳ رای،علی اصغر محمدی با ۱۲ هزار ۳۹۱ رای، زهرا بخشی با ۱۲هزار و ۴۴ رای،علی ارغیانی با ۱۱ هزار ۲۱۷ رای، مسعود پسندیده با ۱۱ هزار و ۱۱ رای،ذبیح الله آرمین با ۱۰ هزار ۶۹۳ رای، کاظم کرامت با ۱۰ هزار و ۳۴۵ رای وحسین بروغنی با ۱۰ هزار و ۳۱۳ رای

گناباد: سید حسین پورهاشمی شهری و سید علی اکبر آقایی شهری با ۶۳۷۶ و ۵۶۴۷ رای ، هادی رفیع و شیما یوسف پور با ۵۰۰۶ و ۴۸۲۹ و علیرضا موحد با ۴۸۲۶ رای

بردسکن: از مجموع آرای ماخوذه، علی صابری با ۴ هزار و ۵۲ رای، مهدی غلامی ثانی با ۳ هزار و ۴۶۲ رای، محمد یوسفی با ۳ هزار و ۲۲۸  رای،  فاطمه رضوانی با ۳ هزار و ۲۶  رای و احمد شبانی با ۲ هزار و ۵۲  رای ماخوذه، حائز  بیشترین آرا شدند و به شورای شهر راه یافتند.

بجستان: از مجموع آرای اخذ شده در روز جمعه آقایان قاسم علی اکبرزاده با دو هزار و۷۷۴ رای، سید مهدی مرجانی با دو هزار و۸۱ رای ، علی میرزاجانی با هزار و ۹۵۵ رای ، مهدی خبازی هزار و ۷۰۸ رای و جواد ابراهیم زاده با ۶۱۲ رای به عنوان اعضای پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر بجستان انتخاب شدند.

رشتخوان: از مجموع آرای اخذ شده در شهر رشتخوار آقایان محمد چوپی با هزار و۹۱۴ رای، حمیدرضاموسوی با هزار و۷۱۵ رای، حسین آبار هزار و ۵۲۳رای ، حسین احمدپور با هزار و ۴۳۴رای و سعیدعلیپورهزار و ۴۰۵ رای به عنوان اعضای شورای شهر رشتخوار انتخاب شدند.

کلات: پس از پایان شمارش آرا آقایان مسعود میراب کلات با هزار و۳۲۳ رای ، ابراهیم قائمیان کلات با هزار و ۲۹۲ رای ، مجید بهشتی قله زو با هزار و۲۵۴ رای ، اسماعیل جهانی دربند با هزار و۱۱۰ رای و ابوالفضل رحمانی کلات با هزار و ۷۶ رای موفق به کسب بیشترین آرا و ورود به شورای شهر کلات شدند.

باخرز: مطابق آرای شمارش شده به ترتیب آقایان علی معصومی با دو هزار و ۱۸۹رای، حبیب الله احمدی با دو هزار و ۱۵۵ رای، عباس شبان با دو هزار و ۱۱۱ رای، نورمحمد فهمیده با دو هزار و ۶۶ رای و غلام رسول مستعد با هزار و ۹۸۳رای به عنوان اعضاء شورای اسلامی شهر باخرز انتخاب شدند.

خراسان شمالی

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

خوزستان

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

خرمشهر: محمد جواد بچاری با ۴۶۸۶ رای ، امیر سامری با ۴۵۴۱ رای، موسی مطوری جزیره با ۳۹۲۴ رای، علی بندری با ۳۸۴۷ رای، میلاد پورحمزاوی با ۳۸۲۹ رای، حاتم بندری با ۳۸۰۸ رای ، فاخر ربیعی با ۳۷۱۷ رای

مینوشهر: مینا سیاحی فر سه هزار و ۷۱۸ رای، امید اسکندری با سه هزار و ۴۲۶ رای، ناجی پورعواد با سه هزار و ۳۱۸، محمد علی بحرانی پور با دو هزار و ۹۸۱ رای و فرزانه زایر زاده با دو هزار و ۹۷۱ رای

همچنین بخوانید:  مراسم بزرگداشت هاشمی رفسنجانی + متن خانواده او درباره مراسم تشییع اش دی 95

هویزه: عباس نیسی، سجاد ساکی، نعمت الله ساکی، نعیم بوعذار و بهرام ساکی

شادگان: اعضای جدید پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شادگان اعلام شدند و بر این اساس،طاهر مقدم با ۴٣۴۴ رای، عبدالنبی برحی با ٣۴٢٩ رای، رضا خلوی زاده با ٣٣٩٣ رای، سیدسعید غاوی نژاد با  ٣٣٣۵ رای و عبدالعزیز الهی منش با ٢٨٧١ رای به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.

ماهشهر: مجاهد نظارات با هفت هزار و ۴۷۵ رأی به عنوان منتخب اول، شهناز حیدری با هفت هزار و ۱۹۶ رأی منتخب دوم، کامران رئیس قنواتی با هفت هزار و چهار رأی منتخب سوم، سعید حیاتی با ۶ هزار و ۷۹۴ رأی منتخب چهارم، مجتبی آبادی با ۶ هزار و ۲۸۰ رأی منتخب پنجم، ناصر فیصلی با ۶ هزار و ۱۴۳ رأی منتخب ششم و حمید غبیشاوی با ۶ هزار و ۹۰ رأی به عنوان منتخب هفتم

هندیجان: محسن شعبانی، فاروق جنتی، عبدالنبی گشتیل، امیرعباس غزالی و غلامعباس

آغاجاری: کورش سالاری با ۲۵۷۰ رای، سید عیسی حسینی خیاط با ۱۹۲۰رای، عبدالرسول سلیمانی حصاری با ۱۸۱۸رای، مسعود زنگنه با ۱۵۱۷ رای و سعید فولادی وندا با ۱۴۹۵ رای به عنوان نفرات اصلی انتخاب شدند.

حمیدیه: احمد آلبوعبید ۳۱۱۵ رای، عدنان سیاحی ۲۳۸۶ رای، عبدالکریم سیلاوی مقدم ۲۳۵۴ رای، عبدالله عبیاوی ۲۳۰۱ رای، نصره سواری ۲۰۲۹ رای

گتوند: مریم فتاحی با سه هزار و ۳۲۳ رأی، محراب مرادی‎سلطانی با سه هزار و ۶۱ رأی، حمید سرداری با دو هزار و ۹۹۰ رأی، جبار سلامی با دو هزار و ۵۵۸ رأی و صادق علیدادی با دو  هزار و ۵۳۷ رأی به عنوان اعضای شورای شهر گتوند انتخاب شدند.

رامشیر: افظ شریفی با سه هزار و ۵۵۵ رای، حسین کردزنگنه با سه هزار و ۲۵ رای، حسن عموری با دو هزار و ۷۶۰ رای، رحیم حیاتی با دو هزار و ۳۶۲ رای و قاسم راشدی با دو هزار و ۱۹۷ رای به عنوان اعضای اصلی شورای شهر رامشیر انتخاب شدند.

سوسنگرد: کریم جلالی با ۴۵۱۸ رای، مریم الهایی سحر با ۴۲۰۹ رای، لیلا سیاحی با۳۷۷۶ رای، توفیق سواری با ۳۸۵۷ رای، حسن جلالی  ۳۴۹۵ رای، ناجی سبهانی با ۳۵۵۰ رای و سید گاطع موسوی با ۳۱۵۱ رای به عنوان اعضای اصلی شورای شهر سوسنگرد برای دوره پنجم انتخاب شدند.

زنجان

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

آببر: عابدین احمدی، اسماعیل زمانی، محسن روحانی، جلیل جعفری و حسین حیدری به ترتیب حائز اکثریت آرا شدند.

سمنان

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

سمنان:‌ سید مسعود سیادتی با کسب ۱۷ هزار رای، مجید نظری ۵۱۱ رأی، ۱۲ هزار و ۲۷۶ رأی، مهدی خراسانیان  ۱۱ هزار و ۸۰۴ رأی، محمد همتی ۱۱ هزار و ۵۲۰ رأی، عباس آلبویه و عباس طالب بیدختی به ترتیب با کسب ۱۰ هزار و ۱۰ و ۹۲۳۹ رأی،  محمد زحمتکش ۸۴۸۵ رأی

دامغان: ایمانیان، خسرو فولادیان، رضا ناصری، سید محمد حسینی پور، علی حسن بیگی، ماکان ترابی و آقا بابا زارع زاده

شاهرود:‌ سیدمصطفی طباطبایی با هشت هزار و ۷۰۰، حمیده محبی هشت هزار و ۲۶۰، سید جواد بی طرف هشت هزار و ۲۷، سیده زهرا خانوم موسوی هفت هزار و ۸۵۴، وحید الدین وحیدنیا هفت هزار و ۷۳۷، سید حبیب میرابولحسنی هفت هزار و ۵۲۴ و سمیعی هفت هزار و ۴۵۱ رای

سرخه: زهرا فیض دو هزار و ۵۱۹ رای،  علیرضا عربی دو هزار و ۴۱۷ رای،  محسن سمنانی دو هزار و ۳۵۷ رای، حسن سبحانی یک هزار و ۳۷۸ رای،  مهدی پیوندی یک هزار و ۳۴۳ رای،  محمد محمدی کیا یک هزار و ۱۰۹ رای و محمدرضا ادهم یک هزار و ۵۴ رای به دست آوردند.

میامی: مریم حدیدی،  سید رضا موسوی، قاسم قادری، سید حسن موسوی و  عباسعلی اصغری

گرمسار: با اتمام شمارش آراء در حوزه انتخابیه گرمسار چهره اعضای جدید شورای شهر مشخص شد و طی آن صفر علیزاده ۵۱۱۱، محمودعلیزاده۴۹۵۸، جعفری۴۷۷۹، تلیاری۴۸۳۷، حسن همتی ۴۳۷۸ و ایرج نصیری۴۲۰۱ رای به دست آوردند.

ایوانکی:‌ جابر اشتری ۲۷۸۱، عباس سعیدی  ۲۳۹۷، آلیس قناعت ۱۸۷۹، عزیز عربسرهنگی  ۱۸۴۲، رحمان شصتی ۱۸۲۴ و  حسین رضایی ۱۷۸۵ رای به عنوان علی البدل نخست، به دست آوردند.

آرادان: عبدالرضا بیگلری  ۱۳۰۶،   رضا شاه حسینی  ۱۲۷۲،   ابراهیم نادریفر  ۱۱۳۱،   سعید گیلوری  ۱۱۰۱ و علی شاه حسینی  ۱۰۳۸ رای را به دست آوردند. و در درجزین علی صفائی با ۱۶۴۵ رای، حسن کاشفی با ۱۵۸۴ رای، سید محمد نبوی با ۱۱۵۶ رای، حسن همتیان با ۱۱۴۳ رای و علیرضا برهانی با ۹۹۱ رای حائز بیشترین آراء شدند.

سیستان و بلوچستان

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

زابل: مهدی سارانی هزار و ۴۱۶ رأی، سیدعباس فاطمی هزار و ۲۰۰ رأی،  احمد میر ۸ هزار و ۱۶ رأی، شهلا رضوانی ۷ هزار و ۵۶۱ رأی، مهدی سرگلزائی و مریم بزی به ترتیب با کسب ۷ هزار ۴۹۷ و ۶ هزار و ۹۶۵ رأی، گلزار سرگلزائی ۶ هزار و ۸۹۰ رأی

ایرانشهر: رسول‌بخش بامری ۷ هزار و ۷۳۸ رأی،  اکبر دکالی ۶ هزار و ۴۰۲ رأی، فرامرز درخوش ۵ هزار و ۹۷۷ رأی،  ایوب دامنی ۵ هزار و ۵۰۵ رأی،  محمدعلی روحینا و جمشید کلکلی به ترتیب با کسب ۵ هزار و ۳۰۰ و ۵ هزار و ۲۱۶ رأی، سیدمهدی سجادی ۵ هزار و ۱۴۲ رأی

هیرمند: عزیزالله میری هزار و ۷۷ رأی،  علیرضا آشتاب یک هزار و ۸ رأی، حسینعلی رخشان‌مهر  ۷۱۱ رأی، عبدالله سراوانی ۷۰۵ رأی، عبدالنبی ارباب‌زهی ۶۸۰ رأی

زهک: هادی شهرکی با کسب ۲ هزار و ۴۴۹ رأی، عباس میری با کسب ۲ هزار و ۳۵۵ رأی، محمد رخشانی‌مراد با کسب ۲ هزار و ۱۱ رأی، علی‌اکبر شیخی با کسب یک هزار و ۹۹۷ رأی و عبدالستار چشم‌نور گرگیچ نیز با کسب یک هزار و ۹۹۱ رأی به عنوان اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر زهک شناخته شدند.

فارس

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

فراشبند:‌ محمود رحمانی با ۴۶۵۷، محسن عالیشوندی با ۴۴۶۲، یوسف عالیشوندی با ۳۳۵۴، خلیل محمدی با ۳۲۱۸ و محمد هادی نوشادی با ۳۱۶۱ رای به عنوان اعضای اصلی شورای شهر انتخاب شدند.

قزوین

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

قزوین:‌ سرهنگ داودی، احد چگینی، مهدی عبدالرزاقی، محسن حق شناس، منیره قوامی،  زهرا یوسفی، سعید دقیقی، فصیحی رامندی و حدیثه قافله

تاکستان:‌ در حوزه شوراها صیاد رحمانی با ۹ هزار و ۱۸۵ رای، حسین رحمانی با ۶ هزار و ۳۴۹ رای، عبدالله رحمانی  با پنج هزار و ۵۷۰ نفر، عبدالله طاهرخانی چهار هزار و ۹۱۳ رای، زهرا صفوی چهار هزار و ۸۴۹، سمیه بابایی با چهار هزار و ۷۲۹ و بهزاد طاهرخانی با چهار هزار و ۶۶۲ رای به ترتیب توانستند با رای مردم به شورا راه یابند.

آبیک: بر اساس نتایج اعلام شده قدیر اینانلو با پنج هزار و ۴۶۷ رأی، حسین امینی با چهار هزار و ۵۸۳ رأی، حمیدرضا دلوی با چهار هزار و ۲۶۷ رأی، فرانک فیض‌اللهی چهار هزار و ۲۲۹ رأی، الله ‌یار مهدی با سه هزار و ۹۶۷ رأی و اسماعیل عبادی با سه هزار و ۸۸۸ رأی و عبدالله ملک‌پور با سه هزار و ۸۲۲ رأی منتخب مردم شهر آبیک در شورا شدند.

قم

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

کردستان

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

سنندج: یوسف اسدی ۱۴۹۲۸ رأی، غریب سجادی ۸۸۱۱ رأی، ارسطو گویلی ۸۷۲۸ رأی، علی بژگول ۷۴۹۵ رأی، فرزاد زارعی ۶۱۶۵ رأی، سیدانور رشیدی ۵۷۷۸ رأی، مجید شاه‌ویسی ۵۴۹۶ رأی، جلال شریعتی ۵۲۴۷ رأی، سیف‌الله رضایی ۵۰۴۴ رأی.

کرمان

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

زرند: مهدی برهانی‌نژاد موفق به کسب شش هزار و ۳۰۲ رای، وجیهه زمانی باب‌گهری پنج هزار و  با  ۶۴۴ رای، ایرج رحمانی با پنج هزار و  ۳۸۹ رای، فرهاد اسدی با پنج هزار و ۲۹۹ رای، عباس ایرانمنش با پنج هزار و ۲۶۰ رای، سیدرسول تهامی با چهار هزار و ۸۸۲ رای و سیدعباس تهامی با چهار هزار و ۸۸۲ رای

رفسنجان: حجت‌الاسلام علی هاشمیان، علی بهشتی‌پور، محمد فتحیان، حسین پاکزاد، وحیده نوری، غلامحسین حسن‌شاهی و محمدعلی ارجمند

فهرج: منتخبین شورای شهر فهرج به ترتیب محمد رکن آبادی، مرتضی شهمرادزاده فهرجی، رضا راوش، تیمور عارف، امین وکیلی، رضا شهمرادخت فهرجی و مهدی امام علی نژاد هستند.

بم: محمدتقی جهانپور، محمد بنی اسدی، سمانه سام نژاد، حکیمه خلیلی، محسن قاسم، رامین ولندیاری و منصور عزیزآبادی به شورای شهر بم راه یافتند.

سیرجان: محمدرضا عرب گویینی با ۱۲ هزار و ۹۹۷ رای، محمد عسکری بدوئی با ۸ هزار و ۸۰۶ رای، طاهره جهانشاهی با ۷ هزار و ۸۱۷ رای، امین صادقی‌گوغری با ۶ هزار و ۹۷۲ رای، مصطفی اسفندیار پور با ۶ هزار و ۸۴۲ رای، ابوذر زینلی ۶ هزار و ۶۰۵ رای و محمداسماعیل خواجونژاد ۶ هزار و ۳۶۳ به عنوان اعضای اصلی در این دوره از انتخابات منتخب مردم سیرجان شدند.

جیرفت: در این انتخابات روح‌الله میرکهنوج با ۱۰ هزار و ۲۷ رأی، سیدکمال خوشکام با ۹ هزار و ۳۲۶ رأی، حسین مشایخی با ۸ هزار و ۲۰۸ رأی، زهرا دلیری با ۸ هزار و ۱۸۵ رأی، حمید نعمتی با ۷ هزار و ۹۸۱ رأی، محمدعلی امیرمحمودی با ۷ هزار و ۷۳۲ رأی و رضا سالاری با ۷ هزار ۶۵۹ رأی به عنوان اعضای اصلی شورای شهر جیرفت انتخاب شدند.

همچنین بخوانید:  عکس های ایوانکا ترامپ قبل و بعد از عمل زیبایی

کرمانشاه

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

کنگاور: اسفندیار رحمت‌آبادی، سوسن سلیمان‌آبادی، روح‌الله بختیاری، ابوالقاسم طاهرآبادی، عباس کاووسی شریف، حسین ادیبان و احمد پروانه به ترتیب اول تا هفتم شدند.

پاوه:  جهانبخش لطف‌الهی، حیدر اسلامی‌نیا، سامان مرادی، دلشاد جراح‌زاده و سیدمحمد احسن به عنوان نفرات اصلی انتخاب شدند.

روانسر: صباح مظفری، کیومرث مظفری، میثم رضایی، فریدون خرمی و محمد فتحی به عنوان نفرات اصلی انتخاب شدند.

ثلاث باباجانی: ناصح عظیمی، جلال مرادی، چنور احمدی، عطا رحیمی و اسعد ویسی با کسب بیشترین آرا به عنوان نمایندگان شورای پنجم شهر ثلاث باباجانی برگزیده شدند.

اسلام‌آباد غرب: الهام حیدرزاده، مرزبان بخشم، بهروز جلیلیان، محمد خلف صیادیان، مجتبی سنگین وزن، پرویز رزم‌دیده و محسن غلامی به‌عنوان اعضای اصلی شورای شهر اسلام‌آباد غرب انتخاب شدند.

قصر شیرین: براساس اعلام نهایی کیومرث خزلی با ۲ هزار و ۹۵۰ رای به عنوان نفر اول، کیانوش سلیمانی با ۲ هزار و ۷۸۶ رای به عنوان نفر دوم، اسدالله رضایی زاده با ۲ هزار و ۱۳۸ رای به عنوان نفر سوم، روح اله مرادی با ۲ هزار و ۱۳۳ به عنوان نفر چهارم و علی خدا مرادی با یک هزار و ۸۶۱ رای به عنوان نفر پنجم معرفی شد.

کهگیلویه و بویراحمد

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

یاسوج: فرشاد نگین تاجی با کسب ۱۲ هزار و ۷۰۵ رأی، محمدرحیم دهراب‌پور ۸ هزار و ۲۰۶ رای، سید هدایت اکبری ۷ هزار و ۵۳۳ رای،  مسعود خوبانی ۶ هزار و ۹۸۴ رای، علی اکبری‌تبار ۶ هزار و ۷۲۶ رای،  بهنام عباس‌نژاد ۵ هزار و ۷۰۱ رای و خدابخش امیری ۵ هزار و ۶۳۱ رای

باشت:  نادر گرامی با ۲هزارو ۸۹۳ رای، بهادر دارسنج با ۲ هزار و ۸۳۱ رای، ابراهیم ظفری با ۲ هزارو ۶۸۲ رای، حبیب الله احمدی زاده با ۲ هزار و ۶۲۶ رای و محمد جعفر نجاتی چهار راه گشین با ۲ هزارو ۲۶۳ رای

سی‌سخت:زینت نظری با ۱۹۲۵ رای نفر اول، ابراهیم جهانفکر با ۱۸۹۲رای نفر دوم، محمد حسین پرندوار با ۱۵۵۲ رای نفر سوم، داریوش محسنی با ۱۵۳۴ رای نفر چهارم و مهرزاد وفایی با ۱۳۷۹ رای

گلستان

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

گنبدکاووس:  پرویز ناصری با ۱۴۰۴۱ رای، آنه محمد قرنجیک با ۱۳۴۶۰ رای، عارف گرگانی با ۱۳۵۴۱ رای،  نبی الله آخوندی با ۱۳۰۲۷ رای، رسول پایدار با ۱۲۷۲۳ رای، عبدالغفورغراوی با ۱۲۴۸۹ رای و بابک پاکدل با ۱۳۲۶۷ رای به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.

فراغی: اسماعیل خالقی با اخذ ۱۱۸۶ رای و جمعه گلدی سیدی با ۹۹۴ رای و صمد مرادی با ۹۴۴ رای بیشترین رای را کسب کردند.

اینچه برون: رحمان بردی آور با ۷۸۳ رای،  آنه دردی یلمه با ۷۴۳ رای ،‌ بردی قلیچ قیامی با ۷۴۲ رای ، عبدالجلیل آزمون با ۷۰۵ رای، ابراهیم سیاقتی با ۶۶۰ رای

کلاله: فریدون خالی پور با چهار هزار و ۱۳۳ رای، حاجی محمد الهی با چهار هزار و ۵۹ رای، محمدجعفر استوان با سه هزار و ۷۰۴ رای

نگین شهر: قربان نعیمی با دو هزار و ۲۵۰ رای، عبدالرضا کاغذلو با یک‎هزار و ۸۱۱ رای، خدانظر ریگی با یک‎هزار و ۸۸۷ رای، اراز محمد علیزاده با یک‏ هزار و ۶۴۳ رای،  عیسی آبزن با یک‏ هزار و ۴۴۲ رای

نوده خاندوز: حاجی گیلکی با ۹۰۱ رای، محمد حبیبی با  ۷۹۶ رای، علیرضا حبیبی با ۸۷۷ رای، سید ولی حسینی با ۶۹۶ رای، محسن نادعلی با ۵۴۱ رای

مینودشت:۱-ایوب هلاکو با سه هزار و ۷۶۱ رای۲-سید علیرضا نریمانی با سه هزار و ۲۳۶ رای۳-جعفر ممشلی با سه هزار و ۱۴۵ رای۴-یحیی قره جانلو با سه هزار و ۱۱۸ رای۵-مصطفی صادقی با دو هزار و ۹۲۱ رای

رامیان: ۱- سیدعلی میرخاندوزی با  دو هزار و ۱۷۸رای ۲-داوود بای با یک هزار  ۹۶۶ رای ۳- محسن رجبلو با یک هزار و ۷۶۰ رای ۴-ماه بانوحسینی با یک هزار و ۷۰۷ رای ۵-فاطمه جاهدی با یک هزار و ۶۳۴ رای

گیلان

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

شفت: در شهر شفت علی مهدوی با کسب دو هزار و ۳۱۶ رأی مأخوذه صحیح به عنوان نفر اول و مجتبی لامکان با دو هزار و ۲۲۵ رأی، عبالس جنتی با یک هزار و ۹۹۱ رأی، امیر شکاری با یک هزار و ۹۵۵ رأی و یاسر شادفر نیز با یک هزار و ۷۹۴ رأی صحیح مأخوذه موفق شدند برای چهار سال به عنوان اعضای اصلی شورای شهر شفت منصوب شوند.

لرستان

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

خرم‌آباد:‌ رستمی، رستم کوشکی، علی محمد صالحی، زهرا نظری، اردشیر دریکوند، سجاد بابایی، علی ماکنعلی، حمید رشیدی، همت پور و احمد میر

نورآباد: ۱-حرمت مشعشعی ۷۷۰۸ رای ۲_حسن کورانی ۶۱۹۵ رای ۳_علی رضایی ۶۱۸۱ رای  ۴_محمود علی میرزایی ۵۶۲۵ رای ۵_مولا علی نژاد ۴۹۳۲ رای ۶_سید عبدالله موسوی ۴۸۷۷ رای ۷_افشین صفری ۴۸۶۰ رای

دورود: یاسر ساکی، نرگس حاجی وند، جواد کیانی، احمدرضا نامداری، صادق لشنی، معصومه فولادوند و محمد نیکبخت حائز اکثریت آرا شدند.

پلدختر: مجتبی چراغی پور، غلامرضا نصیری، عجم پور نصیر، افشار پیری و فرزاد حیدری حائز اکثریت آرا شده اند.

نورآباد: حرمت مشعشعی، حسن تورانی، علی رضایی، مولا علی نژاد، محمود علی میرزایی، سید عبدالله موسوی و افشین صفری حائز اکثریت آرا شدند.

دلفان: حرمت الله مشعشعی، حسن کورانی، علی‌رضایی، محمود میرزایی، مولا علینژاد، سید عبدالله موسوی وافشین صفری در انتخابات پنجمین دوره شورای شهر بیشترین آرا را کسب کردند.

مازندران

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

بابلسر: هوشیار خسروی، فاطمه بهار، محجوب پروین، مسلم حسین‌زاده، شعبانعلی رمضان‌نژاد صادق شفقت و علیرضا رحیمیان

خلیلشهر: آقای محمدرضا محمدپورخلیلی نام پدررحمت اله دارای ۳۷۹۱ رای، آقای ابراهیم زاهدی کلاکی نام پدرتقی دارای ۲۸۶۰ رای، آقای محمدرضا باقری خلیلی نام پدر عیسی دارای ۲۶۳۹ رای، خانم گل رخ یونسی کلاکی نام پدرحسن دارای ۲۴۸۶ رای، آقای محمدتقی محمدپور نام پدرنظرعلی دارای ۲۴۰۲ رای

بهشهر : علی شکوهی رستمی نام پدراحسان اله دارای ۸۲۰۵ رای، علی اکبر فخاریان نام پدرمحمد حسن دارای ۶۸۲۴ رای، عباس عسکریان نام پدرعلی اکبر دارای ۶۶۴۳ رای، اسفندیار اسدی نام پدرسهراب دارای ۶۶۱۳ رای، اعظم السادات حسینی کوهستانی نام پدرسید ابوالقاسم دارای ۶۱۷۲ رای، علیرضا کوچکی نام پدرمحمدرضا دارای ۵۹۷۹ رای و علیرضا صدیق نام پدرمحمد دارای ۵۹۰۰ رای

آمل: محمد محمدی۲۱۶۵۲، مسعود تسلیمی۲۰۸۳۸، فرشید لیتکوهی۱۳۰۳۶،‌ غلامحسین شفیع زاده۱۱۶۸۶، محمودی پاتی۱۱۵۷۷، خسرو ابراهیم زاده۱۱۵۴۹،‌ جهانگیر آذری۱۰۸۳۶،‌ فردوس قربانی۱۰۵۷۱، قاسم رسولی ۱۰۴۵۰

مرکزی

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

محلات: غلامعلی یارمحمدی با ۸۰۲۹ رای،  وجیهه هاشمی با ۴۰۲۶ رای، قاسم براتی با ۳۶۷۳ رای، اسماعیل مرادی با ۳۴۶۰ رای و علی بخشی با ۲۹۹۶ رای اعضای اصلی شورای شهر محلات انتخاب شدند.

دلیجان: اعضای اصلی شامل سیدرضا جلالی با ۵۲۰۱ رای، رحمان دلاوری با ۴۶۹۴ رای، مهدی بیگی با ۳۸۳۹رای، سعیدصادقی با ۳۸۳۲رای و محمد رضا خلیلی با ۳۵۷۴ رای هستند.

خمین: محمد بیات با هشت هزار و ۹۸۸ رای، علی بیات با هفت هزار و ۲۷۳ رای، خورشید هاشمی نیا با شش هزار  و ۳۲۴ رای، ابوالفضل نجاری با شش هزار و ۲۰۷ رای، علی‌اکبر پروانه رو با شش هزار و ۱۶۷ رای، محمدتقی عظیمی با پنج هزار و ۵۷۴ رای، محمدعلی فرقدانی با پنج هزار و ۵۶۵ رای به‌ عنوان اعضای اصلی شورای اسلامی شهر خمین انتخاب شدند

هرمزگان

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

همدان

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

ملایر: جلیل کولیوند با کسب ۶ هزار و ۴۹۰ رأی، عباس جوکار ۶ هزار و ۳۹۷ رأی، حسین احمدی ۶ هزار و ۵۶ رأی، احمد هاشمی ۵ هزار و ۸۹۲ رأی و همچنین اکبر هاشمی با کسب ۵ هزار و ۵۵۲ رأی، رضا زهره‌وند با کسب ۵ هزار و ۵۳۶ رأی و علی سبزی‌نی با کسب ۵ هزار ۳۶۸ رأی به ترتیب به عنوان نفرات پنجم، ششم و هفتم پنجمین دوره شورای اسلامی شهر ملایر شناخته شدند.

نهاوند: امید جلالوند با کسب ۶ هزار و ۲۱۵ رأی، صفی‌الله خرم‌آبادی ۵ هزار و ۱۱۳ رأی، عبدالوحید خزایی ۴ هزار و ۸۷۳ رأی، عبدالعلی ملکی ۴ هزار و ۴۸۸ رأی، مسعود رضی ۴ هزار و ۲۸۹ رأی،  همچنین محمد صامد جهانیان با کسب ۴ هزار و ۱۵۹رأی به عنوان ششم و منصور صالح با کسب ۴ هزار و ۴ رأی به عنوان نفر هفتم شورای اسلامی شهر نهاوند تعیین شدند.

یزد

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

اردکان:‌ محمدعلی مروتی ۱۰۷۵۴ رای، سیدمحمد حسینی‌پور اردکان ۹۳۱۶ ، محمدجواد شاکر ۸۷۷۷، عباس امیری ۸۲۱۴، سیدمحمد حسینی‌پور اردکانی ۸۱۰۲، حسن رضاپور میرصالح ۷۷۰۸، شهرام گل ۶۶۷۹، اکبر طاقداریان ۶۴۵۷، امرالله امراللهی ۵۸۱۸، مسعود نوریان ۵۶۹۵، فروغ امین‌الرعایا ۵۴۶۴ و محسن ملت اردکانی ۵۰۵۵

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.ir

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی admin

همچنین ببینید

زلزله غرب آبان 96,زلزله سر پل ذهاب آبان 96,زلزله کرمانشاه آبان 96,زلزله ایلام آبان 96,کشته های زلزله سر پل ذهاب آبان 96,زلزله غرب کشور آبان 96

تعداد و اسامی کشته ها و مصدومین زلزله غرب ۲۲ آبان ۹۶

تعداد و اسامی کشته ها و مصدومین زلزله غرب ۲۲ آبان ۹۶ همانطور که می …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *